MENÜ
Yurt Dışı Eğitimde Son Haberler

Embassy London Greenwich dil okulu  Embassy London Greenwich dil okulu

Derecelendirme:
Şube Türü Dil Kursu
Ülke/Bölge/Şehir İngiltere / --- / Londra
Kuruluş Tarihi
Adres Bounty House, Stowage, London SE8 3DE, İngiltere
Web https://www.embassyenglish.com/locations/uk/l...
Mail communications@embassyenglish.com
Tel 44 20 8694 7000
Fax 44 20 8694 7000

Akredite Olan Kuruluşlar Harita

İdealsas Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Türk Öğrencilere Özel İndirimler


Okul Hakkında Kısaca

Greenwich Kasabası'nın merkezine oldukça yakın olan Embassy English Dil Okulu, modern binası ve donanımlı sınıflarıyla da dikkatleri üzerinde toplayan bir dil okuludur. Uzman bir eğitimci kadrosuna sahip olan okul Bounty House'da Stowage lokasyonunda bulunmaktadır. Londra'nın en ünlü Havaalanı olan Heathrow Havaalanı'na da oldukça yakın bir merkezde olan okul, şehrin tüm merkezlerine de kolay ulaşım sağlaması sayesinde en çok tercih edilen dil okullarından biridir.

Kaliteli bir dil eğitimi için hem eğitimcileri hem de samimi kadrosuyla öğrencilerine 7/24 hizmet veren okul, genel İngilizce programları, iş İngilizcesi, iletişim becerilerini geliştirme amaçlı İngilizce eğitimi, IELTS sınavı hazırlık eğitimi gibi birçok farklı branşta dil eğitimi verilmektedir. Maksimum 15 kişilik olan sınıflarda verilen eğitimlerin yanı sıra, konuşma kulüpleri de olan dil okulu, ders dışındaki zamanlarda da gerçekleştirdiği aktivite ve gezi programlarıyla öğrencilerine İngiliz kültürünü çok daha yakından tanıtmaktadır.

Yerleşim Yeri Özellikleri

Londra'nın en tarihi bölgelerinden biri olan Greenwich, dünyanın sıfır noktası olarak da bilinen bir şehirdir. Birleşik Krallık'taki en büyük deniz müzesinin de ev sahibi olan Greenwich İngiltere'nin en çok turist çeken kasabalarından da biridir. Öğrenciler için ise ideal bir eğitim ortamı sunan Greenwich Kasabası, Londra merkezine kolay ulaşım olanaklarıyla da merkezi bir bölgedir. 

Okulun Sunduğu Programlar

Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, Standart ve Yoğunlaştırılmış Kurslar, IELTS Hazılrık Kursu, İş İngilizcesi, İletişim Becerileri, 

Konaklama Seçenekleri

Embassy Londra tercih edeğiniz yerde birçok farklı konaklama seçeneği sunmaktadır. İster bir yurtta, ister bir dairede kalın ya da aile yanında konaklayarak günlük yaşamı tecrübe etmeye karar verin, Embassy Londranın size evinizi aratmayacak konaklama imkanları sağlayacağından emin olabilirsiniz. Konaklama seçenekleri ve ücretleri hakkında ayrıntılı bilgi almak için lütfen iletişime geçiniz! 

Neden Tercih Edilmeli ?

1-Londranın kalbinde ki lokasyon 2-Dünyanın dört bir yanından gelen öğrenciler ile İngilizce öğrenme fırsatı 3-Kaliteli İngilizce kursları ve dinamik öğretmenler 4-İELTS ve Cambridge sınavlarına hazırlık 5-Birebir ders imkanları 6-Büyük sosyal ve sportif faaliyetler 7-Tarihi şehir, modern pazarlar ve mağazalar

Başvuru ve Ayrıntılı Bilgi İçin

Daha fazla bilgi ve broşür için lütfen Bilgi & İstek Formu'muzu doldurunuz. İstenen bilgileri eksiksiz doldurup gönderdikten hemen sonra danışmanlarımız sizinle irtibata geçerek sadece size özel uygun bütçe ve seçenekler sunarak tüm sorularınıza cevap vereceklerdir.

İlgili okula başvurmak için lütfen Üye Giriş kısmından sistemimize üye olup bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz. Başvurunuzdan çok kısa bir süre sonra size özel atanmış danışmanınız sizinle irtibata geçecektir.

Eğer çok vaktiniz yoksa ve hemen bilgi almak istiyorsanız Online Danışmanımız ile irtibata geçebilirsiniz.

TELEFON NUMARANIZI BIRAKIN BİZ SİZİ ARAYALIM!


Öğrenci İzlenimleri

Okula Ait Şubeler