MENÜ
Yurt Dışı Eğitimde Son Haberler

ELS Chicago Dil Okulu  ELS Chicago Dil Okulu

Derecelendirme:
Şube Türü Dil Kursu
Ülke/Bölge/Şehir ABD / İllinois / Chicago
Kuruluş Tarihi 1961
Adres 7200 West Division St, River Forest, IL 60305, United States
Web https://www.els.edu/en/Find-ELS-Language-Cent...
Mail admissions@els.com
Tel 1 708-488-5010
Fax 1 708-488-5010

Akredite Olan Kuruluşlar Harita

İdealsas Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Türk Öğrencilere Özel İndirimler


Okul Hakkında Kısaca

ELS Chicago Dil Okulu, Chicago merkezinden 20 dakika uzaklıkta yer alan Dominician Üniversitesi'nin yemyeşil bahçesiyle göz dolduran kampüsünde bulunmaktadır. Üniversite aynı zamanda modern mimarlık tarihinin en önemli isimlerinden Frank Lloyd Wright ve gazeteci ve kısa hikaye yazarı Ernest Hemingway'in de doğum yerlerine olduça yakın bir lokasyonda yer almaktadır.Öğrencilerin bu isimlerin yaşadıkları yerleri ve daha pek çok tarihi yeri de keşfetmesine olanak sağlamaktadır. ELS ,Oldukça fazla etkinlik alanına ve aktivite programına sahiptir.LS Chicago Dil Okulu'nun bu kampüste faaliyet göstermesi öğrencileri cezbeden noktalardan biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Böylesine muazzam bir ortama sahip olan dil okulunda yoğun ve genel İngilizce eğitiminin yanı sıra TOEFL'a hazırlık prıogramını da öğrencilerine sunmaktadır. ELS Chicago'ya gelen öğrencilerin iş İngilizcesinden turizm İngilizcesine kadar pek çok dersi alma fırsatları da olmaktadır. 

Yerleşim Yeri Özellikleri

Chicago, Illinois eyaletinin Michigan gölü kıyısında kurulmuş olan, Amerika Birleşik Devletleri’ nin üçüncü büyük ve Orta Batinin en büyük şehridirChicago’ ya ilk geldiğinizde Amerika’ nin Los Angeles ve New York gibi diğer şehirlerine nispeten daha düzenli ve sakin olduğunu fark edeceksiniz. Şehir merkezini yürüyerek gezebilirsiniz. Kışın çok soğuk ve yazın sıcak havada dahi ne olursa olsun göl kenarında insanların spor yaptığı Chicago’ da, taksiler dışında bol sayıda otobüs ve oldukça geniş bir bölgeye ulaşan raylı sistemi rahat ulaşım imkanı sağlar. Her büyük şehirde olduğu gibi geniş mutfak yelpazesinden örnekler sunan restoranları, çeşit çeşit bar ve gece kulüpleri, ünlü oyun ve müzikalleri misafir eden tiyatrolar, sinemalar ve daha birçok mevsimsel aktivite ile her zevke uygun eğlence bulabilmek mümkündür. 

Okulun Sunduğu Programlar

Akademik Amaçlı Süper Yoğun İngilizce, Yarı Yoğun İngilizce, Yöneticiler İçin İngilizce, Süper Yoğun İngilizce, Genel İngilizce, Sınavlara Hazırlık Kursları(TOEFL & TOEIC & IELTS),İş İngilizcesi, Birebir Dersler

Konaklama Seçenekleri

ELS Language Centers tercih edeğiniz yerde birçok farklı konaklama seçeneği sunmaktadır. İster bir yurtta, ister bir dairede kalın ya da aile yanında konaklayarak günlük yaşamı tecrübe etmeye karar verin, ELS Language Centers’in size evinizi aratmayacak konaklama imkanları sağlayacağından emin olabilirsiniz. Konaklama seçenekleri ve ücretleri hakkında ayrıntılı bilgi almak için lütfen iletişime geçiniz! 

Neden Tercih Edilmeli ?

ELS Amerika’da o kadar prestijli bir eğitim kurumu ve eğitimi o kadar kaliteli ki, Amerika’daki üniversitelerin önemli bir bölümü TOEFL yerine ELS sertifikasını kabul ediyor! Bu gerçekten de çok önemli bir kalite göstergesidir.ELS, ABD üniversitelerine başvurularda tam destek ve danışmanlık sağlayan kapsamlı bir Üniversite Yerleştirme Hizmeti sunmaktadır.ABD’de bir üniversite veya yüksekokulda öğrenim görmek istiyorsanız ya da kariyerinizde ilerlemek için İngilizceye ihtiyacınız varsa ya da sadece İngilizcenizi geliştirmek istiyorsanız, ELS size hedeflerinize ulaşmada yardımcı olacaktır.ELS çok başarılı ve kaliteli bir öğretim kadrosuna sahiptir. 2008 yılında ELS öğretmeni TESOL Öğretimde mükemmellik ödülü kazanmıştır.ELS dil öğrenim teknolojisinde en son yenilikleri uygulamaktadır.Tüm ELS merkezlerinde bulunan Dil Teknoloji Merkezleri öğrencilerin geliştirmeleri gereken kişisel becerilerine odaklanmalarını sağlamaktadır.

Başvuru ve Ayrıntılı Bilgi İçin

Daha fazla bilgi ve broşür için lütfen Bilgi & İstek Formu'muzu doldurunuz. İstenen bilgileri eksiksiz doldurup gönderdikten hemen sonra danışmanlarımız sizinle irtibata geçerek sadece size özel uygun bütçe ve seçenekler sunarak tüm sorularınıza cevap vereceklerdir.

İlgili okula başvurmak için lütfen Üye Giriş kısmından sistemimize üye olup bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz. Başvurunuzdan çok kısa bir süre sonra size özel atanmış danışmanınız sizinle irtibata geçecektir.

Eğer çok vaktiniz yoksa ve hemen bilgi almak istiyorsanız Online Danışmanımız ile irtibata geçebilirsiniz.

TELEFON NUMARANIZI BIRAKIN BİZ SİZİ ARAYALIM!


Öğrenci İzlenimleri

Okula Ait Şubeler