MENÜ
Yurt Dışı Eğitimde Son Haberler

ETC Bournemouth Dil Kursu  ETC Bournemouth Dil Kursu

Derecelendirme:
Şube Türü Dil Kursu
Ülke/Bölge/Şehir İngiltere / --- / Bournemouth
Kuruluş Tarihi 1989
Adres 24 West Hill Road, BH2 5PG Bournemouth
Web www.etc-inter.net...
Mail enquiries@etc-inter.net
Tel +441202559044
Fax +441202780162

Akredite Olan Kuruluşlar Harita

İdealsas Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Türk Öğrencilere Özel İndirimler


Okul Hakkında Kısaca

Okulumuz 1989 yılında kurulmuş olup aile tarafından işletilen bir kurumdur.Kurulduğu günden bugüne Bournemouth da başarı ile faliyet göstermektedir.Okulumuz ayrıca bünyesinde kütüphane , kafe ,öğrenci salonu ve sosyal aktiviteleri organize etmek adına yeterli alana sahiptir.

Yerleşim Yeri Özellikleri

Londranın 90 mil güneyinde, 180.000 nüfuslu bir şehirdir.Londraya, tren ile 1.5  ve otobüs ile yaklaşık 2.5 saat  mesafededir. Bournemouth dan diğer şehirlere ulaşım oldukça rahattır.Bournemouth uluslararası ve İngiliz öğrencilerin bir araya geldiği uluslarası bir şehir konumundadır.Yüzlerce kafeterya, resturant ve pub (Public House) bulunduğu Bournemouthda, sosyal yaşam, kışın yazın aralıksız devam eder.Kışın İngiliz ve uluslarası öğrencilerin bir araya gelmesi ile, şehir son derece aktiftir.Yazın ise, Haziranda başlayıp Ağustos sonuna kadar devam eden 100 değişik festivali vardır. Binlerce turist, İngilterenin başka şehirlerinden tatil için Bournemoutha gelir.

Okulun Sunduğu Programlar

General English , Exam Preparation Cources ,Specialist Cources (Business English,Business studies ,Medical English,Legal English,Aviation English,Military English,Tourism English,Tourism Hospitality English) ,University Foundation Programme ,Junior Programme ,Teacher Traning Cources

Konaklama Seçenekleri

(Bournemouth) tercih edeğiniz yerde birçok farklı konaklama seçeneği sunmaktadır. İster bir yurtta, ister bir dairede kalın ya da aile yanında konaklayarak günlük yaşamı tecrübe etmeye karar verin, (Bournemouth)’nin size evinizi aratmayacak konaklama imkanları sağlayacağından emin olabilirsiniz. Konaklama seçenekleri ve ücretleri hakkında ayrıntılı bilgi almak için lütfen iletişime geçiniz! 

Neden Tercih Edilmeli ?

1-Bournemouth ingilizce öğrenmek adına Londradan sonra en çok tercih edilen şehirdir.Bournemouth İngilterenin en güzel sahillerine sahip şehridir.Şehirde yapılabilecek bir çok aktivite bulunmaktadır.  2-Profesyonel ve kaliteli eğitim 3-Mükemmel bir hizmet garantisi 4-Modern bir çevre 5-Bournemouth, güzel sahne, eğlence, kültür ve daha birçok zenginliğe sahiptir.

Başvuru ve Ayrıntılı Bilgi İçin

Daha fazla bilgi ve broşür için lütfen Bilgi & İstek Formu'muzu doldurunuz. İstenen bilgileri eksiksiz doldurup gönderdikten hemen sonra danışmanlarımız sizinle irtibata geçerek sadece size özel uygun bütçe ve seçenekler sunarak tüm sorularınıza cevap vereceklerdir.

İlgili okula başvurmak için lütfen Üye Giriş kısmından sistemimize üye olup bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz. Başvurunuzdan çok kısa bir süre sonra size özel atanmış danışmanınız sizinle irtibata geçecektir.

Eğer çok vaktiniz yoksa ve hemen bilgi almak istiyorsanız Online Danışmanımız ile irtibata geçebilirsiniz.

TELEFON NUMARANIZI BIRAKIN BİZ SİZİ ARAYALIM!


Öğrenci İzlenimleri

Okula Ait Şubeler
Okul Resmi Şube Adı Şube Derece Ülke Bölge/Eyalet Şehir
ETC Bournemouth Dil Kursu ETC Bournemouth Dil Kursu İngiltere --- Bournemouth