MENÜ
Yurt Dışı Eğitimde Son Haberler

EC Miami Dil Okulu  EC Miami Dil Okulu

Derecelendirme:
Şube Türü Dil Kursu
Ülke/Bölge/Şehir ABD / Florida / Miami
Kuruluş Tarihi 1991
Adres 1111 Lincoln Rd #301, Miami Beach, FL 33139, USA
Web https://www.ecenglish.com/en/school-locations...
Mail study@ecenglish.com
Tel 1 305-421-9944
Fax 1 305-421-9944

Akredite Olan Kuruluşlar Harita

İdealsas Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Türk Öğrencilere Özel İndirimler


Okul Hakkında Kısaca

EC Dil Okulu’nda kablosuz internet, aydınlık ve refah sınıflar, kütüphane, bilgisayar odası, dil öğrenme merkezi vardır. Sınıflarda genelde 11 öğrenci yer almaktadır. . .Ayrıca Ders konuları güncel olaylardan gündelik hayata dair olmak üzere geniş bir yelpazeye sahiptir. Profesyonel ve arkadaş canlısı eğitmenler bu geniş ders konu başlıklarıyla hem gramer bilgisini hem kelime bilgisini arttırmalarına yardımcı olarak öğrencilerin kendilerini daha iyi ifade etmelerini sağlamaktadırlar.

Yerleşim Yeri Özellikleri

EC Miami Dil Okulu, South Beach'in kalbinde dünyaca ünlü Lincoln Caddesi üzerindedir. Kısa bir yürüyüşle kumsalı ile ünlü South Beach'e ulaşabilir, Lincoln caddesi üzerindeki bir çok mağaza ve cafe, bar ve restaurantta zamanınızı eğlenerek geçirebilirsiniz. Yine dünyaca ünlü Ocean Drive'daki Art Deco Oteli ve Collins Avenue'da ki butiklere uğrayabilirsiniz. Akşam olduğunda ise, South Beach'de ki dünyanın en iyi barlarını ziyaret edebilirsiniz. 

Okulun Sunduğu Programlar

1-Yarı Yoğun İngilizce Kursları

2-Yoğun İngilizce Kursları

3-Bire Bir Dersler

4-İş İngilizcesi

5-Bire Bir İş İngilizcesi Kursları

6-TOEFL

7-IELTS

8-ESOL

9-TOEIC

Konaklama Seçenekleri

EC English Language Schools  tercih edeğiniz yerde birçok farklı konaklama seçeneği sunmaktadır. İster bir yurtta, ister bir dairede kalın ya da aile yanında konaklayarak günlük yaşamı tecrübe etmeye karar verin, EC English Language Schools’in size evinizi aratmayacak konaklama imkanları sağlayacağından emin olabilirsiniz. Konaklama seçenekleri ve ücretleri hakkında ayrıntılı bilgi almak için lütfen iletişime geçiniz! 

Neden Tercih Edilmeli ?

1-Doğal Güzellikler ve Şehrin Canlılığı 2-Dil Programlarının Ekonomik Çeşitliliği 3-Her Yaş İçin Kurs Tipleri 4-Dil Eğitiminden Sonra Lisans ve Yüksek Lisans Seçenekleri 5-Teknoloji ve Endüstri 6- Çok Kültürlü Ortam 7-Uzmanlaşmış eğitim Kadrosu

Başvuru ve Ayrıntılı Bilgi İçin

Daha fazla bilgi ve broşür için lütfen Bilgi & İstek Formu'muzu doldurunuz. İstenen bilgileri eksiksiz doldurup gönderdikten hemen sonra danışmanlarımız sizinle irtibata geçerek sadece size özel uygun bütçe ve seçenekler sunarak tüm sorularınıza cevap vereceklerdir.

İlgili okula başvurmak için lütfen Üye Giriş kısmından sistemimize üye olup bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz. Başvurunuzdan çok kısa bir süre sonra size özel atanmış danışmanınız sizinle irtibata geçecektir.

Eğer çok vaktiniz yoksa ve hemen bilgi almak istiyorsanız Online Danışmanımız ile irtibata geçebilirsiniz.

TELEFON NUMARANIZI BIRAKIN BİZ SİZİ ARAYALIM!


Öğrenci İzlenimleri

Okula Ait Şubeler