MENÜ
Yurt Dışı Eğitimde Son Haberler

Eurocenters Berlin Dil Okulu  Eurocenters Berlin Dil Okulu

Derecelendirme:
Şube Türü Dil Kursu
Ülke/Bölge/Şehir Almanya / --- / Berlin
Kuruluş Tarihi 2007
Adres Eisenacher Street 1, 10777 Berlin, Almanya
Web https://www.eurocentres.com/tr/dil-okulu-berl...
Mail HumanResources@eurocentres.com
Tel 49 30 26394999
Fax 49 30 26394999

Akredite Olan Kuruluşlar Harita

İdealsas Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Türk Öğrencilere Özel İndirimler


Okul Hakkında Kısaca

Eurocenters ; dil deneyimleri veya kültürel geçmişleri ne olursa olsun her öğrencimize güzel bir yerde olağanüstü bir dil kursu sunmaktadır. Eurocentres Berlin dil okulu, Potsdamer Platz’ın hemen yakınında, modern bir binada yer almaktadır. Bir multimedya Öğrenme Merkezi, bir bilgisayar salonu ve 13 aydınlık ve iyi donatılmış sınıf mükemmel bir öğrenme ortamı sunar. Berlin’in toplu taşıma hatları tüm önemli yerlere çabuk ve güvenli ulaşım sağlamaktadır. Eurocentres Berlin Almanca Dil Okulu ile Almanca öğrenmek sadece kelime ezberlemekten çok daha fazlasını kapsamaktadır. Tüm dünyada denenmiş olan ve test edilen öğrenme yöntemleri ile analiz edilerek size uygun olan en iyi öğrenme yöntemini sunmaktadır. Bu sayede sizin için özelleştirilmiş olan Almanca derslerinden fayda sağlayabileceksiniz.

Yerleşim Yeri Özellikleri

Almanya’nın başkenti Berlin, müzeleri, sarayları, sokak sanatları ve canlı gece hayatıyla Avrupa’nın en önemli şehirlerinden bir tanesidir. Oldukça zengin bir mimariye sahip olan kent, fırtınalı tarihinin ardından modern şehirciliğin öncülerinden biri haline gelmiş durumdadır. Berlin Duvarı, Brandenburg Kapısı, Reichstag Binası en önemli tarihi yapılarının başında gelmektedir. Senelik bazdaki hava sıcaklığının sekiz ilâ on derece arasında seyrettiği Berlin’in iklimi nispeten soğuk yapıdadır. Özellikle sonbahar ve kış mevsimlerinde eksi on derecelere düşen sıcaklıkların görülebilindiği şehirde yaz aylarında ise ancak yirmi beş ilâ otuz dereceler görülmektedir.

Okulun Sunduğu Programlar

Genel Almanca Kursu, Goethe, Dil Yarıyıl/Tam Yıl

Konaklama Seçenekleri

Eurocenters Berlin dil okulumuz tercih edeğiniz yerde birçok farklı konaklama seçeneği sunmaktadır. İster bir yurtta, ister bir dairede kalın ya da aile yanında konaklayarak günlük yaşamı tecrübe etmeye karar verin, Eurocenters Berlin’in size evinizi aratmayacak konaklama imkanları sağlayacağından emin olabilirsiniz. Konaklama seçenekleri ve ücretleri hakkında ayrıntılı bilgi almak için lütfen iletişime geçiniz! 

Neden Tercih Edilmeli ?

1-En iyi kalite 2-Hızlı ve sürdürülebilir bir öğrenim süreci 3-Kişiye özel hazırlanmış kurs planı 4-Kişisel Rehberlik 5-Dünyanın heryerinden gelen insanlarla tanışma fırsatı 6-Refah ve güvenilik 7-Akademik üstünlük 8-En modern metodoloji 9-En gelişmiş teknoloji 10-Popüler Destinasyon 11-Merkezde bulunan okul 12-Mükemmel altyapı 13-Özenle seçilmiş konaklama 14-Ders sonrası heycan verici sosyal etkinlikler ve geziler 15-Deneyimli bir kuruluştan yaşan tecrübesi

Başvuru ve Ayrıntılı Bilgi İçin

Daha fazla bilgi ve broşür için lütfen Bilgi & İstek Formu'muzu doldurunuz. İstenen bilgileri eksiksiz doldurup gönderdikten hemen sonra danışmanlarımız sizinle irtibata geçerek sadece size özel uygun bütçe ve seçenekler sunarak tüm sorularınıza cevap vereceklerdir.

İlgili okula başvurmak için lütfen Üye Giriş kısmından sistemimize üye olup bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz. Başvurunuzdan çok kısa bir süre sonra size özel atanmış danışmanınız sizinle irtibata geçecektir.

Eğer çok vaktiniz yoksa ve hemen bilgi almak istiyorsanız Online Danışmanımız ile irtibata geçebilirsiniz.

TELEFON NUMARANIZI BIRAKIN BİZ SİZİ ARAYALIM!


Öğrenci İzlenimleri

Okula Ait Şubeler