MENÜ
Yurt Dışı Eğitimde Son Haberler

EIY York Dil Okulu  EIY York Dil Okulu

Derecelendirme:
Şube Türü Dil Kursu
Ülke/Bölge/Şehir İngiltere / --- / York
Kuruluş Tarihi 1985
Adres Peasholme House, St Saviours Place, York YO1 7PJ England
Web www.english-in-york.co.uk/...
Mail admin@english-in-york.co.uk
Tel 44 1904 636771
Fax 44 1904 641 214

Akredite Olan Kuruluşlar Harita

İdealsas Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Türk Öğrencilere Özel İndirimler


Okul Hakkında Kısaca

English Language Centre York İngilizce dil okulu, 1985 yılında kurulmuş olup, tarihi İngiliz kenti olan York’un merkezinde yer almaktadır. Okulda toplam 19 derslik bulunmakta ve bunların 14’ünde interaktif yazı tahtaları bulunmaktadır. Ayrıca okulda öğrencilerin yararlanabilecekleri ücretsiz internet bağlantısı, mutfak, öğrenci salonu bulunmakta ve öğrencilere ücretsiz danışmanlık hizmeti sunulmaktadır. Öğrenciler, farklı ülkelerden gelen öğrencilerle birlikte uluslararası bir ortamda İngilizce eğitimi almaktadırlar. Bu sayede hem yeni arkadaşlar edinmekte hem de yeni kültürleri tanımaktadırlar.Okulumuz British Council tarafından akredite edilmiştir ve İngiliz UK üyesidir.

Yerleşim Yeri Özellikleri

İngiltere’de Yorkshire ve Humberside bölgesinde bulunan 1996’dan beri şehir olma statüsune de haiz bir yerel idare birimi ve yerleşkedir. Ouse ve Foss nehirlerinin birleştiği noktada bulunan bir şehirdir. 137,505 olan şehir merkezi nüfusu, kırsal alanla birlikte 184,900’dür.York, tarihi Romalılara dayanan antik bir katedraller şehridir. York şehri İngiltere’nin kuzeyinde Yorkshire bölgesinde bulunur ve Avrupa’da tarihsel yapıların en iyi korunduğu merkezlerden biridir. York çeşitli araştırmalara göre genellikle Londra’dan sonra en çok turist çeken İngiliz şehridir. Aynı zamanda New York da ismini yine bu şehirden almıştır.

Şehir duvarlarıyla çevrili olan York, Ouse ve Foss nehirlerinin birleştiği yerde kurulmuştur. Zengin tarihi mirası ve iki bin yıllık tarihiyle İngiliz tarihinin en önemli şehirlerinden biri olmuştur. York şehri bünyesinde birçok tarihi çekim merkezini barındırdığı gibi aynı zamanda sportif ve kültürel aktiviteleri ile İngiltere’nin en gözde şehirlerindendir.

Okulun Sunduğu Programlar

Genel İngilizce, Sınavlara Hazırlık Kursları(TOEFL & TOEIC & IELTS), İş İngilizcesi, Birebir Dersler, Grup Programları, Akademik İngilizce, İş İngilizcesi, Yoğun İngilizce

Konaklama Seçenekleri

English in York tercih edeğiniz yerde birçok farklı konaklama seçeneği sunmaktadır. İster bir yurtta, ister bir dairede kalın ya da aile yanında konaklayarak günlük yaşamı tecrübe etmeye karar verin, English in York’in size evinizi aratmayacak konaklama imkanları sağlayacağından emin olabilirsiniz. Konaklama seçenekleri ve ücretleri hakkında ayrıntılı bilgi almak için lütfen iletişime geçiniz! 

Neden Tercih Edilmeli ?

1-Kaliteli öğretmenler ve personeller 2-Merkezi Konum 3-Kişiye uygun dil kursu sunabilme 4-Her yaştan öğrenciye hizmet edebilme 5-Sıcak ve samimi atmosfer 6-Uluslararası öğrenci potansiyeli 7-Wifi, Tv , Bilgisayar odası, Kahve salonu 8-Birçok sosyal programlar ve geziler 8-British Council tarafından akredite edilmiştir ve İngiliz UK üyesi

Başvuru ve Ayrıntılı Bilgi İçin

Daha fazla bilgi ve broşür için lütfen Bilgi & İstek Formu'muzu doldurunuz. İstenen bilgileri eksiksiz doldurup gönderdikten hemen sonra danışmanlarımız sizinle irtibata geçerek sadece size özel uygun bütçe ve seçenekler sunarak tüm sorularınıza cevap vereceklerdir.

İlgili okula başvurmak için lütfen Üye Giriş kısmından sistemimize üye olup bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz. Başvurunuzdan çok kısa bir süre sonra size özel atanmış danışmanınız sizinle irtibata geçecektir.

Eğer çok vaktiniz yoksa ve hemen bilgi almak istiyorsanız Online Danışmanımız ile irtibata geçebilirsiniz.

TELEFON NUMARANIZI BIRAKIN BİZ SİZİ ARAYALIM!


Öğrenci İzlenimleri

Okula Ait Şubeler
Okul Resmi Şube Adı Şube Derece Ülke Bölge/Eyalet Şehir
EIY York Dil Okulu EIY York Dil Okulu İngiltere --- York