MENÜ
Yurt Dışı Eğitimde Son Haberler

Eurocenters La Rochelle Dil Okulu  Eurocenters La Rochelle Dil Okulu

Derecelendirme:
Şube Türü Dil Kursu
Ülke/Bölge/Şehir Fransa / --- / La Rochelle
Kuruluş Tarihi 1987
Adres 17 Rue De La Sole, 17000 La Rochelle, Fransa
Web www.atlaslanguageschool.com...
Mail HumanResources@eurocentres.com
Tel 33 5 46 50 57 33
Fax 33 5 46 50 57 33

Akredite Olan Kuruluşlar Harita

İdealsas Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Türk Öğrencilere Özel İndirimler


Okul Hakkında Kısaca

Eurocentres – La Rochelle dil okulu, rüya gibi mimarisi ve kıyıya yakın ideal konumuyla sizi büyüleyecektir.Fütürist tasarım, 18 adet büyük, geniş ve sıcak sınıfı ve konferans odası, Öğrenme Merkezi, WiFi ve özel bir göle bakan iki adet güneşlenme güvertesiyle okulun içinde de devam etmektedir.Adalar, kumlu plajlar ve sakin balıkçı kasabalarıyla kıyıda yer almaktadır.Bu liman şehrinin zengin tarihi her zaman için Atlantik’in ayrılmaz bir parçası olmuştur.

Atlantik kıyıları boyunca muhteşem su sporları olanakları (yelkenli, sörf) ile sıcak bir öğrenci şehridir.

Yerleşim Yeri Özellikleri

La Rochelle, Fransa'nın batısında Biscay limanında ve Atlantik Okyanusunun bir bölümünde yer alan bir Fransız şehridir. Nüfusu 2012 verilerine göre 80,014 kişidir.

Eski ve etkileyici mimari yapıları ile La Rochelle, geniş bir tarih zenginliğine sahip şehirler arasındadır. Poitou-Charentes bölgesindeki en büyük uluslararası havalimanına sahiptir. Şehir içinde raylı sisteme de sahiptir. Bisikletse güvenli ve rahat bir alternatif oluşturmaktadır.La Rochelle, yer aldığı enlem sebebiyle sene boyunca ılık bir iklime sahiptir. Okyanus iklimi özellikleri göstermektedir. Güneşli alanların oldukça çok olması şehri turizm açısında da olumlu etkilemektedir

Okulun Sunduğu Programlar

Genel Fransızca, İş Fransızcası, Sınav Hazırlık Kursları(DELF A2, DELF B1, DELF B2)

Konaklama Seçenekleri

Eurocenters La Rochelle, tercih edeğiniz yerde birçok farklı konaklama seçeneği sunmaktadır. İster bir yurtta, ister bir dairede kalın ya da aile yanında konaklayarak günlük yaşamı tecrübe etmeye karar verin, Eurocenters La Rochelle size evinizi aratmayacak konaklama imkanları sağlayacağından emin olabilirsiniz. Konaklama seçenekleri ve ücretleri hakkında ayrıntılı bilgi almak için lütfen iletişime geçiniz! 

Neden Tercih Edilmeli ?

1-En iyi kalite 2-Hızlı ve sürdürülebilir bir öğrenim süreci 3-Kişiye özel hazırlanmış kurs planı 4-Kişisel Rehberlik 5-Dünyanın heryerinden gelen insanlarla tanışma fırsatı 6-Refah ve güvenilik 7-Akademik üstünlük 8-En modern metodoloji 9-En gelişmiş teknoloji 10-Popüler Destinasyon 11-Merkezde bulunan okul 12-Mükemmel altyapı 13-Özenle seçilmiş konaklama 14-Ders sonrası heycan verici sosyal etkinlikler ve geziler 15-Deneyimli bir kuruluştan yaşan tecrübesi

Başvuru ve Ayrıntılı Bilgi İçin

Daha fazla bilgi ve broşür için lütfen Bilgi & İstek Formu'muzu doldurunuz. İstenen bilgileri eksiksiz doldurup gönderdikten hemen sonra danışmanlarımız sizinle irtibata geçerek sadece size özel uygun bütçe ve seçenekler sunarak tüm sorularınıza cevap vereceklerdir.

İlgili okula başvurmak için lütfen Üye Giriş kısmından sistemimize üye olup bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz. Başvurunuzdan çok kısa bir süre sonra size özel atanmış danışmanınız sizinle irtibata geçecektir.

Eğer çok vaktiniz yoksa ve hemen bilgi almak istiyorsanız Online Danışmanımız ile irtibata geçebilirsiniz.

TELEFON NUMARANIZI BIRAKIN BİZ SİZİ ARAYALIM!


Öğrenci İzlenimleri

Okula Ait Şubeler