MENÜ
Yurt Dışı Eğitimde Son Haberler

Embassy New York Dil Okulu  Embassy New York Dil Okulu

Derecelendirme:
Şube Türü Dil Kursu
Ülke/Bölge/Şehir ABD / New York / New York
Kuruluş Tarihi
Adres 328 7th Ave, New York, NY 10001, USA
Web https://www.embassyenglish.com/locations/na/n...
Mail communications@embassyenglish.com
Tel 1 212-629-7300
Fax 1 212-629-7300

Akredite Olan Kuruluşlar Harita

İdealsas Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Türk Öğrencilere Özel İndirimler


Okul Hakkında Kısaca

Times Meydanı ve Empire State binasıyla dip dibe olan ve Manhattan'ın kalbinde yer alan Embassy English New York, 7. Avenue'de yer almaktadır. 

Uzman öğretmenleriyle hızlı ve dolu dolu bir İngilizce eğitimi veren okul hem konum olarak, hem de eğitim olarak öğrenciler için oldukça elverişli ve güzel bir ortam sağlamaktadır. Amacı eğitim alırken bir yandan da gezmek olan öğrencilerin tercih noktalarından biri olan Embassy English New York,  aydınlık ve teknolojik donanımlı sınıflarıyla da kaliteli bir eğitim olanağını öğrencilerine sunmaktadır. 

Yoğunlaştırılmış İngilizce programlarından iş İngilizcesine kadar çok geniş bir yelpazede eğitim veren Embassy English New York dünyanın her tarafından öğrenci kabul etmesiyle de öğrencilerin kültürel vizyonuna da katkıda bulunur. 

Yerleşim Yeri Özellikleri

New York'un en gözde bölgelerinden biri olan bu merkez, Manhattan'a metroyla bir dakika uzaklıktaki Long Island University Brooklyn şehir kampüsünde ve ikonik Brooklyn Köprüsüne ve East River'a kısa bir yürüyüş mesafesinde yer almaktadır.Nefes kesen Manhattan silüetinin görkemli görünümü Brooklyn Heights ve Promenade'den, Empire State Building, Central Park, Times Meydanı ve Manhattan'daki tüm heyecan verici turistik merkezlere metroya kolayca ulaşılabilecek mesafededir. 

Okulun Sunduğu Programlar

İngilizce Başlangıç, Genel İngilizce, Standart ve Yoğunlaştırılmış Programlar, TOEFL Sınav Hazırlık, Tatil ve Seyahat için İngilizce Kursları, İletişim Becerileri, İş İngilizcesi 

Konaklama Seçenekleri

Embassy tercih edeğiniz yerde birçok farklı konaklama seçeneği sunmaktadır. İster bir yurtta, ister bir dairede kalın ya da aile yanında konaklayarak günlük yaşamı tecrübe etmeye karar verin,Embassy’in size evinizi aratmayacak konaklama imkanları sağlayacağından emin olabilirsiniz. Konaklama seçenekleri ve ücretleri hakkında ayrıntılı bilgi almak için lütfen iletişime geçiniz! 

Neden Tercih Edilmeli ?

1-Öğrenci salonu, Geniş kütüphane ve çalışma odaları, Bilgisayar laboratuarı ve internet erişimi 2-Multimedya ekipmanlarına sahip sınıflar 3- Yoğun sosyal aktivite programı 4-Muhteşem Konumu 5-Alanında uzman eğitimciler 6-Dünyanın dört bir yanından gelen öğrenciler ile İngilizce öğrenme fırsatı 7-Kaliteli İngilizce kursları ve dinamik öğretmenler

Başvuru ve Ayrıntılı Bilgi İçin

Daha fazla bilgi ve broşür için lütfen Bilgi & İstek Formu'muzu doldurunuz. İstenen bilgileri eksiksiz doldurup gönderdikten hemen sonra danışmanlarımız sizinle irtibata geçerek sadece size özel uygun bütçe ve seçenekler sunarak tüm sorularınıza cevap vereceklerdir.

İlgili okula başvurmak için lütfen Üye Giriş kısmından sistemimize üye olup bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz. Başvurunuzdan çok kısa bir süre sonra size özel atanmış danışmanınız sizinle irtibata geçecektir.

Eğer çok vaktiniz yoksa ve hemen bilgi almak istiyorsanız Online Danışmanımız ile irtibata geçebilirsiniz.

TELEFON NUMARANIZI BIRAKIN BİZ SİZİ ARAYALIM!


Öğrenci İzlenimleri

Okula Ait Şubeler