MENÜ
Yurt Dışı Eğitimde Son Haberler

Embassy San Francisco Dil Okulu  Embassy San Francisco Dil Okulu

Derecelendirme:
Şube Türü Dil Kursu
Ülke/Bölge/Şehir ABD / California / San Francisco
Kuruluş Tarihi
Adres 800 Market St, San Francisco, CA 94102, USA
Web https://www.embassyenglish.com/locations/na/s...
Mail communications@embassyenglish.com
Tel 1 415-447-9014
Fax ---

Akredite Olan Kuruluşlar Harita

İdealsas Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Türk Öğrencilere Özel İndirimler


Okul Hakkında Kısaca

TOIC ve TOEFL IBT resmi sınav merkezi de olan Embassy English San Francisco, Nob Hill ve Pasific Heights arasında şehir merkezinde, modern bir binada eğitim vermektedir. Woodbury Üniversitesi ile anlaşmalı olan merkezde okuyan öğrenciler, dil eğitimlerini tamamladıktan sonra üniversiteye devam edebilmektedirler. Bunun için merkezde ücretsiz olarak üniversite eğitim danışmanlığı hizmeti de verilmektedir. 

Programa katılan öğrencilerin dil seviyelerine uygun olarak gramer, kelime, konuşma, dinleme ve yazma gibi konulara ağırlık verilmekte olup, bu dersler pratik uygulamalarla da desteklenmektedir. 

Yerleşim Yeri Özellikleri

San Francisco, Kaliforniya eyaletinin uluslararası finans, ulaşım ve kültür merkezidir. Şehir, dik kayaları, ilginç tramvay sistemi, Çin mahallesi ve Golden Gate köprüsü ile popüler bir turizm merkezidir. San Francisco, Amerika’nın en büyük 15. şehri, Kaliforniya eyaletinin 4. büyük şehri olup bir milyona yaklaşan nüfusu ve kilometreye düşen insan sayısına göre Amerika’nın New York şehrinden sonra ikinci en yoğun nüfusuna sahip şehridir. San Francisco, Kaliforniya eyaletinin güney kıyısındadır ve üç tarafı denizle çevrilidir. Akdeniz ikliminin hâkim olduğu şehirde sabah ve akşam oluşan sisler yoğun ve meşhurdur. Embassy San Francisco İngilizce dil okulunda eğitim gören öğrenciler, Fisherman’s Warf, North Beach, Union Square, Modern sanatlar müzesi, Pac-Bell Park, The Castro gibi San Francisco’nun en ünlü yerlerini görme imkânını da yakalamış olurlar.

Okulun Sunduğu Programlar

İngilizce Başlangıç, Genel İngilizce, Standart ve Yoğunlaştırılmış Programlar, TOEFL Sınav Hazırlık, Tatil ve Seyahat için İngilizce Kursları, İletişim Becerileri, İş İngilizcesi 

Konaklama Seçenekleri

Embassy tercih edeğiniz yerde birçok farklı konaklama seçeneği sunmaktadır. İster bir yurtta, ister bir dairede kalın ya da aile yanında konaklayarak günlük yaşamı tecrübe etmeye karar verin, Embassy’in size evinizi aratmayacak konaklama imkanları sağlayacağından emin olabilirsiniz. Konaklama seçenekleri ve ücretleri hakkında ayrıntılı bilgi almak için lütfen iletişime geçiniz! 

Neden Tercih Edilmeli ?

1-En iyi kalite 2-Hızlı ve sürdürülebilir bir öğrenim süreci 3-Kişiye özel hazırlanmış kurs planı 4-Kişisel Rehberlik 5-Dünyanın heryerinden gelen insanlarla tanışma fırsatı 6-Refah ve güvenilik 7-Akademik üstünlük 8-En modern metodoloji 9-En gelişmiş teknoloji 10-Popüler Destinasyon 11-Merkezde bulunan okul 12-Mükemmel altyapı 13-Özenle seçilmiş konaklama 14-Ders sonrası heycan verici sosyal etkinlikler ve geziler 15-Deneyimli bir kuruluştan yaşan tecrübesi 16-Wifi, Öğrenci Salonu, Kütüphane, Bilgisayar odası

Başvuru ve Ayrıntılı Bilgi İçin

Daha fazla bilgi ve broşür için lütfen Bilgi & İstek Formu'muzu doldurunuz. İstenen bilgileri eksiksiz doldurup gönderdikten hemen sonra danışmanlarımız sizinle irtibata geçerek sadece size özel uygun bütçe ve seçenekler sunarak tüm sorularınıza cevap vereceklerdir.

İlgili okula başvurmak için lütfen Üye Giriş kısmından sistemimize üye olup bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz. Başvurunuzdan çok kısa bir süre sonra size özel atanmış danışmanınız sizinle irtibata geçecektir.

Eğer çok vaktiniz yoksa ve hemen bilgi almak istiyorsanız Online Danışmanımız ile irtibata geçebilirsiniz.

TELEFON NUMARANIZI BIRAKIN BİZ SİZİ ARAYALIM!


Öğrenci İzlenimleri

Okula Ait Şubeler