MENÜ
Yurt Dışı Eğitimde Son Haberler

did Hamburg Dil Okulu  did Hamburg Dil Okulu

Derecelendirme:
Şube Türü Dil Kursu
Ülke/Bölge/Şehir Almanya / --- / Hamburg
Kuruluş Tarihi 2009
Adres Hamburg | Esplanade 6
Web www.did.de ...
Mail info@berlin.did.de
Tel + 49 (0) 69 2400 456 0
Fax + 49 (0) 69 2400 456 6

Akredite Olan Kuruluşlar Harita

İdealsas Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Türk Öğrencilere Özel İndirimler

KAYIT YAPTIRAN HERKESE ÜCRETSİZ ALMANYA VİZE DANIŞMANLIĞI HİZMETİ VERMEKTEYİZ!


Yıl Boyunca Uzun Dönemli Kurslarda %30'a Varan İndirimler
Eğer kursunuz 8 haftanın altında bir süre içinse, 03 Temmuz - 25 Ağustos yaz ayı süresince ilaveten hatfalık 35 Euro sezon farkı ödemek gerekiyor.
Hafta Sayısı Haftalık Ders Sayısı / Saat Liste Fiyatı İndirimli Fiyat Kazancınız
04 Hafta 20 Ders / 15 Saat 800 EUR 740 EUR 60 EUR
08 Hafta 20 Ders / 15 Saat 1.600 EUR 1.460 EUR 140 EUR
12 Hafta 20 Ders / 15 Saat 2.400 EUR 1.920 EUR 480 EUR
24 Hafta 20 Ders / 15 Saat 4.800 EUR 3.300 EUR 1.500 EUR
36 Hafta 20 Ders / 15 Saat 7.200 EUR 4.680 EUR 2.520 EUR

Okul Hakkında Kısaca

Esplanade Binası - şehrin göbeğinde konumlanan tarihi bir sanat dekorasyonlu bina, Did Deutsch-Institut’un Hamburg merkezine ev sahipliği yapar. Okulun 200 metrekarelik terasında büyük yapay kent gölü olan Inner Alster manzarasının ve dünyaca ünlü otelleri ve mağazaları ile bilinen Jungfernstieg’ın tadını çıkarabilirsiniz. Tüm sınıflar ferah ve iyi aydınlatılmıştır, kaliteli mobilya ve modern eşyalar ile donatılmıştır.

 

Hamburg Almanya’nın ikinci büyük şehri olup kendi başına ayrı bir eyaleti oluşturur. Aynı zamanda Avrupa Birliği'ndeki en büyük 6. metropoldür. Almanya’nın en büyük limanına sahiptir. Şehrin içinde bir sürü park bulunmaktadır.Ayrıca küçük turistik gezi tekneleri ile Binnen- ve Aussenalster göllerinde ya da limanda (Hafen)veya kanallarda tekne ile şehri nehirler üzerindende gezebilirsiniz. Alster tekne turları tarihi bir mekan olan Jungfernstieg'den kalkmaktadır. Hamburg'da Amsterdam’daki kırmızı lamba bölgesini (red light district) andıran St.Pauli bölgesinde Reeperbahn Caddesi bulunmaktadır. Bu bölgede çok sayıda gece kulübü ve diskotek bulunmaktadır. Turistik açıdan belediye binası'nın (Rathaus)kulesine çıkarak şehrin güzelliğini tepeden de görebilirsiniz.  

Yerleşim Yeri Özellikleri

Almanya’nın 2. En büyük şehri olan Hamburg kendi başına adeta bir eyalet oluşturur.Tamamen düz bir coğrafyaya sahip olan şehir güzel yürüyüşler yapmak için idealdir.Hamburg’da küçük tekne gezilerine çıkabilir ya da Rathaus kulesine çıkarak şehrin güzelliğini tepeden de görebilirsiniz. 

Okulun Sunduğu Programlar

Standart Kurs- Haftada 20 ders
Yoğun Kurs-Haftada 24 ders
Hızlandırılmış Kurs- Haftada 28 ders
TestDaF Sınav ve Hazırlık Kursları
Birebir Özel eğitim
İş Almancası
Öğretmenler için Almanca Standart Kurs- Haftada 20 ders
Yoğun Kurs-Haftada 24 ders
Hızlandırılmış Kurs- Haftada 28 ders
TestDaF Sınav ve Hazırlık Kursları
DSH Sınav Hazırlık
Birebir Özel eğitim
İş Almancası Standart Kurs- Haftada 20 ders
Yoğun Kurs-Haftada 24 ders
Hızlandırılmış Kurs- Haftada 28 ders
TestDaF Sınav ve Hazırlık Kursları
Studienkolleg Hazırlık Kursu
Birebir Özel eğitim

İş Almancası 

Konaklama Seçenekleri

Berlin'de kişisel tercihlerinize göre birçok konaklama olanağından birini seçebilirsiniz. Örneğin, aile yanında kalıp Almancanızı ders dışında devamlı olarak geliştirmek mi istiyorsunuz? Öyleyse, kahvaltı dâhil veya yarım pansiyon aile konaklamalarından birini seçin. Öte yandan, kendinize özel bir oda isterseniz yine bir aile yanında alabilirsiniz ve ihtiyaçlarınızdan kendiniz sorumlu olursunuz. Eğer Berlin'de bağımsız biçimde yaşamak istiyorsanız otel veya gençlik oteli seçenekleri size uygun olacaktır.
 
Konaklama seçenekleri ve ücretleri hakkında ayrıntılı bilgi almak için lütfen sorunuz. 

Neden Tercih Edilmeli ?

Nitelikler
did deutsch-institut Hamburg'daki bütün öğretmenler Almanca'yı ana dili olarak konuşurlar ve üniversite mezunudurlar. 
 
Düzenli Ekip
did deutsch-institut Hamburg'daki bütün öğretmenler deneyimlidir ve uzun yıllardır birlikte uyumlu çalışırlar. Birçoğunun bizimle düzenli olarak çalışıyor olması devamlılığın garantisidir. 
 
Deneyimin getirdiği Güven 
did deutsch-institut Hamburg'daki öğretmenler öğrencileri yeterince anlar ve empati kurabilirler; çünkü çoğunun yurtdışı deneyimi vardır. Bu nedenle, kültürel farklılıklar karşısında anlayışlıdırlar ve güvenli bir ortam yaratırlar. 
 
Devamlı İletişim
did deutsch-institut Hamburg'daki öğretmenler samimi ve rahat öğrenme ortamı yaratırlar. Bu katılımcılarla canlı ve doğal bir iletişimi beraberinde getirecektir.
 
Dil Çeşitliliği
did deutsch-institut Hamburg'daki öğretmenler Almanya'nın çok çeşitli yerlerinden gelirler ve Alman mentalitesinin ve dil özelliklerinin çeşitliliğini yansıtır.
 
İdari Denetleme
did deutsch-institut Hamburg'daki öğretmenler deneyimli idarenin denetimi altında çalışırlar. Öğretimin devamlı olarak denetlenmesi yüksek kaliteli ve devamlı eğitimi garanti eder.
 
Mesleki Eğitim

did deutsch-institut Hamburg'daki öğretmenler düzenli olarak içerden ve dışardan mesleki eğitim alırlar. 

Başvuru ve Ayrıntılı Bilgi İçin

Daha fazla bilgi ve broşür için lütfen Bilgi & İstek Formu'muzu doldurunuz. İstenen bilgileri eksiksiz doldurup gönderdikten hemen sonra danışmanlarımız sizinle irtibata geçerek sadece size özel uygun bütçe ve seçenekler sunarak tüm sorularınıza cevap vereceklerdir.

İlgili okula başvurmak için lütfen Üye Giriş kısmından sistemimize üye olup bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz. Başvurunuzdan çok kısa bir süre sonra size özel atanmış danışmanınız sizinle irtibata geçecektir.

Eğer çok vaktiniz yoksa ve hemen bilgi almak istiyorsanız Online Danışmanımız ile irtibata geçebilirsiniz.

TELEFON NUMARANIZI BIRAKIN BİZ SİZİ ARAYALIM!


Öğrenci İzlenimleri

Okula Ait Şubeler