MENÜ
Yurt Dışı Eğitimde Son Haberler

Embassy Fort Lauderdale Dil Okulu  Embassy Fort Lauderdale Dil Okulu

Derecelendirme:
Şube Türü Dil Kursu
Ülke/Bölge/Şehir ABD / Florida / Fort Lauderdale
Kuruluş Tarihi
Adres 200 SW 1st Ave #108, Fort Lauderdale, FL 33301, USA
Web https://www.embassyenglish.com/locations/na/f...
Mail communications@embassyenglish.com
Tel 1 954-522-8810
Fax 1 954-522-8810

Akredite Olan Kuruluşlar Harita

İdealsas Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Türk Öğrencilere Özel İndirimler


Okul Hakkında Kısaca

Ferah ve teknoloji sınıfları, kaliteli eğitimiyle öğrencilerin en çok tercih ettikleri dil okullarından biri olan Embassy English Fort Lauderdale Florida'daki ve yakın civarındaki birçok üniversiteyle de partnerlik yapmakta ve öğrencilere dil eğitimleri sonrası bu üniversitelere geçiş fırsatı sunmaktadır. İçerisinde St. Leao University, Tennessee University ve St. Andrew University gibi bulunduğu bu geniş üniversite seçeneği öğrencilerin lisans veya yüksek lisans eğitimlerine devam etmeleri için ideal üniversiteler arasında yer almaktadır. Öğrenciler, Embassy English'in düzenlediği Seaworld, Kennedy Uzay Merkezi, Miami ve Disneyworld gibi Amerika'nın en ünlü yerlerine gerçekleştirilen gezilere de katılabilirler. Okul genel ve yoğun İngilizce eğitimi ile birlikte, TOEFL, IELTS sınavlarına hazırlık ve üniversiteye hazırlık programları ve iş İngilizcesi programları da uygulanmaktadır.

Yerleşim Yeri Özellikleri

Muhteşem Florida iklimiyle Amerika'nın Venedik'inde İngilizce'nizi geliştirirken birçok etkinliğe ve geziye de katılarak Amerika'yı keşfe çıkabilirsiniz. Okulun bulunduğu konum müzelere, Florida'nın muazzam kumsallarına, tiyatro merkezlerine ve ünlü kütüphanelere oldukça yakındadır. 

Okulun Sunduğu Programlar

İngilizce Başlangıç, Genel İngilizce, Standart ve Yoğunlaştırılmış Programlar, TOEFL Sınav Hazırlık, Tatil ve Seyahat için İngilizce Kursları, İletişim Becerileri, İş İngilizcesi 

Konaklama Seçenekleri

Embassy tercih edeğiniz yerde birçok farklı konaklama seçeneği sunmaktadır. İster bir yurtta, ister bir dairede kalın ya da aile yanında konaklayarak günlük yaşamı tecrübe etmeye karar verin, Embassy’in size evinizi aratmayacak konaklama imkanları sağlayacağından emin olabilirsiniz. Konaklama seçenekleri ve ücretleri hakkında ayrıntılı bilgi almak için lütfen iletişime geçiniz! 

Neden Tercih Edilmeli ?

1-Deneyimli kadrosu 2-Son teknoloji ile donatılmış sınıflara 3-Fort Lauderdale'daki İngilizce okulumuz şehrin kalbinde yer almaktadır

4-Ferah ve teknoloji sınıfları

5-Aile yanı konaklama öğrenci yurdu şeklinde konaklama mümkündür.

6-Fort Lauderdale, otobüs, tren ve metro için iyi bir ulaşım ağına sahiptir.

Başvuru ve Ayrıntılı Bilgi İçin

Daha fazla bilgi ve broşür için lütfen Bilgi & İstek Formu'muzu doldurunuz. İstenen bilgileri eksiksiz doldurup gönderdikten hemen sonra danışmanlarımız sizinle irtibata geçerek sadece size özel uygun bütçe ve seçenekler sunarak tüm sorularınıza cevap vereceklerdir.

İlgili okula başvurmak için lütfen Üye Giriş kısmından sistemimize üye olup bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz. Başvurunuzdan çok kısa bir süre sonra size özel atanmış danışmanınız sizinle irtibata geçecektir.

Eğer çok vaktiniz yoksa ve hemen bilgi almak istiyorsanız Online Danışmanımız ile irtibata geçebilirsiniz.

TELEFON NUMARANIZI BIRAKIN BİZ SİZİ ARAYALIM!


Öğrenci İzlenimleri

Okula Ait Şubeler