MENÜ
Yurt Dışı Eğitimde Son Haberler

EC Washington Dil Okulu  EC Washington Dil Okulu

Derecelendirme:
Şube Türü Dil Kursu
Ülke/Bölge/Şehir ABD / Virginia / Washington DC
Kuruluş Tarihi 1991
Adres 1025, Connecticut Avenue, Washington, DC 20036, United States
Web https://www.ecenglish.com/en/school-locations...
Mail study@ecenglish.com
Tel 1 202-695-7353
Fax 1 202-695-7353

Akredite Olan Kuruluşlar Harita

İdealsas Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Türk Öğrencilere Özel İndirimler


Okul Hakkında Kısaca

Okulumuzda İngilizce dersleri, modern, geniş sınıflarda, İngilizce öğretim teknolojisindeki en yeni ekipmanları kullanarak öğretilir. Ayrıca bina genelinde bir öğrenci salonu ve çalışma alanı ücretsiz Wi-Fi ile donatılmıştır.Ayrıca EC'de özel ders odaları, dinlenme salonu, çalışma odaları, bilgisayar odası, langırt, dergiler ve diğer oyunların da bulunduğu öğrenci odası mevcuttur.EC ultra modern ve ferah okullarıyla sizlere daha rahat ve eğlenceli ders ortamları sunarak derslere aktif olarak katılma konusunda sizleri cesaretlendirmektedir.

Yerleşim Yeri Özellikleri

Amerika Birleşik Devletleri’nin federal başkenti. Ülkenin doğusunda, Maryland ve Virginia eyaletleri sınırında oldukça düz bir alanda kuruludur. Metropol alanıyla birlikte 179 km2‘lik bir alan kaplar. Potomac Irmağı, kentin ortasından geçer. Ülkenin yönetim ve siyaset merkezi olan Washington D. C., düzenli ve baştan belirlenen kent tasarımı ilkelerine uygun biçimde geliştirilmiştir. Düzenli yollar, dev binalar, geniş parklar, ilk göze çarpan özelliklerdir.

Okulun Sunduğu Programlar

1-Yarı Yoğun İngilizce Kursları

2-Yoğun İngilizce Kursları

3-Bire Bir Dersler

4-İş İngilizcesi

5-Bire Bir İş İngilizcesi Kursları

6-TOEFL

7-IELTS

8-ESOL

9-TOEIC

Konaklama Seçenekleri

EC English Language Schools  tercih edeğiniz yerde birçok farklı konaklama seçeneği sunmaktadır. İster bir yurtta, ister bir dairede kalın ya da aile yanında konaklayarak günlük yaşamı tecrübe etmeye karar verin, EC English Language Schools’in size evinizi aratmayacak konaklama imkanları sağlayacağından emin olabilirsiniz. Konaklama seçenekleri ve ücretleri hakkında ayrıntılı bilgi almak için lütfen iletişime geçiniz! 

Neden Tercih Edilmeli ?

1-Doğal Güzellikler ve Şehrin Canlılığı 2-Dil Programlarının Ekonomik Çeşitliliği 3-Her Yaş İçin Kurs Tipleri 4-Dil Eğitiminden Sonra Lisans ve Yüksek Lisans Seçenekleri 5-Teknoloji ve Endüstri 6- Çok Kültürlü Ortam 7-Uzmanlaşmış eğitim Kadrosu

Başvuru ve Ayrıntılı Bilgi İçin

Daha fazla bilgi ve broşür için lütfen Bilgi & İstek Formu'muzu doldurunuz. İstenen bilgileri eksiksiz doldurup gönderdikten hemen sonra danışmanlarımız sizinle irtibata geçerek sadece size özel uygun bütçe ve seçenekler sunarak tüm sorularınıza cevap vereceklerdir.

İlgili okula başvurmak için lütfen Üye Giriş kısmından sistemimize üye olup bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz. Başvurunuzdan çok kısa bir süre sonra size özel atanmış danışmanınız sizinle irtibata geçecektir.

Eğer çok vaktiniz yoksa ve hemen bilgi almak istiyorsanız Online Danışmanımız ile irtibata geçebilirsiniz.

TELEFON NUMARANIZI BIRAKIN BİZ SİZİ ARAYALIM!


Öğrenci İzlenimleri

Okula Ait Şubeler