MENÜ
Yurt Dışı Eğitimde Son Haberler

ELS Santa Monica Dil Okulu  ELS Santa Monica Dil Okulu

Derecelendirme:
Şube Türü Dil Kursu
Ülke/Bölge/Şehir ABD / California / Santa Monica
Kuruluş Tarihi 1961
Adres 2990 Richmond Ave #600, Houston, TX 77098, USA
Web https://www.els.edu/en/Find-ELS-Language-Cent...
Mail admissions@els.com
Tel 1 310-526-5193
Fax 1 310-526-5193

Akredite Olan Kuruluşlar Harita

İdealsas Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Türk Öğrencilere Özel İndirimler


Okul Hakkında Kısaca

ELS Santa Monica Dil Okulu, şehrin merkezinde yer alması ve Santa Monica'nın en popüler caddesi olan 3. Street Poromenade'ye yakın olması okulu daha da tercih edilebilir kılan bir özelliğidir. Öğrenciler bu merkezi konumdaki okulda eğitim görürken oldukça aktif bir sosyal hayata da sahip olabilir, dünyaca ünlü starlarla karşılaşıp tanışabilirler. Şehrin tüm sosyal imkanları okulun birkaç dakikalık yürüme uzaklığında yer alırken, aynı zamanda okulun öğrencileri için düzenlediği kültür turları için de oldukça elverişli bir konumdadır. 

ELS Santa Monica'da öğrenciler deneyimli eğitimcilerden ders görmektedirler. Eğitim kalitesini artırmak için elinden geleni yapan ELS Dil Okulu yetkilileri, modern sınıflarda yapılan dersleri ek metaryellerle de desteklemektedirler. TOEFL, IELTS ve IBT sınavlarının merkezi de olan okulda, yoğun ve yarı yoğun İngilizce dersleri, mesleki İngilizce eğitimi, üniversiteye ve dil sınavlarına hazırlık kursları verilmektedir. Ders dışındaki zamanlarını kampüs içerisindeki imkanlardan yararlanarak geçirebilen öğrenciler, aynı zamanda yakın mevkideki yerlere de rahatça ulaşabilmektedirler. 

Yerleşim Yeri Özellikleri

Los Angeles'ın batısında yer alan Santa Monica, aynı zamanda California'nın da en kalabalık şehri olma özelliğini taşıyan bir metropoldür. Yıl boyunca ılıman bir iklime sahip olan Santa Monica, sakin atmosferiyle de ziyaretçilerine oldukça huzurlu bir ortam sunmaktadır. Los Angeles'ın eğlence merkezlerine de oldukça yakın olan küçük şehir, kültürel açıdan da oldukça zengin bir yapıya sahiptir. 

Okulun Sunduğu Programlar

Akademik Amaçlı Süper Yoğun İngilizce, Yarı Yoğun İngilizce, Yöneticiler İçin İngilizce, Süper Yoğun İngilizce, Genel İngilizce, Sınavlara Hazırlık Kursları(TOEFL & TOEIC & IELTS),İş İngilizcesi, Birebir Dersler

Konaklama Seçenekleri

ELS Language Centers  tercih edeğiniz yerde birçok farklı konaklama seçeneği sunmaktadır. İster bir yurtta, ister bir dairede kalın ya da aile yanında konaklayarak günlük yaşamı tecrübe etmeye karar verin, ELS Language Centers’in size evinizi aratmayacak konaklama imkanları sağlayacağından emin olabilirsiniz. Konaklama seçenekleri ve ücretleri hakkında ayrıntılı bilgi almak için lütfen iletişime geçiniz! 

Neden Tercih Edilmeli ?

ELS Amerika’da o kadar prestijli bir eğitim kurumu ve eğitimi o kadar kaliteli ki, Amerika’daki üniversitelerin önemli bir bölümü TOEFL yerine ELS sertifikasını kabul ediyor! Bu gerçekten de çok önemli bir kalite göstergesidir.ELS, ABD üniversitelerine başvurularda tam destek ve danışmanlık sağlayan kapsamlı bir Üniversite Yerleştirme Hizmeti sunmaktadır.ABD’de bir üniversite veya yüksekokulda öğrenim görmek istiyorsanız ya da kariyerinizde ilerlemek için İngilizceye ihtiyacınız varsa ya da sadece İngilizcenizi geliştirmek istiyorsanız, ELS size hedeflerinize ulaşmada yardımcı olacaktır.ELS çok başarılı ve kaliteli bir öğretim kadrosuna sahiptir. 2008 yılında ELS öğretmeni TESOL Öğretimde mükemmellik ödülü kazanmıştır.ELS dil öğrenim teknolojisinde en son yenilikleri uygulamaktadır.Tüm ELS merkezlerinde bulunan Dil Teknoloji Merkezleri öğrencilerin geliştirmeleri gereken kişisel becerilerine odaklanmalarını sağlamaktadır.

Başvuru ve Ayrıntılı Bilgi İçin

Daha fazla bilgi ve broşür için lütfen Bilgi & İstek Formu'muzu doldurunuz. İstenen bilgileri eksiksiz doldurup gönderdikten hemen sonra danışmanlarımız sizinle irtibata geçerek sadece size özel uygun bütçe ve seçenekler sunarak tüm sorularınıza cevap vereceklerdir.

İlgili okula başvurmak için lütfen Üye Giriş kısmından sistemimize üye olup bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz. Başvurunuzdan çok kısa bir süre sonra size özel atanmış danışmanınız sizinle irtibata geçecektir.

Eğer çok vaktiniz yoksa ve hemen bilgi almak istiyorsanız Online Danışmanımız ile irtibata geçebilirsiniz.

TELEFON NUMARANIZI BIRAKIN BİZ SİZİ ARAYALIM!


Öğrenci İzlenimleri

Okula Ait Şubeler