MENÜ
Yurt Dışı Eğitimde Son Haberler

EC Bristol Dil Okulu  EC Bristol Dil Okulu

Derecelendirme:
Şube Türü Dil Kursu
Ülke/Bölge/Şehir İngiltere / --- / Bristol
Kuruluş Tarihi 2011
Adres EC Bristol, 63 Queen Square, BS1 4JZ Bristol
Web www.ecenglish.com ...
Mail study@ecenglish.com
Tel +(356) 23 790555
Fax ---

Akredite Olan Kuruluşlar Harita

İdealsas Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Türk Öğrencilere Özel İndirimler

KAYIT OLAN ÖĞRENCİLERİMİZE ÜCRETSİZ İNGİLTERE VİZE DANIŞMANLIĞI HİZMETİ VERMEKTEYİZ!

 
Kayıt Ücreti: 50 İngiliz Sterlini (GBP)
Yaz Ayı (Kurs) Sezon Farkı (18 Haz - 14 Eyl): Haftalık 15 GBP
Aile Yanı Tek Kişi, Yarım Pan.Haftalık 190 İngiliz Sterlini
Yaz Ayı (Konaklama) Sezon Farkı (16 Haz -  15 Eyl): Hf 25 GBP
Öğrenci Yurdu, Tek kişilik Yemeksiz, 210 GBP
Konaklama Kayıt Ücreti: 30 İngiliz Sterlini
Heatrow Havalimanı Transferi: 230 İngiliz Sterlini (GBP)

15 Ekim 2018'e kadar
tüm İngiltere şubelerinde geçerli %30 İNDİRİM
Hafta Sayısı Haftalık Ders Sayısı / Saat Liste Fiyatı İndirimli Fiyat Kazancınız
04 Hafta 20 Ders / 15 Saat 1.060 GBP 742 GBP 318 GBP
08 Hafta 20 Ders / 15 Saat 2.120 GBP 1.484 GBP 636 GBP
12 Hafta 20 Ders / 15 Saat 2.640 GBP 1.848 GBP 792 GBP
24 Hafta 20 Ders / 15 Saat 4.920 GBP 3.444 GBP 1.476 GBP
36 Hafta 20 Ders / 15 Saat 7.380 GBP 5.166 GBP 2.214 GBP

Okul Hakkında Kısaca

EC Bristol, bu güzel ve benzersiz şehrin ortasında huzur dolu bir alan olan Queen Meydanı’nın kıskanılacak ölçüde merkezi bir bölgesinde yer alır. Üç ka?? a faaliyet gösteren EC Bristol, geniş derslikler ve aydınlık, canlı ortak alanları bulunan modern ve ferah bir okuldur. Bugün, EC dünyanın her yerinde en muazzam İngilizcenin konuşulduğu lokasyonlarda dil okullarına sahiptir, bağımsız öğrencilere sunduğu canlı ve farklı kültürel düşünceleri keşfetme olanağı onların İngilizce iletişim yeteneklerini ve kültürleri anlayabilme kapasitelerini arttıracaktır. Öğrenciler düşük mevcutlu sınıflarda dikkatlerini derslere vererek daha verimli şekilde amaçlarına ulaşabilecekler. 

Yerleşim Yeri Özellikleri

Okul binası 3 kattan oluşmaktadır. İlk katta resepsiyon, diğer katlarda da sınıflar yer almaktadır. Okulda 18 sınıf, öğrenciler için dinlenme salonu ve kütüphane bulunmaktadır.
 
Öğrenciler Wi-Fi Internet bağlantısından faydalanabilmektedir. EC Bristol öğrencilerine sunduğu Genel İngilizce, mesleki İngilizce, akademik İngilizce programlarının yanı sıra; IELTS, TOEFL ve Cambridge gibi sınav hazırlık programlarına da yer verir.
 
EC Bristol, Geniş sınıflar, öğrenci salonları, kütüphane muhteşem lokasyondadır. Yeni okulumuzun yaptığı özel hizmeti görmek çok kolaydır. Öğrenciler dersleri 18 dersliğimizden birinde alırlar. Ders aralarında kablosuz interneti, 12 bilgisayarlı odada kullanabilirler. Okulumuz 3 kata yayılmıştır ve 1. katta resepsiyon, 2 ve 3. katta sınıflar bulunmaktadır.
 
Tüm EC merkezleri özellikle etkili öğrenim ve olumlu, samimi bir etkileşim için mümkün olan en iyi ortamı oluşturmak üzere tasarlanmış canlı ve modern yerlerdir. Dersliklerimiz ve ortak alanlarımız EC’ye özgü bir tarzla tasarlanmaktadır; bu yüzden ferah ve bol doğal ışık alan aydınlık yerlerdir. Ayrıca okullarımızı elektronik tahtalar gibi yeni teknolojilerle ve İngilizce dil potansiyelinize rahat ve kolay bir şekilde ulaşmanız için ihtiyacınız olan modern kaynaklar ve imkanlarla geliştirmeye çalışmaktayız. Tüm EC merkezlerinde ücretsiz Wi-Fi imkanı bulunmaktadır.  

Okulun Sunduğu Programlar

EC – English Languages Centre İngiltere dil okulu – BRISTOL dil okulları programlarında, öğrenciler İngilizce dil seviyelerini geliştirmek için gramer, yeni kelime bilgisi, aksan, konuşma, dinleme, okuma ve yazma konularına odaklanılır. Ders kitabı dışında rol oyunu, gazete & dergiler vb İngilizce dil eğitiminin parçası olmaktadır.
 
• Genel İngilizce
• Yoğun İngilizce
• İş İngilizcesi
• Birebir
• İş İngilizcesi Birebir
• Tam Yoğun Eği?? m
• Cambridge Sınavlarına Hazırlık
• IELTS Sınavına Hazırlık
• Akademik Yıl 20/30
• İş Yılı

• Londra’da staj 

Konaklama Seçenekleri

EC, tercih edeğiniz yerde birçok farklı konaklama seçeneği sunmaktadır. İster bir yurtta, ister bir dairede kalın ya da aile yanında konaklayarak günlük yaşamı tecrübe etmeye karar verin, EC’nin size evinizi aratmayacak konaklama imkanları sağlayacağından emin olabilirsiniz. Konaklama seçenekleri ve ücretleri hakkında ayrıntılı bilgi almak için lütfen sorunuz. 

Neden Tercih Edilmeli ?

• Merkez kapasitesi: 180
• Derslik sayısı: 19
• Minimum yaş: 16 (yüksek sezonda 18)
• Öğrenci bilgisayarları: 24
• Ücretsiz Wi-Fi
• Kütüphane imkanı

• Öğrenci salonu 

Başvuru ve Ayrıntılı Bilgi İçin

Daha fazla bilgi ve broşür için lütfen Bilgi & İstek Formu'muzu doldurunuz. İstenen bilgileri eksiksiz doldurup gönderdikten hemen sonra danışmanlarımız sizinle irtibata geçerek sadece size özel uygun bütçe ve seçenekler sunarak tüm sorularınıza cevap vereceklerdir.

İlgili okula başvurmak için lütfen Üye Giriş kısmından sistemimize üye olup bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz. Başvurunuzdan çok kısa bir süre sonra size özel atanmış danışmanınız sizinle irtibata geçecektir.

Eğer çok vaktiniz yoksa ve hemen bilgi almak istiyorsanız Online Danışmanımız ile irtibata geçebilirsiniz.

TELEFON NUMARANIZI BIRAKIN BİZ SİZİ ARAYALIM!


Öğrenci İzlenimleri

Okula Ait Şubeler