MENÜ
Yurt Dışı Eğitimde Son Haberler

CIA Antibes Dil Okulu  CIA Antibes Dil Okulu

Derecelendirme:
Şube Türü Dil Kursu
Ülke/Bölge/Şehir Fransa / --- / Antibes
Kuruluş Tarihi 1985
Adres 38, boulevard d'Aguillon, 06600 Antibes, France
Web www.cia-france.com...
Mail info@france-school.com
Tel +33 970 407 434
Fax ---

Akredite Olan Kuruluşlar Harita

İdealsas Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Türk Öğrencilere Özel İndirimler

KAYIT YAPTIRAN HERKESE ÜCRETSİZ FRANSA VİZE DANIŞMANLIĞI HİZMETİ VERİYORUZ!


Kampanyalı Fiyatlar 2018 Yılı Boyunca Geçerlidir
Kampanyalı Fiyatlar 2018 Yılı Boyunca Geçerlidir
Hafta Sayısı Haftalık Ders Sayısı / Saat Liste Fiyatı İndirimli Fiyat Kazancınız
04 Hafta 20 Ders / 15 Saat 1.076 TL 996 TL 80 TL
08 Hafta 20 Ders / 15 Saat 2.152 TL 1.304 TL 848 TL
12 Hafta 20 Ders / 15 Saat 3.228 TL 1.956 TL 1.272 TL
24 Hafta 20 Ders / 15 Saat 6.456 TL 3.912 TL 2.544 TL
36 Hafta 20 Ders / 15 Saat 9.684 TL 5.868 TL 3.816 TL

Okul Hakkında Kısaca

Fransa Riveria sahillerinde bulunan Antibes ve Cannes şehirlerinde eğitimi veren Centre International d' Antibes (CIA) toplam 3 okulu ile yıl boyu sunduğu yetişkin dil programlarının yanı sıra yaz döneminde Paris'teki partner organizasyonu olan Accord işbirliği ile de kampus konaklamalı yaz okulu programları sunmaktadır. CIA  yetişkin öğrencileri için de standart, yoğun, bire-bir, e-kurs programlarının yanında Fransızca ve Kültür başlıklı çeşitli içerikte Fransızca dil kursları sunmaktadır.

 

Okulun 13 sınıfı ve 4 açık hava dersliği bulunmakta olup yaz döneminde bu sayıya 17 sınıf daha eklenmektedir. Ayrıca selfservis restoran, internet, kütüphane, içecek makineleri, Wi-Fi girişi ve 10 adet stüdyosu bulunmaktadır. Côte d’Azur bölgesinde bulunan Antibes şehrinde kurulmuş olan okul, kentin kültürünü yansıtan Le Château binasında bulunmaktadır. 1500 metre mesafede tarihi Arabel Kalesi bulunan okulun ana binası denize de yakındır.  Le Château binası dördü açık hava olmak üzere  son teknolojiyle donatılmış 17 sınıf, açık büfe restoran, haftalık 5 € karşılığında internet erişimi ve lüks standartlarda 10 stüdyo daireyi bünyesinde bulundurmaktadır. 

Yerleşim Yeri Özellikleri

Okulun açık terasından, Bay of Angels’a ve Antibes portuna muhteşem bir manzarası vardır. Okul şehir merkezi ve alışveriş merkezlerine 800 m, Antibes tren istasyonuna 1000 m, plajlara 1500 m, Castel Arabel’e 1200 m ve Sun Holidays’a 1500 m mesafededir. Okul, Le Château binasının dolu olduğu tarihlerde daha merkezi konumda bulunan Le Port binasını kullanmaktadır. Eski şehir merkezinde bulunan okulun bu yedek binası limana 30 metre mesafedeki restoranların ve çarşının içinde bulunmaktadır. Denizin karşısında bulunan Le Port binası 7 sınıf ve küçük bir internet kafe barındırmaktadır. 

Okulun Sunduğu Programlar

Standart Kurs 
Haftalık 20 saatlik genel Fransızca kursudur. Tüm yıl boyunca her hafta başı katılımcılara açıktır.
 
Yoğun Kurs
Haftalık 30 saatlik genel Fransızca kursudur. Pazartesi günleri dersler yarım gün olup, diğer günler dersler tam gündür.
 
Mini Konuşma Grupları
Haftalık 20 saatlik genel Fransızca kursu ve Salı – Perşembe veya Çarşamba – Cuma olmak üzere 5 saatlik en fazla 4 kişilik gruplarda konuşma üzerine pratik yapma olanağı sunan kurstur.  Kursa katılım için B1 düzeyinde Fransızca istenmektedir.
 
Executif Kurs
Haftalık 30 saatlik, en fazla 4 kişilik gruplarla yapılan iş Fransızcası kursudur. Kurs katılımcılarından intermediate düzeyinde Fransızca bilgisi istemektedir. Sadece belirli tarihlerde kurslar düzenlenmektedir: 
 
DELF Hazırlık Kursu
Standart Program: Son haftası sınav tarihlerine denk gelecek şekilde ayarlanan haftalık 20 saatlik sınava hazırlık kursudur. 8, 12, 16 haftalık olarak düzenlenir.
 
Yoğun Program
Son haftası sınav tarihlerine denk gelecek şekilde ayarlanan haftalık 30 saatlik sınava hazırlık kursudur. 4, 6, 8, 12, 16 haftalık olarak düzenlenir.
 
Bire bir Dersler
Katılımcının ihtiyacına ve isteğine göre düzenlenen bire bir Fransızca dersleridir.
 
İkiye Bir Kurs
Aynı Fransızca düzeyine sahip iki katılımcının birlikte aldığı özel derslerdir. Katılımcıların ihtiyacına ve isteğine göre düzenlenir.
 

Opsiyonlu Kurslar

Katılımcılar kayıt oldukları programa ek olarak, haftalık 4 saatlik kültür ve civilisation dersleri veya iş Fransızcası dersleri alabilirler. 

Konaklama Seçenekleri

Aile Yanı konaklama
Okul yetkilileri tarafından seçilmiş ailelerin yanında tek kişilik odada sadece kahvaltı veya yarım pansiyon konaklama seçeneğidir. Tüm yıl boyunca katılımcılara açıktır.
 
Garret
Okulun ana binası olan Le Château binasında bulunan 10 stüdyo dairedir. Dairelerde TV, küçük mutfak, banyo, tuvalet ve klima mevcuttur.
 
Castel Arabel
Okulun ana binasına 10-15 dakikalık yürüme mesafesinde bulunan Castel Arabel, katılımcılara ekonomik odaların yanı sıra, yüksek bütçeli stüdyo daireler de sunmaktadır. Standart odalarında tuvalet, banyo bulunmakta olup, mutfak katlarda ortak kullanılmaktadır. Yüksek standartlı stüdyo dairelerde ise banyo, tuvalet ve mutfağın yanı sıra haftalık 5 € karşılığında kablosuz internet hizmeti de bulunmaktadır.
 

Aragon

Okulun ana binasına 10 – 15 dakikalık yürüme mesafesinde bulunan Aragon Residence katılımcılara yüksek standartta banyo, tuvalet ve mutfağı odaya özel stüdyo daireler sunmaktadır.

 

Konaklama seçenekleri ve ücretleri hakkında ayrıntılı bilgi almak için lütfen sorunuz. 

Neden Tercih Edilmeli ?

Aktiviteler için...
Centre International d’Antibes, öğrencilerine ders dışındaki zamanlarını değerlendirebilmeleri için haftalık aktivite programları organize etmektedir. Bütün aktiviteler donanımlı çalışanlarımız tarafından organize edilmekte ve onların eşliğinde gerçekleşmektedir. Bu aktivitelerden bazıları şunlardır: Kano, dağa tırmanma, rafting, dalış, plaj voleybolu; akşamları Monte Carlo ve Avrupa’nın en büyük akua parkına gezi; hafta sonları Cannes, Antibes, Picasso Müzesi, Eze, Saint Paul ve şehrin eski kasabalarına geziler v.b. Bu aktivitelerin bazıları ek ücretlidir. 
 
Transferler için...

Öğrencilerimiz varışlarında ve ayrılacakları zaman, okul çalışanlarımız tarafından ücretsiz transferleri sağlanmaktadır. 

Başvuru ve Ayrıntılı Bilgi İçin

Daha fazla bilgi ve broşür için lütfen Bilgi & İstek Formu'muzu doldurunuz. İstenen bilgileri eksiksiz doldurup gönderdikten hemen sonra danışmanlarımız sizinle irtibata geçerek sadece size özel uygun bütçe ve seçenekler sunarak tüm sorularınıza cevap vereceklerdir.

İlgili okula başvurmak için lütfen Üye Giriş kısmından sistemimize üye olup bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz. Başvurunuzdan çok kısa bir süre sonra size özel atanmış danışmanınız sizinle irtibata geçecektir.

Eğer çok vaktiniz yoksa ve hemen bilgi almak istiyorsanız Online Danışmanımız ile irtibata geçebilirsiniz.

TELEFON NUMARANIZI BIRAKIN BİZ SİZİ ARAYALIM!


Öğrenci İzlenimleri

Okula Ait Şubeler
Okul Resmi Şube Adı Şube Derece Ülke Bölge/Eyalet Şehir
CIA Antibes Dil Okulu CIA Antibes Dil Okulu Fransa --- Antibes