MENÜ
Yurt Dışı Eğitimde Son Haberler

ELS Atlanta Dil Okulu  ELS Atlanta Dil Okulu

Derecelendirme:
Şube Türü Dil Kursu
Ülke/Bölge/Şehir ABD / Georgia / Atlanta
Kuruluş Tarihi 1961
Adres 250 E Ponce de Leon Ave #400, Decatur, GA 30030, USA
Web https://www.els.edu/en/Find-ELS-Language-Cent...
Mail admissions@els.com
Tel 1 404-836-8670
Fax 1 404-836-8670

Akredite Olan Kuruluşlar Harita

İdealsas Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Türk Öğrencilere Özel İndirimler


Okul Hakkında Kısaca

ELS Atlanta, şehir merkezinden 25 dakika uzaklıkta Southern Polytechnic State University (SPSU) kampüsünde yer almaktadır. Amerika'nın en iyi iklimlerinden birine sahip, ELS Atlanta Dil Okulu, öğrencilerini TOEFL, IBT ve IELTS gibi sınavlara hazırlamanın yanı sıra, öğrencilerine genel ve yoğun İngilizce dersleri de vermektedir. Bunun dışında iş İngilizcesinden turizm İngilizcesine kadar pek çok eğitim seçeneğini öğrencilerine sunan okulda dersler haricinde de gezi programları ve çeşitli aktiviteler düzenlenerek öğrencilerin hem ortama ısınmasını sağlamak, hem de pratik yaparken başka kültürleri tanımalarına da imkan vermek amacı güdülmektedir.

Yerleşim Yeri Özellikleri

Atlanta, Amerika Birleşik Devletleri’nin Georgia eyaletinde bulunan bir şehirdir. Atlanta eyaletin ve aynı zamanda da Amerika Birleşik Devletleri’nin en büyük şehirleri arasında yer almaktadır.Şehrin sınırları içinde yaşayan insan sayısı  5.6 milyon civarındadır. Bu veriler Atlanta’yı Amerika Birleşik Devletleri’nin en büyük 9. Şehri yapmaktadır.Şehir birçok noktası turist çeken bir bölge olarak kabul edilmektedir. Şehrin en önemli noktaları arasında, Midtown, The Poenix, Georgia Aquarium, Conopy Walk, Millenium Gate, Centennial Olympic Park, Georgia State Capital ve Fox Tiyatrosu yer almaktadır. Şehir Georgia eyaletinde bulunmasına karşın Atlas Okyanusu’na kıyısı bulunmamaktadır.

Okulun Sunduğu Programlar

Akademik Amaçlı Süper Yoğun İngilizce, Yarı Yoğun İngilizce, Yöneticiler İçin İngilizce, Süper Yoğun İngilizce, Genel İngilizce, Sınavlara Hazırlık Kursları(TOEFL & TOEIC & IELTS),İş İngilizcesi, Birebir Dersler

Konaklama Seçenekleri

ELS Language Centers tercih edeğiniz yerde birçok farklı konaklama seçeneği sunmaktadır. İster bir yurtta, ister bir dairede kalın ya da aile yanında konaklayarak günlük yaşamı tecrübe etmeye karar verin, ELS Language Centers’in size evinizi aratmayacak konaklama imkanları sağlayacağından emin olabilirsiniz. Konaklama seçenekleri ve ücretleri hakkında ayrıntılı bilgi almak için lütfen iletişime geçiniz! 

Neden Tercih Edilmeli ?

ELS Amerika’da o kadar prestijli bir eğitim kurumu ve eğitimi o kadar kaliteli ki, Amerika’daki üniversitelerin önemli bir bölümü TOEFL yerine ELS sertifikasını kabul ediyor! Bu gerçekten de çok önemli bir kalite göstergesidir.ELS, ABD üniversitelerine başvurularda tam destek ve danışmanlık sağlayan kapsamlı bir Üniversite Yerleştirme Hizmeti sunmaktadır.ABD’de bir üniversite veya yüksekokulda öğrenim görmek istiyorsanız ya da kariyerinizde ilerlemek için İngilizceye ihtiyacınız varsa ya da sadece İngilizcenizi geliştirmek istiyorsanız, ELS size hedeflerinize ulaşmada yardımcı olacaktır.ELS çok başarılı ve kaliteli bir öğretim kadrosuna sahiptir. 2008 yılında ELS öğretmeni TESOL Öğretimde mükemmellik ödülü kazanmıştır.ELS dil öğrenim teknolojisinde en son yenilikleri uygulamaktadır.Tüm ELS merkezlerinde bulunan Dil Teknoloji Merkezleri öğrencilerin geliştirmeleri gereken kişisel becerilerine odaklanmalarını sağlamaktadır.

Başvuru ve Ayrıntılı Bilgi İçin

Daha fazla bilgi ve broşür için lütfen Bilgi & İstek Formu'muzu doldurunuz. İstenen bilgileri eksiksiz doldurup gönderdikten hemen sonra danışmanlarımız sizinle irtibata geçerek sadece size özel uygun bütçe ve seçenekler sunarak tüm sorularınıza cevap vereceklerdir.

İlgili okula başvurmak için lütfen Üye Giriş kısmından sistemimize üye olup bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz. Başvurunuzdan çok kısa bir süre sonra size özel atanmış danışmanınız sizinle irtibata geçecektir.

Eğer çok vaktiniz yoksa ve hemen bilgi almak istiyorsanız Online Danışmanımız ile irtibata geçebilirsiniz.

TELEFON NUMARANIZI BIRAKIN BİZ SİZİ ARAYALIM!


Öğrenci İzlenimleri

Okula Ait Şubeler