MENÜ
Yurt Dışı Eğitimde Son Haberler

CES Leeds Dil Okulu  CES Leeds Dil Okulu

Derecelendirme:
Şube Türü Dil Kursu
Ülke/Bölge/Şehir İngiltere / --- / Leeds
Kuruluş Tarihi 1979
Adres 9 Park Pl, Leeds LS1 2RU, UK
Web www.ces-schools.com/english-schools/leeds...
Mail leeds@ces-schools.com
Tel 44 (0) 11324 27171
Fax 44 (0) 11324 27171

Akredite Olan Kuruluşlar Harita

İdealsas Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Türk Öğrencilere Özel İndirimler


Okul Hakkında Kısaca

CES Leeds, Woodhouse Meydanı’nda Gerogian Dönemi’nden kalma tarihi bir binada eğitim vermektedir. Okul şehir merkezinde yer aldığı için birçok yere yakın konumdadır. Leeds kentinin ünlü alışveriş merkezi The Headrow’a yürüyerek 10 dakika uzaklıktadır. Otobüs ve tren istasyonları okula 1-2 dakikalık yürüme mesafesinde yer almaktadır.. Bankalar, restaurantlar, cafeler ve dükkanlar oldukça yakındır. Huzurlu ve sakin sınıf ve ofislerin olduğu okul binasında, bir de kantin bulunmaktadır.CES Leeds’te kışın 11 adet, yazın ise 20 adet sınıfta eğitim verilmektedir. Sınıflarda projeksiyon aleti bulunmaktadır. Sınıflar ortalama 8 kişiliktir. Kütüphane, oyun ve dinlenme salonu ve teknoloji salonu bulunmaktadır. Teknoloji salonunda 12 adet bilgisayar ile 8 tablet bilgisayar bulunmaktadır. Okul, öğrencilerine ücretsiz Wi-Fi olanağı da sunmaktadır.

Yerleşim Yeri Özellikleri

Leeds, İngiltere’nin Yorkshire bölgesinde bulunan, güvenli, sıcak bir atmosfere sahip, eğitim ve yaşam için ideal şehirlerden biridir. Şehir merkezi Aire Nehri üzerine kurulmuştur. İki üniversiteye sahip olan şehir 200 bin civarında öğrenci nüfusuna sahiptir. Tekstille özdeşleşmiş olan şehir, İngiltere’nin Londra’dan sonra en önemli ikinci finans merkezi konumunda olup; hareketli gece hayatı, ödüllü restoranları, gittikçe artan turist ve öğrenci sayısı ile görülmeye değer bir yerdir.  Leeds, trenle Manchester’a 1 saat Londra’ya ise yaklaşık 2,5 saat mesafededir.

Okulun Sunduğu Programlar

Genel İngilizce Kursları, Sınavlara Hazırlık Kursları(TOEFL & TOEIC & IELTS) ,Yüksek okul hazırlık programları, Yoğun ingilizce, İş İngilizcesi, Birebir Dersler,  ,Cambridge ESOL FCE, CAE Sınav Hazırlık Kursu, Öğretmenler için Kurslar, Çocuklar için yaz kursu,  

Konaklama Seçenekleri

CES tercih edeğiniz yerde birçok farklı konaklama seçeneği sunmaktadır. İster bir yurtta, ister bir dairede kalın ya da aile yanında konaklayarak günlük yaşamı tecrübe etmeye karar verin, CESin size evinizi aratmayacak konaklama imkanları sağlayacağından emin olabilirsiniz. Konaklama seçenekleri ve ücretleri hakkında ayrıntılı bilgi almak için lütfen iletişime geçiniz! 

Neden Tercih Edilmeli ?

1-Gurur verici bir spor tarihine sahip şehir 2-Ortalama 10 kişilik sınıflar 3-Haftada 3 saat ücretsiz Bireysel-Erişim 4-Rehberli E-öğrenme, CES online ve mobil uygulama 5-Projektör, sinema ekranı ve 2 Chromeboxe’a sahip ortak öğrenci odası 6-Ücretsiz Wi-Fi ve İnternet erişimi  7-Geniş öğrenci nüfusu ve Hareketli Gece Hayatı

Başvuru ve Ayrıntılı Bilgi İçin

Daha fazla bilgi ve broşür için lütfen Bilgi & İstek Formu'muzu doldurunuz. İstenen bilgileri eksiksiz doldurup gönderdikten hemen sonra danışmanlarımız sizinle irtibata geçerek sadece size özel uygun bütçe ve seçenekler sunarak tüm sorularınıza cevap vereceklerdir.

İlgili okula başvurmak için lütfen Üye Giriş kısmından sistemimize üye olup bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz. Başvurunuzdan çok kısa bir süre sonra size özel atanmış danışmanınız sizinle irtibata geçecektir.

Eğer çok vaktiniz yoksa ve hemen bilgi almak istiyorsanız Online Danışmanımız ile irtibata geçebilirsiniz.

TELEFON NUMARANIZI BIRAKIN BİZ SİZİ ARAYALIM!


Öğrenci İzlenimleri

Okula Ait Şubeler