MENÜ
Yurt Dışı Eğitimde Son Haberler

Delfin London Dil Okulu  Delfin London Dil Okulu

Derecelendirme:
Şube Türü Dil Kursu
Ülke/Bölge/Şehir İngiltere / --- / Londra
Kuruluş Tarihi 2005
Adres 46-47 Bloomsbury Square, London, WC1A 2RA
Web www.delfinschool.com/tr/london/...
Mail information@delfinschool.com
Tel 44 (0) 207 8313 380
Fax 44 (0) 207 8313 380

Akredite Olan Kuruluşlar Harita

İdealsas Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Türk Öğrencilere Özel İndirimler


Okul Hakkında Kısaca

Delfin geniş, aydınlık ve modern sınıfları ile güzel bir Georgia dönemi binasındadır. Binada tam donanımlı yüksek nitelikte öğretim odaları, bir bilgisayar odası, bir resepsiyon alanı ve bir öğrenci odası bulunmaktadır.   Delfin English School Londra, Yabancı Dil Olarak İngilizce Öğretimi için British Council tarafından onaylıdır.İngilizce dersleri, modern, geniş sınıflarda, İngilizce öğretim teknolojisindeki en yeni ekipmanları kullanarak öğretilir. Ayrıca bina genelinde bir öğrenci salonu ve çalışma alanı ücretsiz Wi-Fi ile donatılmıştır.Ayrıca Delfin English School'da özel ders odaları, dinlenme salonu, çalışma odaları, bilgisayar odası, langırt, dergiler ve diğer oyunların da bulunduğu öğrenci odası mevcuttur.    

Yerleşim Yeri Özellikleri

Delfin English School Londra, Londra'nın merkezinde, Bloomsbury Meydanı'nda yer almaktadır. Holborn Metro İstasyonu'na sadece 1 dakika, Russell Meydanı veya Tottenham Court Road Metro İstasyonu'na 7 dakika yürüme mesafesindedir. Bloomsbury Meydanı dersten sonra öğle yemeği ve dinlenmek için mükemmel bir yerdir ve dersliklerin hepsinden harika manzarası görünür.

Okulun Sunduğu Programlar

Genel İngilizce Kursları, Sınavlara Hazırlık Kursları(IELTS) ,Yüksek okul hazırlık programları, Yoğun ingilizce, İş İngilizcesi, Birebir Dersler, Cambridge Sınavlarına Hazırlık

Konaklama Seçenekleri

Delfin English tercih edeğiniz yerde birçok farklı konaklama seçeneği sunmaktadır. İster bir yurtta, ister bir dairede kalın ya da aile yanında konaklayarak günlük yaşamı tecrübe etmeye karar verin, Delfin English’in size evinizi aratmayacak konaklama imkanları sağlayacağından emin olabilirsiniz. Konaklama seçenekleri ve ücretleri hakkında ayrıntılı bilgi almak için lütfen iletişime geçiniz! 

Neden Tercih Edilmeli ?

1-Kaliteli İngilizce kursları ve dinamik öğretmenler 2-Büyük sosyal ve sportif faaliyetler 3-İnanılmaz hizmet -  4-Delfin onurlu davranmaya kendini adamıştır ve dünyayı olumlu yönde etkilemektedir 5-Uygun fiyat 6-

Başvuru ve Ayrıntılı Bilgi İçin

Daha fazla bilgi ve broşür için lütfen Bilgi & İstek Formu'muzu doldurunuz. İstenen bilgileri eksiksiz doldurup gönderdikten hemen sonra danışmanlarımız sizinle irtibata geçerek sadece size özel uygun bütçe ve seçenekler sunarak tüm sorularınıza cevap vereceklerdir.

İlgili okula başvurmak için lütfen Üye Giriş kısmından sistemimize üye olup bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz. Başvurunuzdan çok kısa bir süre sonra size özel atanmış danışmanınız sizinle irtibata geçecektir.

Eğer çok vaktiniz yoksa ve hemen bilgi almak istiyorsanız Online Danışmanımız ile irtibata geçebilirsiniz.

TELEFON NUMARANIZI BIRAKIN BİZ SİZİ ARAYALIM!


Öğrenci İzlenimleri

Okula Ait Şubeler
Okul Resmi Şube Adı Şube Derece Ülke Bölge/Eyalet Şehir
Delfin Dublin Dil Okulu Delfin Dublin Dil Okulu İrlanda --- Dublin
Delfin London Dil Okulu Delfin London Dil Okulu İngiltere --- Londra