MENÜ
Yurt Dışı Eğitimde Son Haberler

ELS San Francisco Dil Okulu  ELS San Francisco Dil Okulu

Derecelendirme:
Şube Türü Dil Kursu
Ülke/Bölge/Şehir ABD / California / San Francisco
Kuruluş Tarihi 1961
Adres 300 Montgomery St #200, San Francisco, CA 94105, USA
Web https://www.els.edu/en/Find-ELS-Language-Cent...
Mail admissions@els.com
Tel 1 415-796-5356
Fax ---

Akredite Olan Kuruluşlar Harita

İdealsas Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Türk Öğrencilere Özel İndirimler


Okul Hakkında Kısaca

California'nın en eski özel üniversitelerinden biri olan şehir merkezindeki Golden Gate Üniversitesi kampüsünde yer alan dil eğitim enstitüsü ELS San Francisco Downtown Dil Okul,  şehrin kalbindeki kampüs lokasyonuyla da öğrencilerin dikkatini çeken bir okuldur. 

Golden Gate Üniversitesi'nin modern kampüsünde yer alan ELS San Francisco okulunun öğrencileri, kampüsteki olanaklardan yararlanabilmektedirler. San Francisco'nun finansal bölgesinde yer alan okul, öğrencilerine oldukça geniş bir eğitim yelpazesi sunmaktadır. 

Aynı zamanda IELTS test merkezi olarak da görev yapan enstitü TOEFL sınavına da hazırlık kurslarının bulunduğu bir dil okuludur. 

Teknolojik imkanlarla öğrencilerin pratik bilgilerini de artırma amacında olan profesyonel eğitmenler ister sınav hazırlık kursu olsun, ister genel veya yoğun İngilizce kursları olsun öğrencilere olabildiğince fazla yardımcı olmaktadırlar. ELS San Francisco Downtown'da aynı zamanda üniversite eğitim danışmanlığı hizmeti de verilmekte ve öğrenciler üniversite ortamına daha rahatlamış bir şekilde başlamaktadırlar. 

Yerleşim Yeri Özellikleri

Amerika'nın en büyük 13. şehri, California eyaletinin 4. büyük şehridir. San Francisco California eyaletini güney kıyısındadır ve üç tarafı denizlerle çevrilidir. Alcatraz , Treasure, Farallon adaları ve şehre bitişik olan Yerba Buena adası şehrin parçalarıdır. Şehir çeşitli kültürleri içerisinde barındırırken şaşırtıcı bir şekilde kendi öz kültürüne bağlı kalmayı başarabilmiştir.San Francisco'daki Victoria tarzı evlerin yüzü Pasifik Okyanusu'nun bitimsiz güzelliğine bakar. Şehir Yılda 18 milyon turisti ağırlamaktadır.Gündüzlerin karmaşası gece ortadan yok olur ve yerini en kaliteli caz ve gece kulüpleri ve şık restoranlara bırakır. Bu da ayrı bir mucizedir. Canlı olarak dinleyebileceğiniz caz müzisyenlerinin çalıp söylediği kulüplerden, tekno müziğin sabahlara kadar susmadığı mekanlardan, en ünlü müzikallere gece hayatının tüm renkleri San Francisco'da bulunmaktadır..

Okulun Sunduğu Programlar

Akademik Amaçlı Süper Yoğun İngilizce, Yarı Yoğun İngilizce, Yöneticiler İçin İngilizce, Süper Yoğun İngilizce, Genel İngilizce, Sınavlara Hazırlık Kursları(TOEFL & TOEIC & IELTS),İş İngilizcesi, Birebir Dersler

Konaklama Seçenekleri

ELS Language Centers tercih edeğiniz yerde birçok farklı konaklama seçeneği sunmaktadır. İster bir yurtta, ister bir dairede kalın ya da aile yanında konaklayarak günlük yaşamı tecrübe etmeye karar verin, ELS Language Centers’in size evinizi aratmayacak konaklama imkanları sağlayacağından emin olabilirsiniz. Konaklama seçenekleri ve ücretleri hakkında ayrıntılı bilgi almak için lütfen iletişime geçiniz! 

Neden Tercih Edilmeli ?

ELS Amerika’da o kadar prestijli bir eğitim kurumu ve eğitimi o kadar kaliteli ki, Amerika’daki üniversitelerin önemli bir bölümü TOEFL yerine ELS sertifikasını kabul ediyor! Bu gerçekten de çok önemli bir kalite göstergesidir.ELS, ABD üniversitelerine başvurularda tam destek ve danışmanlık sağlayan kapsamlı bir Üniversite Yerleştirme Hizmeti sunmaktadır.ABD’de bir üniversite veya yüksekokulda öğrenim görmek istiyorsanız ya da kariyerinizde ilerlemek için İngilizceye ihtiyacınız varsa ya da sadece İngilizcenizi geliştirmek istiyorsanız, ELS size hedeflerinize ulaşmada yardımcı olacaktır.ELS çok başarılı ve kaliteli bir öğretim kadrosuna sahiptir. 2008 yılında ELS öğretmeni TESOL Öğretimde mükemmellik ödülü kazanmıştır.ELS dil öğrenim teknolojisinde en son yenilikleri uygulamaktadır.Tüm ELS merkezlerinde bulunan Dil Teknoloji Merkezleri öğrencilerin geliştirmeleri gereken kişisel becerilerine odaklanmalarını sağlamaktadır.

Başvuru ve Ayrıntılı Bilgi İçin

Daha fazla bilgi ve broşür için lütfen Bilgi & İstek Formu'muzu doldurunuz. İstenen bilgileri eksiksiz doldurup gönderdikten hemen sonra danışmanlarımız sizinle irtibata geçerek sadece size özel uygun bütçe ve seçenekler sunarak tüm sorularınıza cevap vereceklerdir.

İlgili okula başvurmak için lütfen Üye Giriş kısmından sistemimize üye olup bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz. Başvurunuzdan çok kısa bir süre sonra size özel atanmış danışmanınız sizinle irtibata geçecektir.

Eğer çok vaktiniz yoksa ve hemen bilgi almak istiyorsanız Online Danışmanımız ile irtibata geçebilirsiniz.

TELEFON NUMARANIZI BIRAKIN BİZ SİZİ ARAYALIM!


Öğrenci İzlenimleri

Okula Ait Şubeler