MENÜ
Yurt Dışı Eğitimde Son Haberler

did Frankfurt Dil Okulu  did Frankfurt Dil Okulu

Derecelendirme:
Şube Türü Dil Kursu
Ülke/Bölge/Şehir Almanya / --- / Frankfurt
Kuruluş Tarihi 1989
Adres Frankfurt | Großer Hasenpfad 1
Web www.did.de ...
Mail info@berlin.did.de
Tel + 49 (0) 69 2400 456 0
Fax + 49 (0) 69 2400 456 6

Akredite Olan Kuruluşlar Harita

İdealsas Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Türk Öğrencilere Özel İndirimler

KAYIT YAPTIRAN HERKESE ÜCRETSİZ ALMANYA VİZE DANIŞMANLIĞI HİZMETİ VERMEKTEYİZ!


Yıl Boyunca Uzun Dönemli Kurslarda %30'a Varan İndirimler
Eğer kursunuz 8 haftanın altında bir süre içinse, 03 Temmuz - 25 Ağustos yaz ayı süresince ilaveten hatfalık 35 Euro sezon farkı ödemek gerekiyor.
Hafta Sayısı Haftalık Ders Sayısı / Saat Liste Fiyatı İndirimli Fiyat Kazancınız
04 Hafta 20 Ders / 15 Saat 800 EUR 740 EUR 60 EUR
08 Hafta 20 Ders / 15 Saat 1.600 EUR 1.460 EUR 140 EUR
12 Hafta 20 Ders / 15 Saat 2.400 EUR 1.920 EUR 480 EUR
24 Hafta 20 Ders / 15 Saat 4.800 EUR 3.300 EUR 1.500 EUR
36 Hafta 20 Ders / 15 Saat 7.200 EUR 4.680 EUR 2.520 EUR

Okul Hakkında Kısaca

Keşif ve sürprizlere meraklı biri misiniz? Öyleyse, Frankfurt'a gelin. Bu şehir sizi çok şaşırtacak; çünkü tamamen zıtlıklar, klişeler ve abartılı yönlerle dolu bir şehir. Esesan, Frankfurt zengin, şık, meşgul ve telaşlı bir şehir. Dahası, Alman Borsasının merkezi ve Almanya'nın finansal açıdan en önemli şehri! Her yerde gökdelenler var, her yer parlak ışıklarla dolu. Avrupa'nın ortasında Amerika... Parlayan gökyüzünün arkasında pek çok tiyatro, müze, galeri ve kulüp bulacaksınız! Örneğin; dünyaca ünlü Cocoon Club ?ta DJ Sven Väths'la gece boyunca dans etmek mi istiyorsunuz? Birçok clubber Berlin'den ve Londra'dan buraya geliyor. Siz çok şanslısınız; çünkü zaten buradasınız...

 

Sachsenhausen hiç şüphesiz Frankfurt'un en güzel bölgesidir. 2. Dünya Savaşında yıkılmadığı ve Main nehrine yakın olduğu için buna şaşmamak gerek. Frankfurt'un neredeyse bütün müzeleri Sachsenhausen'daki nehir kıyısında sıralanmıştır. Burada yaz aylarında palmiye ağaçlı ve kumsallı plajlar ve plaj voleybolu turnuvaları bulabilirsiniz. Okulumuz müzelerden sadece 10 dakika uzaklıktadır. Samimi ve modern sınıflarımızda Almanca öğrenmek çok kolay olacaktır. Ama dikkat! Teneffüsleri kaçırmayın! Kantinimiz modern bir internet cafedir ve burada soğuk ve sıcak içecekler bulabilirsiniz. Bir yandan kahvenizi yudumlarken diğer yandan arkadaşlarınızla o gün öğrendiklerinizin üstünden geçebilirsiniz.  

Yerleşim Yeri Özellikleri

Frankfurt şehri Münih ve Berlin'den daha az nüfusa sahip olmasına rağmen diğer Alman şehirlerinden daha uluslararası ve kozmopolittir. Bunun nedeni belki her yıl Frankfurt havaalanına gelen 50 milyondan fazla yolcu veya 40'tan fazla uluslararası ticaret fuarını ziyaret eden sayısız insandır. Esasen bunun nedeni birçok yabancının Frankfurt'u memleketi olarak görmesi olabilir. Şehrin %25'ten fazla vatandaşı yurtdışındandır. Yeni gelen 170.000 kişi 180 farklı ülkeden gelmektedir. Şehrin yaz mevsiminde ne kadar renkli olduğunu fark edeceksiniz. Kültürlerin Gösterisi (Parade der Kulturen) sırasında faklı etnik kökenden gruplar caddelerde müzik eşliğinde dans ederek gösteriler yaparlar.  
 
Öğrenci Sayısı: 75 (Düşük sezon) | 125 (Yüksek sezon) 
Sosyal Faaliyetler: Şehir turları, spor ve kültür faaliyetleri
Ulaşım: U1, U2, U3 Metro | Südbahnhof İstasyonu
Merkeze Uzaklık: Hauptwache'ye 15 dakika
 
İmkanları
Modern öğrenme araçlarına sahip Bireysel Öğrenme Merkezi 
7 bilgisayarlı Multimedia salonu 
7 bilgisayarlı Internet cafe (kayıt ücreti alınır.) 
Laptop kablosu ve kablosuz internet erişimi 
Öğrenci kimlik kartları, şehir haritaları, vs. sağlayan Öğrenci bürosu 
İçecek otomatı olan bir kantin 
Okulun önünde ücretsiz park yeri

Okulun Sunduğu Programlar

Standart Kurs- Haftada 20 ders
Yoğun Kurs-Haftada 24 ders
Hızlandırılmış Kurs- Haftada 28 ders
TestDaF Sınav ve Hazırlık Kursları
DSH Sınav Hazırlık
Birebir Özel eğitim
İş Almancası
 
Frankfurt ve çevresinde keşfedilecek pek çok şey vardır; çünkü Almanya'nın beşinci büyük şehri olan Frankfurt Aschaffenburg, Darmstadt, Mainz ve Wiesbaden şehirleriyle birlikte Almanya'nın Rhein-Main Bölgesini oluşturur. Mainz'i keşif turumuzda Roma tarihine göz atacağız ve 15. yüzyılda matbaayı icat eden Johannes Gutenberg'i tanıyacağız. Wiesbaden Kasinosunda Richard Wagner ve Elvis Presley gibi ünlülerin nasıl şans oyunları oynadıklarını öğreneceğiz. Ayrıca, Frankfurt'ta size Johann Wolfgang von Goethe'nin doğduğu yeri ve Städel müzesinde dünyaca ünlü yazarın portresini göstereceğiz.
 
Frankfurt sanattan ve kültürden daha fazlasını sunmaktadır. Şehre en tepeden bir bakış atmaya ne dersiniz? Başınız dönmez mi? Öyleyse, haydi, gelin! Faaliyet rehberiniz sizi Avrupa'nın en yüksek iş merkezi olan Ticaret Bankası Kulesinde (Commerzbank Turm) 200 metre yükseğe çıkaracak. Buradan şehre baktığınızda egzotik palmiye bahçesini, ünlü Frankfurt Opera Binasını, Opel'in araba fabrikasını, Frankfurt Havaalanını ve diğer önemli yerleri göreceksiniz. Hafta sonu için plan yapmadınız mı? Öyleyse, Würzburg, Rhine Vadisi veya Heidelberg gezilerimize katılın... Ve arkanıza romantik kale kalıntılarını alarak fotoğraf çektirmeyi unutmayın!
 

Konaklama Seçenekleri

Frankfurt'ta kişisel tercihlerinize göre birçok konaklama olanağından birini seçebilirsiniz. Örneğin, aile yanında kalıp Almancanızı ders dışında geliştirmek mi istiyorsunuz? Öyleyse, kahvaltı dâhil veya yarım pansiyon aile konaklamalarından birini seçin. Öte yandan, kendinize özel oda isterseniz yine bir aile yanında alabilirsiniz ve ihtiyaçlarınızdan kendiniz sorumlu olursunuz. Eğer Berlin?de bağımsız biçimde yaşamak istiyorsanız otel veya gençlik oteli seçenekleri size uygun olacaktır.
 

Konaklama seçenekleri ve ücretleri hakkında ayrıntılı bilgi almak için lütfen sorunuz.  

Neden Tercih Edilmeli ?

Nitelikler
did deutsch-institut Frankfurt'taki bütün öğretmenler Almanca'yı ana dili olarak konuşurlar ve üniversite mezunudurlar. 
 
Düzenli Ekip
did deutsch-institut  Frankfurt'taki  bütün öğretmenler deneyimlidir ve uzun yıllardır birlikte uyumlu çalışırlar. Birçoğunun bizimle düzenli olarak çalışıyor olması devamlılığın garantisidir. 
 
Deneyimin getirdiği Güven 
did deutsch-institut  Frankfurt'taki  öğretmenler öğrencileri yeterince anlar ve empati kurabilirler; çünkü çoğunun yurtdışı deneyimi vardır. Bu nedenle, kültürel farklılıklar karşısında anlayışlıdırlar ve güvenli bir ortam yaratırlar. 
 
Devamlı İletişim
did deutsch-institut Frankfurt'taki öğretmenler samimi ve rahat öğrenme ortamı yaratırlar. Bu katılımcılarla canlı ve doğal bir iletişimi beraberinde getirecektir.
 
Dil Çeşitliliği
did deutsch-institut Frankfurt'taki öğretmenler Almanya'nın çok çeşitli yerlerinden gelirler ve Alman mentalitesinin ve dil özelliklerinin çeşitliliğini yansıtır.
 
İdari Denetleme
did deutsch-institut Frankfurt'taki öğretmenler deneyimli idarenin denetimi altında çalışırlar. Öğretimin devamlı olarak denetlenmesi yüksek kaliteli ve devamlı eğitimi garanti eder.
 
Mesleki Eğitim

did deutsch-institut Frankfurt'taki öğretmenler düzenli olarak içerden ve dışardan mesleki eğitim alırlar. 

Başvuru ve Ayrıntılı Bilgi İçin

Daha fazla bilgi ve broşür için lütfen Bilgi & İstek Formu'muzu doldurunuz. İstenen bilgileri eksiksiz doldurup gönderdikten hemen sonra danışmanlarımız sizinle irtibata geçerek sadece size özel uygun bütçe ve seçenekler sunarak tüm sorularınıza cevap vereceklerdir.

İlgili okula başvurmak için lütfen Üye Giriş kısmından sistemimize üye olup bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz. Başvurunuzdan çok kısa bir süre sonra size özel atanmış danışmanınız sizinle irtibata geçecektir.

Eğer çok vaktiniz yoksa ve hemen bilgi almak istiyorsanız Online Danışmanımız ile irtibata geçebilirsiniz.

TELEFON NUMARANIZI BIRAKIN BİZ SİZİ ARAYALIM!


Öğrenci İzlenimleri

Okula Ait Şubeler