MENÜ
Yurt Dışı Eğitimde Son Haberler

Delfin Dublin Dil Okulu  Delfin Dublin Dil Okulu

Derecelendirme:
Şube Türü Dil Kursu
Ülke/Bölge/Şehir İrlanda / --- / Dublin
Kuruluş Tarihi 2005
Adres 2 Parnell Square East, Dublin İrlanda
Web https://www.delfinschool.com/tr/dublin/...
Mail info@delfin.ie
Tel 353 1 872 2037
Fax 353 1 872 2037

Akredite Olan Kuruluşlar Harita

İdealsas Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Türk Öğrencilere Özel İndirimler


Okul Hakkında Kısaca

Dublin'in merkezinde faaliyet gösteren Delfin English School ortalama 400 öğrenciye ev sahipliği yapıyor. Sınıfların en fazla 15 kişi olduğu ve Genel İngilizce, IELTS, TOEFL, İş İngilizcesi gibi çeşitli programlar da sunulan Delfin English School bünyesinde kütüphane, öğrencilerin serbest zamanlarını geçirebilecekleri ve sosyalleşebilecekleri ortak salon ve ücretsiz internet erişimi mevcut. Çeşitli sosyal aktivitelerle öğrencilerin İngilizce'lerini daha fazla kullanmalarını sağlamayı amaçlayan okulda sinema, pub gecesi, quiz gecesi gibi aktiviteler yapılıyor. Ayrıca hafta sonları Dublin Castle, Newgrange kalıntıları gibi turistik yerlere ve müzelere geziler düzenleniyor.

Yerleşim Yeri Özellikleri

Delfin English School Dublin, Dublin'in merkezinde, Dublin'deki en ünlü cadde O'Connell'ın hemen yanındadır. Dublin, İrlanda'nın başkentidir ve gece hayatı ve görülecek,yapılacak birçok şeyin harika bir birleşimini sunarken bir yandan da, şehir merkezi nispeten küçük olduğundan sıcak ve samimi havasını korumaktadır.

Okulun Sunduğu Programlar

Genel İngilizce Kursları, Sınavlara Hazırlık Kursları(IELTS) ,Yüksek okul hazırlık programları, Yoğun ingilizce, İş İngilizcesi, Birebir Dersler,Özel grup dersleri ve Junior Programları

Konaklama Seçenekleri

Delfin English tercih edeğiniz yerde birçok farklı konaklama seçeneği sunmaktadır. İster bir yurtta, ister bir dairede kalın ya da aile yanında konaklayarak günlük yaşamı tecrübe etmeye karar verin, Delfin English’in size evinizi aratmayacak konaklama imkanları sağlayacağından emin olabilirsiniz. Konaklama seçenekleri ve ücretleri hakkında ayrıntılı bilgi almak için lütfen iletişime geçiniz! 

Neden Tercih Edilmeli ?

1-Kaliteli İngilizce kursları ve dinamik kadro 2-Büyük sosyal ve sportif faaliyetler 3-İnanılmaz hizmet - zamanınızdan en iyi şekilde yararlanmanızı sağlamak  4-Wifi,Kütüphane,Teknolojik sınıflar 5- Haftalık, kültürel, sosyal ve sportif etkinlikler 6-Uzman Eğitim Kadrosu

Başvuru ve Ayrıntılı Bilgi İçin

Daha fazla bilgi ve broşür için lütfen Bilgi & İstek Formu'muzu doldurunuz. İstenen bilgileri eksiksiz doldurup gönderdikten hemen sonra danışmanlarımız sizinle irtibata geçerek sadece size özel uygun bütçe ve seçenekler sunarak tüm sorularınıza cevap vereceklerdir.

İlgili okula başvurmak için lütfen Üye Giriş kısmından sistemimize üye olup bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz. Başvurunuzdan çok kısa bir süre sonra size özel atanmış danışmanınız sizinle irtibata geçecektir.

Eğer çok vaktiniz yoksa ve hemen bilgi almak istiyorsanız Online Danışmanımız ile irtibata geçebilirsiniz.

TELEFON NUMARANIZI BIRAKIN BİZ SİZİ ARAYALIM!


Öğrenci İzlenimleri

Okula Ait Şubeler
Okul Resmi Şube Adı Şube Derece Ülke Bölge/Eyalet Şehir
Delfin Dublin Dil Okulu Delfin Dublin Dil Okulu İrlanda --- Dublin
Delfin London Dil Okulu Delfin London Dil Okulu İngiltere --- Londra