MENÜ
Yurt Dışı Eğitimde Son Haberler

Chamber College Malta Dil Okulu  Chamber College Malta Dil Okulu

Derecelendirme:
Şube Türü Dil Kursu
Ülke/Bölge/Şehir Malta / --- / Gzira
Kuruluş Tarihi 2005
Adres The Chamber College, Edgar Bernard Street, Gzira GZR 06, Malta.
Web www.chambercollege.com ...
Mail info@chambercollege.com
Tel +356 2132 2234
Fax +356 2132 2239

Akredite Olan Kuruluşlar Harita

İdealsas Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Türk Öğrencilere Özel İndirimler

KAYIT YAPTIRAN HERKESE ÜCRETSİZ MALTA VİZE DANIŞMANLIĞI HİZMETİ VERMEKTEYİZ!

TÜRKİYE ÖZEL PAKET FİYATLAR [31 Aralık 2018'e kadar Geçerlidir]
Fiyatlara, kayıt, kurs + paylaşımlı konaklama + gidiş dönüş karşılama + ders materyalleri, Wifi Erişimi dahildir.
PAKET 1: 3 Kişilik Odada, Apart Konaklamalı 
Hafta Sayısı Paket Tutarı Yüksek Sezon Farkı *
8 hafta 1.935 EUR 45
12 hafta 2.850 EUR 45
16 hafta 3.650 EUR 45
20 hafta 4.350 EUR 45
24 hafta 5.125 EUR 45
         
PAKET 2: 2 Kişilik Odada, Apart Konaklamalı 
Hafta Sayısı Paket Tutarı Yüksek Sezon Farkı *
8 hafta 2.050 EUR 45
12 hafta 2.999 EUR 45
16 hafta 3.800 EUR 45
20 hafta 4.575 EUR 45
24 hafta 5.385 EUR 45
         
PAKET 3: TEK Kişilik Odada, Apart Konaklamalı 
Hafta Sayısı Paket Tutarı Yüksek Sezon Farkı *
8 hafta 2.550 EUR 45
12 hafta 3.799 EUR 45
16 hafta 4.850 EUR 45
20 hafta 5.850 EUR 45
24 hafta 6.999 EUR 45
         
PAKET 4: ÇİFT Kişilik Odada, AİLE YANI, Yarım Pansiyon Yemekli Konaklama
Hafta Sayısı Paket Tutarı Yüksek Sezon Farkı *
8 hafta 2.335 EUR 45
12 hafta 3.450 EUR 45
16 hafta 4.385 EUR 45
20 hafta 5.275 EUR 45
24 hafta 6.175 EUR 45
         
PAKET 5: TEK Kişilik Odada, AİLE YANI, Yarım Pansiyon Yemekli Konaklama
Hafta Sayısı Paket Tutarı Yüksek Sezon Farkı *
8 hafta 2.580 EUR 45
12 hafta 3.799 EUR 45
16 hafta 4.955 EUR 45
20 hafta 5.875 EUR 45
24 hafta 6.975 EUR 45


31.12.2018 tarihine kadar geçerli!
Fiyatlar, kayıt, kurs + standart apart konaklama + gidiş dönüş karşılama dahil PAKET fiyatlardır. Üstelik UÇAK BİLETİ de HEDİYE
Hafta Sayısı Haftalık Ders Sayısı / Saat Liste Fiyatı İndirimli Fiyat Kazancınız
04 Hafta 20 Ders 0 EUR 0 EUR 0 EUR
08 Hafta 20 Ders 0 EUR 0 EUR 0 EUR
12 Hafta 20 Ders 3.000 EUR 2.920 EUR 80 EUR
24 Hafta 20 Ders 5.500 EUR 5.150 EUR 350 EUR
36 Hafta 30 Ders 0 EUR 0 EUR 0 EUR

Okul Hakkında Kısaca

Malta’nın sakin ve güvenli bir bölgesi olan Gzira şehrinde 2005'te kurulmuş olan The Chamber College Malta İngilizce Dil okulu, sunduğu kaliteli eğitim programları  ve renkli aktiviteleri ile Malta’nın en kaliteli okulları arasında yer almaktadır. Malta Üniversitesi’ne yakın konumu okul için ayrı bir tercih sebebidir. Çünkü The Chamber College Malta Dil Okulu öğrencileri Malta üniversitesinin spor salonlarını, yüzme havuzlarını ücretsiz kullanmaktadırlar.

 

340 öğrenci kapasiteli okulda toplam 30 adet tam donanımlı ve klimalı sınıf bulunmaktadır. Sınıflar maximum 10-12 kişiliktir.Modern görsel-işitsel olanaklarla donatılmış bir projeksiyon salonu, Internet caffe, öğrencilerin kullanacağı bir oyun odası – eğlence salonu vardır. Chamber College Malta Dil Okulu yetişkin ve gençler için farklı programlar sunan, Malta'nın Gzira bölgesinde bulunan sakin bir mekanda yer almaktadır. Bütce olarak uygun fiyatlara eğitim alabileceğiniz okul eğitim alınabilecek kalitede ve standartlardadır. The Chamber College Malta,  Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, İş İngilizcesi, Sınav İngilizcesi programlarının yanı sıra , 50 yaş üzeri öğrenciler için ayrı bir program sunmasının  yanı sıra yetişkinler ve gençlerin  isteklerine göre çok çeşitli kurslar düzenlenmektedir.  

Yerleşim Yeri Özellikleri

The Chamber College Malta İngilizce Dil Okulu, merkezi konumu dolayısıyla adadaki cazip merkezlere ortalama ulaşım sadece 5 dakika sürmektedir. Bulunduğu Gzira tamamen bir öğrenci şehridir. The Chamber College Malta İngilizce Dil Okulu Malta Üniversitesiyle yan yana binalarda eğitim vermektedir. Bu yüzden de okulun etrafı üniversite bina ve yurtlarıyla çevrilidir. 
 
The Chamber College Malta İngilizce Dil Okulunda 4 katta toplam 30 adet aydınlık, klimalı, öğrencilerin rahatını düşünülerek tasarlanmış sınıflar. En son öğretim metotları TV, VCR, DVD, CD'ler vasıtasıyla kullanılmaktadır. The Chamber College Malta İngilizce Dil Okulu terasında rahatlatıcı bir ortamda ve açık havada ders görme olanağı bulunmaktadır. 4 katta toplam 30 adet aydınlık, klimalı sınıflar bulunmaktadır. . En son öğretim metotları TV, VCR, DVD, CD’ler vasıtasıyla kullanılmaktadır. 
 
Chamber College Malta Dil Okulunun Genel Özellikleri
 
Her sınıfta en fazla.10 kişi bulunmaktadır.
Ücretsiz Internet kullanımı
Bilgisayar odaları
Dinlenme salonları
Özel Kimlik kartları
24 saat acil durumlarda ulaşılabilecekleri telefon
Öğrencilerin her türlü problemlerini danışabileceği  rehberlik hizmetleri Türkçe dahil birçok dilde verilmektedir.
Kurs sonu sertifikası
Dil Okulu terasında rahatlatıcı bir ortamda ve açık havada ders görme olanağı bulunmaktadır.
Dil laboratuvarı
Malta’ nın en polpuler yüzme havuzu okuldan sadece 100 mt uzaklıktadır.

Okulun Sunduğu Programlar

The Chamber College sunduğu geniş kurs seçenekleriyle siz öğrencilerin İngilizce seviyelerini hep daha ileriye götürmeyi amaçlar. Tam donanımlı öğretmenlerimiz iletişim yeteneği gelişmiş ve öğrencilerle dostça ilişki kurabilen kişilerden seçilmiştir.
 
GENEL İNGİLİZCE YOĞUN (GEI): Haftada 45 dk. 30 ders saatinden oluşan bu program kısa süre içersinde İngilizcelerini geliştirmek için uygundur. Temel 4 dil yeteneğinin (konuşma, yazma, okuma, dinleme) üzerine kurulmuş olan program daha çok kelime ve gramer bilgisini geliştirme, karşılıklı konuşmalar ve telaffuz üzerinde zaman harcar. Öğrencilerin gelişimleri için grup çalışmaları ve bunların takibi için testler uygulanır.
 
GENEL İNGİLİZCE YARI-YOĞUN (GESI): GEI ile aynı içeriği taşımakla beraber bu program haftada 45dk. 20 ders saatinden oluşur.
 
GENEL İNGİLİZCE MINI-YOĞUN (GEMI): Daha fazla boş zaman isteyen öğrenciler için GEI formatında daha çok iletişim geliştirme ve yeni kelimeler öğrenmeye yöneliktir ve haftada 45 dk. 15 ders saatinden oluşur.
 
BİRE BİR GENEL EĞİTİM: Bireysel eğitimin getirdiği avantaj kişiye özel ilginin olması ve belirlenmiş dil ihtiyacına göre derslerin yönlendirilmesidir. Bu programda dersler 1 saattir.
 
SINAV HAZIRLIK KURSLARI: Chamber College’in çeşitli sınav hazırlık kursları vardır. IELTS, CAMBRIDGE, TOEFL gibi kurs çeşitleri vardır.
 
GENEL İŞLETME KURSLARI: Bu programlar daha çok profesyonel ihtiyaçları karşılamaya yöneliktir. Uluslararası şirketlerde günlük hayatta gerekli olacak bilgi donanımı ve karşılaşacak sorunları çözmede yardımcı olacak genel bilgiyi verme amaçlıdır ve bu şekilde donatılırsınız. 

Konaklama Seçenekleri

AİLE YANI KONAKLAMA: Chamber College, Maltalı ingilizce konuşan bir ailenin yanında yararlanma imkanı sunmaktadır. Ev sahipleri sizi Malta'da kendi aileniz yanında gibi hissetmeniz için yardımcı olur. Dostça ve rahat bir ortamda ingilizce öğrenmenizi ve arkadaş edinmenize yardımcı olur.  Ev sahipleri, öğrencilerin kendilerini yabancı hissetmemeleri için özenle seçilmektedir. Okula uzaklığı ve oda seçimi göz önünde bulundurulmaktadır. Eğer odanızı başka öğrencilerle paylaşmak isterseniz ( 2/3 öğrenci ile aynı odayı paylaşmak) bu konuda ayrıca bilgi alabilirsiniz. Aynı odada farklı kültürlerden öğrencilerle daha fazla İngilizce pratiği yapma fırsatınız olabilir. Ya da tek başınıza bir odada ikamet de edebilirsiniz. Sabah kahvaltıları ve akşam yemekleri Malta hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak açısından mükemmel bir olanaktır. Ev sahibinizle birlikte Malta mutfağını keşfedebilirsiniz. 
 
RESIDENCE KONAKLAMA: 18 yaşından büyük genç öğrenciler için Residence'lar en popüler seçeneklerden biridir. Öğrenciler hem multi kültürel ortamda hem de kendilerine özel odalarında özgürce yaşama imkanına sahip olabilirler. Residence'lar da 2 ya da 4 kişilik odalarda ya da tek kişilik odalarda yerleşim imkanı bulunabilir. Tek kişilik odalarda yerleşme imkanı yoğun dönemlerde çok mümkün olmayabilir. Residence'larda kalıcak öğrencilere Yatak&Kahvaltı  ya da yarım pansiyon, tam pansiyon seçenekleri de sunulmaktadır. Bu seçenek öğrencilere, şehir merkezine yakın olma ve kültürel çeşitliliği ile farklı kültürlerden insanlarla aynı ortamı paylaşma imkanı sunmaktadır. Okula 25 dakikalık mesafede ( 15 dk otobüs ile, 10 dakika da yürüyüş ile okula gidiş imkanı bulunmaktadır.) Residence'lar deniz kenarında, alışveriş merkezine, bar ve restoranlara ve toplu taşımaya yakındır.

YURT KONAKLAMA: Ekonomik bir seçenek olarak ise; farklı kültürden arkadaşlar edinip, İngilizce pratik yapma imkanına sahip olabileceği, yemeklerini kendilerini hazırlayabileceği dairelerde de ikamet edebilirler. Okula uzaklığı 5 ila 10 dakikalık yürüyüş mesafesindedir. Bu seçenek, dönemlik öğrenciler için en uygun seçenektir. Konaklama seçenekleri ve ücretleri hakkında ayrıntılı bilgi almak için lütfen sorunuz. 
 
OTEL KONAKLAMA: Otellere Chamber College Malta Dil Okulu öğrencilerin tercihlerine göre otel rezervasyonu yapılabilir. Malta Otelleri şehir merkezine, okul veya yakın yürüme mesafesinde 15 dakikalık yerde olabilir. 

Neden Tercih Edilmeli ?

The Chamber College Malta İngilizce Dil Okuluna başlayan her öğrenciye kimlik kartı verilmektedir. Bu kart sayesinde Malta Üniversitesine ait olan spor salonlarından, yüzme havuzlarından, koşu parkurlarından, futbol sahalarından ücretsiz olarak yararlanılmaktadır. Bu kart sayesince partilere, gece kulüplerine de ücretsiz ya da indirimli olarak girme olanağı tanımaktadır. 
 

Kartta ayrıca 24 saat ulaşılabilecek acil servis numaraları bulunmaktadır. The Chamber College Malta Dil Okulu Fiyatına Dahil Olanlar İngilizce Kursları, Kurs Kayıt Ücreti, Ücretsiz Seviye Tespit Sınavı, Öğrenci Kartı, Kurs Kitapları ve Eğitim Mataryelleri, Eğitim sonu Kurs Sertifikası, Ücretsiz İnternet, Seçilen Konaklama, Hoş geldin Yemeği, Havaalanından Karşılama-Uğurlama 

Başvuru ve Ayrıntılı Bilgi İçin

Daha fazla bilgi ve broşür için lütfen Bilgi & İstek Formu'muzu doldurunuz. İstenen bilgileri eksiksiz doldurup gönderdikten hemen sonra danışmanlarımız sizinle irtibata geçerek sadece size özel uygun bütçe ve seçenekler sunarak tüm sorularınıza cevap vereceklerdir.

İlgili okula başvurmak için lütfen Üye Giriş kısmından sistemimize üye olup bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz. Başvurunuzdan çok kısa bir süre sonra size özel atanmış danışmanınız sizinle irtibata geçecektir.

Eğer çok vaktiniz yoksa ve hemen bilgi almak istiyorsanız Online Danışmanımız ile irtibata geçebilirsiniz.

TELEFON NUMARANIZI BIRAKIN BİZ SİZİ ARAYALIM!


Öğrenci İzlenimleri

Okula Ait Şubeler
Okul Resmi Şube Adı Şube Derece Ülke Bölge/Eyalet Şehir
Chamber College Malta Dil Okulu Chamber College Malta Dil Okulu Malta --- Gzira