MENÜ
Yurt Dışı Eğitimde Son Haberler

EC Manchester Dil Okulu  EC Manchester Dil Okulu

Derecelendirme:
Şube Türü Dil Kursu
Ülke/Bölge/Şehir İngiltere / --- / Manchester
Kuruluş Tarihi
Adres Boulton House, 17-21 Chorlton St, Manchester M1 3HY, United Kingdom
Web https://www.ecenglish.com/tr/school-locations...
Mail study@ecenglish.com
Tel 44 161 233 1000
Fax 44 161 233 1000

Akredite Olan Kuruluşlar Harita

İdealsas Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Türk Öğrencilere Özel İndirimler


Okul Hakkında Kısaca

EC’nin Manchester okulu, şehrin tam kalbinde, Manchester Piccadilly Tren İstasyonuna sadece bir kaç dakika uzaklıktadır. 135 öğrenci kapasiteli okulda interaktif yazı tahtası bulunan 9 sınıf, kütüphane, özel çalışma odası, öğrencilerin kullanımı için 184 bilgisayar ve öğrenci salonu bulunuyor. Sınıflar maksimum 15 kişilik. Minimum yaş 16. EC Manchester okulu, aile yanı konaklama alternatiflerine ek olarak daha özgür ve bağımsız bir ortamda konaklamak isteyen öğrenciler için yaz aylarında öğrenci yurdu imkanı da sunuyor. Haftada 20 yada 30 ders olarak alınabilecek Genel İngilizce derslerinin yanı sıra İş İngilizcesi, IELTS ve Cambridge Sınav hazırlık eğitimi almak da mümkün.

Yerleşim Yeri Özellikleri

İngiltere’nin kuzey-batısında, ülkenin ikinci büyük şehirdir .Dünyanın en sevimli şehirlerinden biri olan Manchester görülmesi gereken en iyi 10 Şehir arasına seçilmiştir. Manchester, sanayi ve endüstri alanlarında oldukça gelişmiş bir bölgedir.Ayrıca heyecan verici bir spor, yaratıcılık ve teknoloji merkezidir. "Kuzeyin Başkenti" olarak adlandırılan alan büyük bir spor sahnesine sahip büyük bir şehirdir.EC Manchester merkezi, dünya standartlarında futbolu, canlı müzik sahnesi, samimi Kuzey cazibesi ve girişimci ve yenilikçi özellikleriyle ünlü Manchester şehrinde gerçekten butik bir alandır. Manchester'ın merkezinde yer alan EC Manchester dil okulunda eğitim alırken, dünyaca ünlü futbol kulüplerinin maçlarını izleyebilir, son derece canlı bir müzik hayatı ve sosyal ortama katılabilirsiniz. . Şehir merkezinde, yoğun modern mimarinin inanılmaz estetik örneklerini görebilirsiniz. Görsel açıdan sizi cezp edecek eski çelik demiryolu köprüleri ve suyolları güzel görüntüler sergiliyor. Merkez bölgesinde yoğunlaşan bir alışveriş ve iş yaşamı yerleşimi bulunmaktadır.

Okulun Sunduğu Programlar

Genel İngilizce Kursları, Sınavlara Hazırlık Kursları(TOEFL & TOEIC & IELTS) ,Yüksek okul hazırlık programları, Yoğun ingilizce, İş İngilizcesi, Birebir Dersler,  ,Cambridge ESOL FCE, CAE Sınav Hazırlık Kursu

Konaklama Seçenekleri

EC English Language Schools  tercih edeğiniz yerde birçok farklı konaklama seçeneği sunmaktadır. İster bir yurtta, ister bir dairede kalın ya da aile yanında konaklayarak günlük yaşamı tecrübe etmeye karar verin, EC English Language Schools’in size evinizi aratmayacak konaklama imkanları sağlayacağından emin olabilirsiniz. Konaklama seçenekleri ve ücretleri hakkında ayrıntılı bilgi almak için lütfen iletişime geçiniz! 

Neden Tercih Edilmeli ?

1-Doğal Güzellikler ve Şehrin Canlılığı 2-Dil Programlarının Ekonomik Çeşitliliği 3-Her Yaş İçin Kurs Tipleri 4-Dil Eğitiminden Sonra Lisans ve Yüksek Lisans Seçenekleri 5-Teknoloji ve Endüstri 6- Çok Kültürlü Ortam 7-Uzmanlaşmış eğitim Kadrosu

Başvuru ve Ayrıntılı Bilgi İçin

Daha fazla bilgi ve broşür için lütfen Bilgi & İstek Formu'muzu doldurunuz. İstenen bilgileri eksiksiz doldurup gönderdikten hemen sonra danışmanlarımız sizinle irtibata geçerek sadece size özel uygun bütçe ve seçenekler sunarak tüm sorularınıza cevap vereceklerdir.

İlgili okula başvurmak için lütfen Üye Giriş kısmından sistemimize üye olup bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz. Başvurunuzdan çok kısa bir süre sonra size özel atanmış danışmanınız sizinle irtibata geçecektir.

Eğer çok vaktiniz yoksa ve hemen bilgi almak istiyorsanız Online Danışmanımız ile irtibata geçebilirsiniz.

TELEFON NUMARANIZI BIRAKIN BİZ SİZİ ARAYALIM!


Öğrenci İzlenimleri

Okula Ait Şubeler