MENÜ
Yurt Dışı Eğitimde Son Haberler

did Munich Dil Okulu  did Munich Dil Okulu

Derecelendirme:
Şube Türü Dil Kursu
Ülke/Bölge/Şehir Almanya / --- / Münih
Kuruluş Tarihi 1977
Adres Münih | Arnulfstrasse 10
Web www.did.de ...
Mail info@berlin.did.de
Tel + 49 (0) 69 2400 456 0
Fax + 49 (0) 69 2400 456 6

Akredite Olan Kuruluşlar Harita

İdealsas Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Türk Öğrencilere Özel İndirimler

KAYIT YAPTIRAN HERKESE ÜCRETSİZ ALMANYA VİZE DANIŞMANLIĞI HİZMETİ VERMEKTEYİZ!


Yıl Boyunca Uzun Dönemli Kurslarda %30'a Varan İndirimler
Eğer kursunuz 8 haftanın altında bir süre içinse, 03 Temmuz - 25 Ağustos yaz ayı süresince ilaveten hatfalık 35 Euro sezon farkı ödemek gerekiyor.
Hafta Sayısı Haftalık Ders Sayısı / Saat Liste Fiyatı İndirimli Fiyat Kazancınız
04 Hafta 20 Ders / 15 Saat 800 EUR 740 EUR 60 EUR
08 Hafta 20 Ders / 15 Saat 1.600 EUR 1.460 EUR 140 EUR
12 Hafta 20 Ders / 15 Saat 2.400 EUR 1.920 EUR 480 EUR
24 Hafta 20 Ders / 15 Saat 4.800 EUR 3.300 EUR 1.500 EUR
36 Hafta 20 Ders / 15 Saat 7.200 EUR 4.680 EUR 2.520 EUR

Okul Hakkında Kısaca

Ekim Şenliği (Oktoberfest), Bira Bahçeleri, Geleneksel Deri Pantolon ve Bavyera müziği... Başka hiçbir şehir Bavyeranın başkenti kadar Alman geleneklerini ve kültürünü yansıtamaz. Buraya geldiğinizde göreceksiniz. Münih Alman rahatlığının (Gemütlichkeit) icat edildiği yerdir. Ayrıca, dünyaca ünlü Englischer Garten'da Beyaz Sosis (Weißwurst) ve Alman Simidi yemek (Brezel) ayrı bir zevktir. Hava güzelse Bavyera Alplerini bile görebilirsiniz. 1.3 milyon nüfusuyla üçüncü büyük Alman şehri sizi sıcaklığıyla ve neşesiyle etkileyecektir. 10 üniversitesiyle ve 80.000 öğrencisiyle Münih genç ve canlı bir şehirdir!
 
Açıkçası Münih'teki Karlsplatz 18. yüzyılın ortasında Avrupa'nın en işlek yeriydi. Buradan artık hiç araba geçmese de halk arasında Stachus denilen yer bugün şehrin en işlek yeri olmaya devam ediyor. Sayısız butik ve büyük alışveriş merkezleriyle en büyük alışveriş caddesi burada başlıyor. did deutsch-institut Münih buradan sadecebirkaç dakika uzaklıkta ve merkez tren istasyonunun hemen yakınında yer alıyor. İki katlı enstitümüzde dil öğrenimi için gereken her şeyi sıcak bir ortamda bulacaksınız: Aydınlık sınıflar, modern bir medya merkezi, rahat bir cafe ve geniş bir teras bulacaksınız. Burada güneşin altında oturarak rahatlayabilir veya masa tenisi oynayabilirsiniz. 

Yerleşim Yeri Özellikleri

Münih'te hiç değişmeyecek şeyler var. Bunlardan biri biradır. Bunu Bayyeranın başkentinde bir birahaneye gittiğiniz zaman hemen fark edeceksiniz. Örneğin; dünyanın en ünlü birahanesi Hofbräuhaus ?da birayla eğlencenin nasıl olduğunu ve futbol taraftarlarının takımları FC Bayern Münih takımıyla karşılaşmadan önce bira içerek kendilerini nasıl maça hazırladıklarını göreceksiniz. Burada başka bir Bavyera geleneği olan deri pantolonla (Lederhose) karşılaşacaksınız! Kendinize bu deri pantolonlardan mutlaka edinmelisiniz. Eminiz ki kurs arkadaşlarınız sizi bu kıyafetle görünce çok güleceklerdir.  
 
Öğrenci Sayısı: 75 (Düşük sezon) | 175 (Yüksek sezon) 
Sosyal Faaliyetler: Şehir turları, spor ve kültür faaliyetleri
Ulaşım: Tramvay ve Metro | Hauptbahnhof İstasyonu
Merkeze Uzaklık: Karlsplatz?a (Stachus) 10 dakika
 
İmkanları
Modern öğrenme araçlarına sahip Bireysel Öğrenme Merkezi 
6 bilgisayarlı Multimedia salonu 
6 bilgisayarlı Internet cafe (kayıt ücreti alınır.) 
Laptop kablosu ve kablosuz internet erişimi 
Öğrenci kimlik kartları, şehir haritaları, vs. sağlayan Öğrenci bürosu 
İçecek ve hazır yiyecek otomatı olan bir kantin 
Masa tenisi bulacağınız geniş bir teras

Okulun Sunduğu Programlar

Standart Kurs- Haftada 20 ders
Yoğun Kurs-Haftada 24 ders
Hızlandırılmış Kurs- Haftada 28 ders
TestDaF Sınav ve Hazırlık Kursları
Studienkolleg Hazırlık Kursu
Birebir Özel eğitim
İş Almancası
 
Münih'teki ilk günleriniz hem heyecan verici hem de yorucu olacaktır; çünkü bu şehirde yapacak ve görecek çok şey var. Bazı ziyaretçilerin tura nereden başlayacaklarına ilişkin fikirleri yoktur... Pek çok sergi, parti ve kültürel faaliyet düşünlüğünde seçim yapmak hiç kolay olmayacaktır. Rahatlayın! Faaliyet rehberiniz tur programınızı Münih'teki bütün faaliyetleri içerecek biçimde hazırlayacaktır. Münih'i keşif turuna katılın: Pinakothek der Moderne müzesinde veya Nymphenburg kalesinde kültürünüzü arttıracaksınız. Allianz-Arena'da FC Bayern Münih takımının stadyumunu ziyaret edecek ve bizimle ünlü Englisher Garten'ı keşfedeceksiniz.
 

Keşfedilmesi gerekenler sadece şehrin kendisiyle sınırlı değil. Arabayla sadece 70 kilometre sonra Bavyera Alplerine ulaşacaksınız! Öyleyse, haydi, did'in kayak takımına katılın! Faaliyet rehberimiz Alplere kış ayları dışında da geziler düzenleyecektir. Yaz aylarında sizi Münih'in güneyine; Chiemsee, Ammersee ve Starnberger See göllerine davet ediyoruz. Eğer hala kültürümüzü keşfetmek istiyorsanız bizimle Augsburg'a, Regensburg'a ve Salzburg'a gelme fırsatını kaçırmayın! Özellikle, Kral Ludwig'in dünyaca ünlü masallar kalesi Neuschwanstein'a yaptığımız geziye katılın. Gerçek Disneyland'ı göreceksiniz! 

Konaklama Seçenekleri

Münih'te kişisel tercihlerinize göre birçok konaklama olanağından birini seçebilirsiniz. Aile yanında kalıp dilinizi ders dışında devamlı olarak geliştirmek mi istiyorsunuz? Öyleyse, kahvaltı dâhil veya yarım pansiyon aile konaklamalarından birini seçin. Kendinize özel bir oda isterseniz yine bir aile yanında alabilirsiniz; ancak ihtiyaçlarınızdan kendiniz sorumlu olursunuz. Eğer bağımsız biçimde yaşamak istiyorsanız otel veya gençlik oteli (Jugendhotels) seçeneklerini düşünebilirsiniz.
 
Konaklama seçenekleri ve ücretleri hakkında ayrıntılı bilgi almak için lütfen sorunuz. 

Neden Tercih Edilmeli ?

Nitelikler
did deutsch-institut Münih'teki bütün öğretmenler Almanca'yı ana dili olarak konuşurlar ve üniversite mezunudurlar. 
 
Düzenli Ekip
did deutsch-institut Münih'teki bütün öğretmenler deneyimlidir ve uzun yıllardır birlikte uyumlu çalışırlar. Birçoğunun bizimle düzenli olarak çalışıyor olması devamlılığın garantisidir. 
 
Deneyimin getirdiği Güven 
did deutsch-institut Münih'teki öğretmenler öğrencileri yeterince anlar ve empati kurabilirler; çünkü çoğunun yurtdışı deneyimi vardır. Bu nedenle, kültürel farklılıklar karşısında anlayışlıdırlar ve güvenli bir ortam yaratırlar. 
 
Devamlı İletişim
did deutsch-institut Münih'teki öğretmenler samimi ve rahat öğrenme ortamı yaratırlar. Bu katılımcılarla canlı ve doğal bir iletişimi beraberinde getirecektir.
 
Dil Çeşitliliği
did deutsch-institut Münih'teki öğretmenler Almanya'nın çok çeşitli yerlerinden gelirler ve Alman mentalitesinin ve dil özelliklerinin çeşitliliğini yansıtır.
 
İdari Denetleme
did deutsch-institut Münih'teki öğretmenler deneyimli idarenin denetimi altında çalışırlar. Öğretimin devamlı olarak denetlenmesi yüksek kaliteli ve devamlı eğitimi garanti eder.
 
Mesleki Eğitim

did deutsch-institut Münih'teki öğretmenler düzenli olarak içerden ve dışardan mesleki eğitim alırlar. 

Başvuru ve Ayrıntılı Bilgi İçin

Daha fazla bilgi ve broşür için lütfen Bilgi & İstek Formu'muzu doldurunuz. İstenen bilgileri eksiksiz doldurup gönderdikten hemen sonra danışmanlarımız sizinle irtibata geçerek sadece size özel uygun bütçe ve seçenekler sunarak tüm sorularınıza cevap vereceklerdir.

İlgili okula başvurmak için lütfen Üye Giriş kısmından sistemimize üye olup bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz. Başvurunuzdan çok kısa bir süre sonra size özel atanmış danışmanınız sizinle irtibata geçecektir.

Eğer çok vaktiniz yoksa ve hemen bilgi almak istiyorsanız Online Danışmanımız ile irtibata geçebilirsiniz.

TELEFON NUMARANIZI BIRAKIN BİZ SİZİ ARAYALIM!


Öğrenci İzlenimleri

Okula Ait Şubeler