MENÜ
Yurt Dışı Eğitimde Son Haberler

Eurocenters Floransa Dil Okulu  Eurocenters Floransa Dil Okulu

Derecelendirme:
Şube Türü Dil Kursu
Ülke/Bölge/Şehir İtalya / --- / Floransa
Kuruluş Tarihi 2003
Adres Piazza Santo Spirito, 9, 50125 İtalya Floransa
Web https://www.eurocentres.com/en/language-schoo...
Mail HumanResources@eurocentres.com
Tel 41444855040
Fax 41444855040

Akredite Olan Kuruluşlar Harita

İdealsas Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Türk Öğrencilere Özel İndirimler


Okul Hakkında Kısaca

Eurocentres Floransa İtalyanca Dil Okulu 16.yy dan kalma bir Rönesans sarayında yer almaktadır. Aynı zaman da PonteVecchio yakınlarında şehir merkezinin ortasındadır.11 adet sınıfı olan tarihi binada tam teşekkürlü öğrenim merkezi, Kablosuz internet ve konferans salonu mevcuttur, Güneş alan ferah bir teras ve geniş bir öğrenci salonu bulunmaktadır.Eurocentres İtalyanca Dil Okulu Michelangelo, Brunelleschi, Dante ve Medici Ailesi ne ev sahipliği yapmıştır

Yerleşim Yeri Özellikleri

 Floransa şehri Avrupa kültürleinin doğduğu yer olarak bilinir. Rönesans sarayı, dünyaca ünlü galeriler, müzeler cadde üzerinde çok sayıda kafe ve barlarıyla meşhurdur. Küçük esnafın atölyeleri ile pazarları da bilinmektedir. Roma, Venedik ve Milano da ki şehirlerle kontak halindedir.Rönesans‘ın doğum yeri olarak bilinen bu İtalya‘nın olağanüstü şehri adeta bir açık hava müzesi görünümündedir. Birbirinden güzel ve ünlü kiliseleri, meydanları, tarihi yapıları, sanat merkezleri ve müzeleri ile her yıl milyonlarca turisti ve öğrenciyi ağırlamaktadır..

Okulun Sunduğu Programlar

Genel İtalyanca, Yoğun İtalyanca, Open Choice ve Workshop (Sanat tarihi, Mutfak, Resim, Çizim, Moda tasarımı, Opera)

Konaklama Seçenekleri

Eurocenters Floransa dil okulumuz tercih edeğiniz yerde birçok farklı konaklama seçeneği sunmaktadır. İster bir yurtta, ister bir dairede kalın ya da aile yanında konaklayarak günlük yaşamı tecrübe etmeye karar verin, Eurocenters Floransa’in size evinizi aratmayacak konaklama imkanları sağlayacağından emin olabilirsiniz. Konaklama seçenekleri ve ücretleri hakkında ayrıntılı bilgi almak için lütfen iletişime geçiniz! 

Neden Tercih Edilmeli ?

1-En iyi kalite 2-Hızlı ve sürdürülebilir bir öğrenim süreci 3-Kişiye özel hazırlanmış kurs planı 4-Kişisel Rehberlik 5-Dünyanın heryerinden gelen insanlarla tanışma fırsatı 6-Refah ve güvenilik 7-Akademik üstünlük 8-En modern metodoloji 9-En gelişmiş teknoloji 10-Popüler Destinasyon 11-Merkezde bulunan okul 12-Mükemmel altyapı 13-Özenle seçilmiş konaklama 14-Ders sonrası heycan verici sosyal etkinlikler ve geziler 15-Deneyimli bir kuruluştan yaşan tecrübesi

Başvuru ve Ayrıntılı Bilgi İçin

Daha fazla bilgi ve broşür için lütfen Bilgi & İstek Formu'muzu doldurunuz. İstenen bilgileri eksiksiz doldurup gönderdikten hemen sonra danışmanlarımız sizinle irtibata geçerek sadece size özel uygun bütçe ve seçenekler sunarak tüm sorularınıza cevap vereceklerdir.

İlgili okula başvurmak için lütfen Üye Giriş kısmından sistemimize üye olup bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz. Başvurunuzdan çok kısa bir süre sonra size özel atanmış danışmanınız sizinle irtibata geçecektir.

Eğer çok vaktiniz yoksa ve hemen bilgi almak istiyorsanız Online Danışmanımız ile irtibata geçebilirsiniz.

TELEFON NUMARANIZI BIRAKIN BİZ SİZİ ARAYALIM!


Öğrenci İzlenimleri

Okula Ait Şubeler