MENÜ
Yurt Dışı Eğitimde Son Haberler

Emerald Dublin Dil Okulu  Emerald Dublin Dil Okulu

Derecelendirme:
Şube Türü Dil Kursu
Ülke/Bölge/Şehir İrlanda / --- / Dublin
Kuruluş Tarihi 1992
Adres 10 Palmerston Park, Dublin 6, İrlanda
Web www.eci.ie...
Mail emerald@eci.ie
Tel 35314782845
Fax 35314975008

Akredite Olan Kuruluşlar Harita

İdealsas Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Türk Öğrencilere Özel İndirimler


Okul Hakkında Kısaca

25 yılı aşkın bir süredir eğitim veren Emerald Cultural Institute, Dublin şehir merkezine çok yakın olan Palmerston Park’ta yer almaktadır. Şehir merkezine okuldan tramvayla 6 dakikada gidilebilmektedir. Viktorya dönemi mimarisine sahip olan orijinal okul binasına ek olarak, daha fazla sınıfa ve kantine sahip yeni bir eğitim binası inşa edilmiştir. Okulda 24 adet modern sınıf, dil laboratuarı, multimedia merkezi ve kütüphanenin yanı sıra, okuma-çalışma odası, manzaralı bir bahçe ve geniş bir kantin de vardır. Okul aynı zamanda öğrencilerine ücretsiz kablosuz internet olanağı sunmaktadır. 

Yerleşim Yeri Özellikleri

Avrupa’nın en yaşanabilir başkentlerinden biri olan ve dünyanın en genç nüfusuna sahip şehirlerin başında gelmektedir. Tamamı yürüyerek gezilecek büyüklükte seçkin şehir merkeziyle Dublin, bir milyonu aşan nüfusuna rağmen büyük şehirden çok bir köyü andırır. Şehir ılıman bir iklime sahiptir; kışlar hafif soğuk, yazlar serin geçmektedir. Şehir, İrlanda’nın en az yağış alan şehridir

Okulun Sunduğu Programlar

General Cources, Examination Cources, Academic Year Programmes, 3U Pathway Programme, Specialised and Business Courcess, Teacher's Cources, Internship Cources, High School Programme, Junior Cources, 

Konaklama Seçenekleri

Emeraldı tercih edeğiniz yerde birçok farklı konaklama seçeneği sunmaktadır. İster bir yurtta, ister bir dairede kalın ya da aile yanında konaklayarak günlük yaşamı tecrübe etmeye karar verin, Emerald’in size evinizi aratmayacak konaklama imkanları sağlayacağından emin olabilirsiniz. Konaklama seçenekleri ve ücretleri hakkında ayrıntılı bilgi almak için lütfen iletişime geçiniz! 

Neden Tercih Edilmeli ?

Okulumuz refahınızı, barınma ve sosyal ve kültürel etkinliklerle zamanınızın her alanında en üst düzeyde hizmet sunmaktadır Mükemmel tesisleri, deneyimli ve özenli personeli ve kapsamlı ders yelpazesi ile, Dublin şehir merkezinde kaliteli bir dil öğrenimi ve kültürel deneyim arayan öğrenciler için bir numaralı tercih olmaktadır.

Başvuru ve Ayrıntılı Bilgi İçin

Daha fazla bilgi ve broşür için lütfen Bilgi & İstek Formu'muzu doldurunuz. İstenen bilgileri eksiksiz doldurup gönderdikten hemen sonra danışmanlarımız sizinle irtibata geçerek sadece size özel uygun bütçe ve seçenekler sunarak tüm sorularınıza cevap vereceklerdir.

İlgili okula başvurmak için lütfen Üye Giriş kısmından sistemimize üye olup bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz. Başvurunuzdan çok kısa bir süre sonra size özel atanmış danışmanınız sizinle irtibata geçecektir.

Eğer çok vaktiniz yoksa ve hemen bilgi almak istiyorsanız Online Danışmanımız ile irtibata geçebilirsiniz.

TELEFON NUMARANIZI BIRAKIN BİZ SİZİ ARAYALIM!


Öğrenci İzlenimleri

Okula Ait Şubeler
Okul Resmi Şube Adı Şube Derece Ülke Bölge/Eyalet Şehir
Emerald Dublin Dil Okulu Emerald Dublin Dil Okulu İrlanda --- Dublin