MENÜ
Yurt Dışı Eğitimde Son Haberler

ELS Pittsburgh Dil Okulu  ELS Pittsburgh Dil Okulu

Derecelendirme:
Şube Türü Dil Kursu
Ülke/Bölge/Şehir ABD / Pennsylvania / Pittsburgh
Kuruluş Tarihi 1961
Adres 201 Wood Street, Lawrence Hall, Room 804, Pittsburgh, PA 15222, United States
Web https://www.els.edu/...
Mail admissions@els.com
Tel 1 412-392-3802
Fax 1 412-392-3802

Akredite Olan Kuruluşlar Harita

İdealsas Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Türk Öğrencilere Özel İndirimler


Okul Hakkında Kısaca

Pittsburgh'un en kültürel ve sanatsal bölgesinde yer alan Park University kampüsü aynı zamanda ELS Pittsburgh Dil Okulu'na da ev sahipliği yapmaktadır. Şehir merkezindeki konumuyla öğrencilerinin her türlü sosyal imkana kolay ulaşmasını sağlayan kampüs, ELS Dil Okulu öğrencilerine de tüm kampüs imkanlarından yararlanma hakkı tanımaktadır. Öğrenciler ders dışı zamanlarını şehir merkezindeki kültür sanat etkinlikleriyle geçirebilecekleri gibi kampüste bulunan merkezlerde de geçirebilmektedirler.Aynı zamanda TOEFL, IELTS ve IBT sınav merkezi olarak da faaliyet gösteren dil okulu, yoğun ve yarı yoğun İngilizce eğitimi, üniversiteye ve sınavlara hazırlık kursları, mesleki İngilizce dersleri ve Amerikan Kaşifi adlı akademik İngilizce kurslarını öğrencilerine sunmaktadır. Deneyimli bir eğitimci kadrosuna sahip olan okul, haftalık yaklaşık 20 saatlik yaptığı derslerin haricinde de öğrencilerine çeşitli aktivite ve gezi programları düzenlemektedir. Kaliteli bir eğitim verebilmek adına elinden geleni yapan ELS Pittsburgh, dersleri ek metaryellerle destekleyerek öğrencileri için daha kalıcı bir eğitim sağlamaktadır. 

Yerleşim Yeri Özellikleri

Pittsburgh, ABD’de Pennsylvania eyaletindeki Philadelphia‘dan sonra ikinci büyük şehirdir.Ohio, Allegheny, Monongahela nehirlerinin kesiştiği noktada kurulu ve Amerika'nın en güzel şehirleri arasında gösterilen Pittsburgh, Pennsylvania eyaletinin üniversiteler şehri olarak da adlandırılabilir. Ev sahipliği yaptığı pek çok üniversite ve yüksekokul sayesinde tam bir öğrenci kentidir.1990’ların öncesinde ABD’nin en büyük demir-çelik endüstri merkezi olarak kabul ediliyordu. Bu durum 1990’lar sonrasında kentte finans, turizm ve eğitim yatırımlarının artmasıyla değişmiştir.

Okulun Sunduğu Programlar

Akademik Amaçlı Süper Yoğun İngilizce, Yarı Yoğun İngilizce, Yöneticiler İçin İngilizce, Süper Yoğun İngilizce, Genel İngilizce, Sınavlara Hazırlık Kursları(TOEFL & TOEIC & IELTS),İş İngilizcesi, Birebir Dersler

Konaklama Seçenekleri

ELS Language Centers tercih edeğiniz yerde birçok farklı konaklama seçeneği sunmaktadır. İster bir yurtta, ister bir dairede kalın ya da aile yanında konaklayarak günlük yaşamı tecrübe etmeye karar verin, ELS Language Centers’in size evinizi aratmayacak konaklama imkanları sağlayacağından emin olabilirsiniz. Konaklama seçenekleri ve ücretleri hakkında ayrıntılı bilgi almak için lütfen iletişime geçiniz! 

Neden Tercih Edilmeli ?

ELS Amerika’da o kadar prestijli bir eğitim kurumu ve eğitimi o kadar kaliteli ki, Amerika’daki üniversitelerin önemli bir bölümü TOEFL yerine ELS sertifikasını kabul ediyor! Bu gerçekten de çok önemli bir kalite göstergesidir.ELS, ABD üniversitelerine başvurularda tam destek ve danışmanlık sağlayan kapsamlı bir Üniversite Yerleştirme Hizmeti sunmaktadır.ABD’de bir üniversite veya yüksekokulda öğrenim görmek istiyorsanız ya da kariyerinizde ilerlemek için İngilizceye ihtiyacınız varsa ya da sadece İngilizcenizi geliştirmek istiyorsanız, ELS size hedeflerinize ulaşmada yardımcı olacaktır.ELS çok başarılı ve kaliteli bir öğretim kadrosuna sahiptir. 2008 yılında ELS öğretmeni TESOL Öğretimde mükemmellik ödülü kazanmıştır.ELS dil öğrenim teknolojisinde en son yenilikleri uygulamaktadır.Tüm ELS merkezlerinde bulunan Dil Teknoloji Merkezleri öğrencilerin geliştirmeleri gereken kişisel becerilerine odaklanmalarını sağlamaktadır.

Başvuru ve Ayrıntılı Bilgi İçin

Daha fazla bilgi ve broşür için lütfen Bilgi & İstek Formu'muzu doldurunuz. İstenen bilgileri eksiksiz doldurup gönderdikten hemen sonra danışmanlarımız sizinle irtibata geçerek sadece size özel uygun bütçe ve seçenekler sunarak tüm sorularınıza cevap vereceklerdir.

İlgili okula başvurmak için lütfen Üye Giriş kısmından sistemimize üye olup bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz. Başvurunuzdan çok kısa bir süre sonra size özel atanmış danışmanınız sizinle irtibata geçecektir.

Eğer çok vaktiniz yoksa ve hemen bilgi almak istiyorsanız Online Danışmanımız ile irtibata geçebilirsiniz.

TELEFON NUMARANIZI BIRAKIN BİZ SİZİ ARAYALIM!


Öğrenci İzlenimleri

Okula Ait Şubeler