MENÜ
Yurt Dışı Eğitimde Son Haberler

EC Montreal Dil Okulu  EC Montreal Dil Okulu

Derecelendirme:
Şube Türü Dil Kursu
Ülke/Bölge/Şehir Kanada / Quebec / Montreal
Kuruluş Tarihi 1962
Adres 1610 St. Catherine Street West Suite 401 Montreal, Quebec H3H 2S2
Web www.ecenglish.com...
Mail study@ecenglish.com
Tel 514 939 9911
Fax ---

Akredite Olan Kuruluşlar Harita

İdealsas Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Türk Öğrencilere Özel İndirimler

KAYIT OLAN ÖĞRENCİLERİMİZE ÜCRETSİZ KANADA VİZE DANIŞMANLIĞI HİZMETİ VERMEKTEYİZ!

Kayıt Ücreti: 130 Kanada Doları
Aile Yanı Tek Kişi, Yarım Pan.Haftalık 240 Kanada Doları
Yurt Konaklama: 415 Kanada Dolarından Başlayan fiyatlar ile
Yaz Ayı Sezon Farkı (16 Haz - 15 Eylül): Haftalık 35 Kanada Doları
Konaklama Kayıt Ücreti: 220 Kanada Doları
Ders Materyalleri: Kurs fiyatına dahildir.
Zorunlu Sigorta: Haftalık 25 Kanada Doları
Pierre Elliott Trudeau Havalimanı Transferi: 120 Kanada Doları

Yükselen Kurlara inat %30 DEV İNDİRİM
İndirim 15 Ekim 2018'e kadar kayıt olanlar içindir.
Hafta Sayısı Haftalık Ders Sayısı / Saat Liste Fiyatı İndirimli Fiyat Kazancınız
04 Hafta 20 Ders 1.240 CAD 868 CAD 372 CAD
08 Hafta 20 Ders 2.480 CAD 1.736 CAD 744 CAD
12 Hafta 20 Ders 3.540 CAD 2.478 CAD 1.062 CAD
24 Hafta 20 Ders 6.720 CAD 4.704 CAD 2.016 CAD
36 Hafta 20 Ders 10.080 CAD 7.056 CAD 3.024 CAD

Okul Hakkında Kısaca

Zarif ve canlı bir şehir olan Montreal’deki EC dil okulu, şehrin modern yerlerinden St. Catherine Street’teki Faubourg alış veriş merkezi binasında hizmet vermektedir. 1962 yılında LSC - Language Studies Canada ismiyle kurulmuş olan okul, 2011 yılında EC ile birleşmiştir. EC Montreal'de, Fransızca ve İngilizce olarak iki dilde eğitim verilmektedir.
 

Öğrenciler Genel Fransızca ya da Genel İngilizce eğitimi alabilirler. Çeşitli dilleri konuşabilen yardımsever okul personeli dünyanın birçok yerinden gelen öğrencilerin en büyük destekçisi ve yardımcısıdır.  Bugün, EC dünyanın her yerinde en muazzam İngilizcenin konuşulduğu lokasyonlarda dil okullarına sahiptir, bağımsız öğrencilere sunduğu canlı ve farklı kültürel düşünceleri keşfetme olanağı onların İngilizce iletişim yeteneklerini ve kültürleri anlayabilme kapasitelerini arttıracaktır. Öğrenciler düşük mevcutlu sınıflarda dikkatlerini derslere vererek daha verimli şekilde amaçlarına ulaşabilecekler. 

Yerleşim Yeri Özellikleri

1962 yılında kurulan okul, şehrin merkezinde Faubourg Alışveriş Merkezi' nde bulunmaktadır. Öğrenciler okulda isterlerse İngilizce isterlerse Fransızca eğitimi alabilirler. 290 kişilik kapasitesi ve 23 aydınlık ve modern sınıfıyla EC Montreal öğrencilere kaliteli eğitim sunmaktadır. Okulda öğrenciler için 25 adet internet bağlantılı bilgisayar, kablosuz internet erişimi, öğrenci kaynak merkezi, öğrenci salonu ve öğrencilerin kendi başlarına çalışabilmeleri için çalışma odası bulunmaktadır. Tüm EC merkezleri özellikle etkili öğrenim ve olumlu, samimi bir etkileşim için mümkün olan en iyi ortamı oluşturmak
üzere tasarlanmış canlı ve modern yerlerdir. Dersliklerimiz ve ortak alanlarımız EC’ye özgü bir tarzla tasarlanmaktadır;
bu yüzden ferah ve bol doğal ışık alan aydınlık yerlerdir. Ayrıca okullarımızı elektronik tahtalar gibi yeni teknolojilerle ve İngilizce dil potansiyelinize rahat ve kolay bir şekilde ulaşmanız için ihtiyacınız olan modern kaynaklar ve imkanlarla geliştirmeye çalışmaktayız. Tüm EC merkezlerinde ücretsiz Wi-Fi imkanı bulunmaktadır. 

Okulun Sunduğu Programlar

    Genel İngilizce
    Yarı-yoğun İngilizce
    Yoğun İngilizce
    Uluslararası İş İngilizcesi
    Bire Bir Öğrenim
    Cambridge Sınavlarına Hazırlık

    ILETS/TOEFL Sınavlarına hazırlık programları 

Konaklama Seçenekleri

EC, tercih edeğiniz yerde birçok farklı konaklama seçeneği sunmaktadır. İster bir yurtta, ister bir dairede kalın ya da aile yanında konaklayarak günlük yaşamı tecrübe etmeye karar verin, EC’nin size evinizi aratmayacak konaklama imkanları sağlayacağından emin olabilirsiniz. Konaklama seçenekleri ve ücretleri hakkında ayrıntılı bilgi almak için lütfen sorunuz. 

Neden Tercih Edilmeli ?

EC Montreal’de öğrencilerin ders aralarında dinlenebileceği öğrenci salonu, ücretsiz internet erişimi, okuma odası ve bilgisayarlı “Öğrenci Kaynak Merkezi” bulunmaktadır. Yüksek camlı sınıfları ferah bir ortam sağlamaktadır. Metro ve diğer toplu taşıma imkanları bakımından oldukça elverişli bir konuma sahiptir.  EC Montreal’de düzenlenen sosyal aktivitelerden bazıları şunlardır: The Laurentian Mountains, Mont Tremblant’da kayak, Montreal Jazz Festivali, komedi festivali, Grand Prix, akağaç şurubu için Sugar Shack ziyareti, profesyonel hokey kulubü ziyareti, Ottawa, Toronto, Niagara Şelalesi gezileri, New York ve Boston gibi Amerika şehirlerine geziler. 

Başvuru ve Ayrıntılı Bilgi İçin

Daha fazla bilgi ve broşür için lütfen Bilgi & İstek Formu'muzu doldurunuz. İstenen bilgileri eksiksiz doldurup gönderdikten hemen sonra danışmanlarımız sizinle irtibata geçerek sadece size özel uygun bütçe ve seçenekler sunarak tüm sorularınıza cevap vereceklerdir.

İlgili okula başvurmak için lütfen Üye Giriş kısmından sistemimize üye olup bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz. Başvurunuzdan çok kısa bir süre sonra size özel atanmış danışmanınız sizinle irtibata geçecektir.

Eğer çok vaktiniz yoksa ve hemen bilgi almak istiyorsanız Online Danışmanımız ile irtibata geçebilirsiniz.

TELEFON NUMARANIZI BIRAKIN BİZ SİZİ ARAYALIM!


Öğrenci İzlenimleri

Okula Ait Şubeler