MENÜ
Yurt Dışı Eğitimde Son Haberler

CES Harrogate Dil Okulu  CES Harrogate Dil Okulu

Derecelendirme:
Şube Türü Dil Kursu
Ülke/Bölge/Şehir İngiltere / --- / Harrogate
Kuruluş Tarihi 1979
Adres 8 Royal Parade, Harrogate HG1 2SZ, İngiltere
Web www.ces-schools.com/english-schools/harrogate...
Mail harrogate@ces-schools.com
Tel 44 1423 531969
Fax 44 1423 531969

Akredite Olan Kuruluşlar Harita

İdealsas Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Türk Öğrencilere Özel İndirimler


Okul Hakkında Kısaca

Harrogate Language Academy şehir merkezinde olmasından dolayı, bütün olanak ve gidilecek yerlere yakın bir mevkide eğitim alma avantajını sağlamaktadır. Valley Gardens'dan 100 metre uzaklıkta, spor ve oyun için uygun, büyük bir parkla çevrili bir noktada yer almaktadır. Bankalar, restaurantlar, cafeler ve dükkanlar oldukça yakındır. Huzurlu ve sakin sınıf ve ofislerin olduğu okul binasında, bir de kantin bulunmaktadır.

Okul, bir IELTS sınav merkezidir ve düzenli olarak IELTS hazırlık kursları vermektedir. Ayrıca, birçok şirket ve kişilere iş ingilizcesi ve özel eğitim sağlanmaktadır.

Yerleşim Yeri Özellikleri

Harrogate İngiltere'nin kuzeydoğusunda, North Yorkshire'da bulunmaktadır ve bir spa şehri olarak bilinir. Şehir çok bilinen bir turizm bölgesidir; spa suları, Harlow Carr bahçeleri, Betty's çay salonları dünyaca ünlü birer turist çekim merkezidir.Şehir 17.yüzyılda High Harrogate ve Low Harrogate diye iki bölüm halinde kurulmuştur.Harrogate birçok etkileyici mimari örneklerine, park ve bahçelere sahiptir. Şehiriçi ulaşım raylı sistem ve otobüslerle sağlanmakta olup saatleri sıktır.

Şehirde ılık ve kuru bir iklim söz konusudur. Ocak ayında ortalama en düşük sıcaklık 0 derece iken yazları ortalama en yüksek 20 derece civarındadır.

Okulun Sunduğu Programlar

Genel İngilizce Kursları, Sınavlara Hazırlık Kursları(TOEFL & TOEIC & IELTS) ,Yüksek okul hazırlık programları, Yoğun ingilizce, İş İngilizcesi, Birebir Dersler,  ,Cambridge ESOL FCE, CAE Sınav Hazırlık Kursu, Öğretmenler için Kurslar, Çocuklar için yaz kursu,  

Konaklama Seçenekleri

CES tercih edeğiniz yerde birçok farklı konaklama seçeneği sunmaktadır. İster bir yurtta, ister bir dairede kalın ya da aile yanında konaklayarak günlük yaşamı tecrübe etmeye karar verin, CESin size evinizi aratmayacak konaklama imkanları sağlayacağından emin olabilirsiniz. Konaklama seçenekleri ve ücretleri hakkında ayrıntılı bilgi almak için lütfen iletişime geçiniz! 

Neden Tercih Edilmeli ?

1-CES İngiltere Dil Okulu ile etkili bir dil kursunu, heyecan verici ve unutulmaz bir tatille birleştirebilir 2-Profesyonelce çalışan personel 3-Avrupa Yıldız İngilizce Dil Okulu'' ödülü 2007 4-İngilterenin en yaşanabilir şehri seçilmiş olması 5-Bilgisayar odası,Wifi, Sosyal Programlara sahip olması

Başvuru ve Ayrıntılı Bilgi İçin

Daha fazla bilgi ve broşür için lütfen Bilgi & İstek Formu'muzu doldurunuz. İstenen bilgileri eksiksiz doldurup gönderdikten hemen sonra danışmanlarımız sizinle irtibata geçerek sadece size özel uygun bütçe ve seçenekler sunarak tüm sorularınıza cevap vereceklerdir.

İlgili okula başvurmak için lütfen Üye Giriş kısmından sistemimize üye olup bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz. Başvurunuzdan çok kısa bir süre sonra size özel atanmış danışmanınız sizinle irtibata geçecektir.

Eğer çok vaktiniz yoksa ve hemen bilgi almak istiyorsanız Online Danışmanımız ile irtibata geçebilirsiniz.

TELEFON NUMARANIZI BIRAKIN BİZ SİZİ ARAYALIM!


Öğrenci İzlenimleri

Okula Ait Şubeler