MENÜ
Yurt Dışı Eğitimde Son Haberler

Embassy Boston Dil Okulu  Embassy Boston Dil Okulu

Derecelendirme:
Şube Türü Dil Kursu
Ülke/Bölge/Şehir ABD / Massachusetts / Boston
Kuruluş Tarihi 1938
Adres 41 West St, Boston, MA 02111, USA
Web https://www.kaplaninternational.com/tr/amerik...
Mail communications@embassyenglish.com
Tel 1 857-362-8970
Fax 1 857-362-8970

Akredite Olan Kuruluşlar Harita

İdealsas Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Türk Öğrencilere Özel İndirimler


Okul Hakkında Kısaca

Amerikan tarihinin doğduğu Boston içinde 50'den fazla üniversitenin bulunduğu, dünya çapındaki en büyük akademi şehri olarak da ismini duyurmuştur. Alışveriş, spor ve diğer eğlenceli aktivitelerin yanı sıra, tarihle iç içe yaşanabilecek bir şehirdir Boston. Aynı zamanda küçüklüğüyüle de göze çarpan şehir, yürüyüş için de ideal bir lokasyon olarak karşımıza çıkar. Teknolojik ve ferah sınıflarıyla öğrencilerin eğlenceli ve etkili ders görmelerini sağlayan okulda her sınıfta interaktif tahta kullanılmaktadır. Embassy English Boston Downtown, başlangıç İngilizcesi'nden, iş İngilizcesi'ne ve hatta TOEFL sınavına hazırlığa kadar öğrencilerine geniş bir eğitim yelpazesi sunmaktadır. Öğrenciler yurtta diğer öğrencilerle birlikte kalabildikleri gibi, Boston'da yaşayan ve okul tarafından seçilip sürekli denetlenmekte olan bir ailenin yanında da konaklayabilir

Yerleşim Yeri Özellikleri

Boston, kurulumu 1600’lere dayanan muhteşem tarihiyle özdeşleşen bir şehirdir. Amerikan Devrimi’nin doğuş noktasıdır. Bu şehri Doğu Yakası’nın en gözde kentlerinden birisi yapan kafelerini, tiyatrolarını, müzelerini ve şehir parklarını keşfederek Freedom Trail de yürüyebilirsiniz. Birbirlerine yakın yer alan,  aynı zamanda rahat bir eğitim atmosferine sahip Harvard ve Boston Üniversiteleri geniş bir öğrenci popülasyonuna sahiptir. .4 milyonun üzerindeki şehir nüfusuyla Boston büyük bir şehirdir.Şehrin etrafını otobüs, tren ve metroyla gezmek oldukça kolaydır.

Okulun Sunduğu Programlar

İngilizce Başlangıç, Genel İngilizce, Standart ve Yoğunlaştırılmış Programlar, TOEFL Sınav Hazırlık, Tatil ve Seyahat için İngilizce Kursları, İletişim Becerileri, İş İngilizcesi 

Konaklama Seçenekleri

Embassy tercih edeğiniz yerde birçok farklı konaklama seçeneği sunmaktadır. İster bir yurtta, ister bir dairede kalın ya da aile yanında konaklayarak günlük yaşamı tecrübe etmeye karar verin, Embassy’in size evinizi aratmayacak konaklama imkanları sağlayacağından emin olabilirsiniz. Konaklama seçenekleri ve ücretleri hakkında ayrıntılı bilgi almak için lütfen iletişime geçiniz! 

Neden Tercih Edilmeli ?

1-Kaliteli İngilizce kursları ve dinamik öğretmenler 2-Büyük sosyal ve sportif faaliyetler 3-Gezi amacı ile birçok tarihi yere sahip olması 4-Kentin büyük bir öğrenci potansiyeli vardır  5-Şehir de bulunan Harvard ve Boston üniversiteleri 6-Toplu taşıma otobüs, tren ve metro ile şehir etrafında dolaşmayı kolaylaştırması  7-Üniversite ve kolejlere yerleşimde rehberlik.

Başvuru ve Ayrıntılı Bilgi İçin

Daha fazla bilgi ve broşür için lütfen Bilgi & İstek Formu'muzu doldurunuz. İstenen bilgileri eksiksiz doldurup gönderdikten hemen sonra danışmanlarımız sizinle irtibata geçerek sadece size özel uygun bütçe ve seçenekler sunarak tüm sorularınıza cevap vereceklerdir.

İlgili okula başvurmak için lütfen Üye Giriş kısmından sistemimize üye olup bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz. Başvurunuzdan çok kısa bir süre sonra size özel atanmış danışmanınız sizinle irtibata geçecektir.

Eğer çok vaktiniz yoksa ve hemen bilgi almak istiyorsanız Online Danışmanımız ile irtibata geçebilirsiniz.

TELEFON NUMARANIZI BIRAKIN BİZ SİZİ ARAYALIM!


Öğrenci İzlenimleri

Okula Ait Şubeler