MENÜ
Yurt Dışı Eğitimde Son Haberler

Eurocenters Lozan Dil Okulu  Eurocenters Lozan Dil Okulu

Derecelendirme:
Şube Türü Dil Kursu
Ülke/Bölge/Şehir İsviçre / --- / Lozan
Kuruluş Tarihi 1995
Adres Avenue Benjamin-Constant 1, 1003 Lozan, İsviçre
Web https://www.eurocentres.com/en/language-schoo...
Mail HumanResources@eurocentres.com
Tel 41444855040
Fax 41444855040

Akredite Olan Kuruluşlar Harita

İdealsas Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Türk Öğrencilere Özel İndirimler


Okul Hakkında Kısaca

Eurocentres Lozan dil okulu, Lozan’ın en genç ve en yaratıcı bölgesi, son moda “Le Flon” bölgesinin merkezinde yer alan okulda 10 adet modern, tam donanımlı sınıfları vardır.Bireysel çalışma için WiFi sağlayan bir öğrenme merkezi bulunur.Okul, dükkanlara, restoranlara ve büfelere yakındır.Eurocenters ; dil deneyimleri veya kültürel geçmişleri ne olursa olsun her öğrencimize güzel bir yerde olağanüstü bir dil kursu sunmaktadır. Öğrencileri, yeni bir dil öğrenebilecekleri ve aynı zamanda kendilerini yeni bir kültüre kaptırabilecekleri çok sayıda mükemmel kurstan biriyle eşleştirmektedir. Öğrencilerin kültürel farklılıkların ve dil engellerinin üstesinden gelmesine yardımcı oluyor ve bir ömür boyunca yararlanabilecekleri başarılarla dolu unutulmaz bir seyahati garanti etmektedir.

Yerleşim Yeri Özellikleri

Kozmopolit bir şehrin merkezine snowboard üzerinde kaymak mı? Bu, İsviçre’de neredeyse mümkün, çünkü burada dilediğiniz her şeyi bulabilirsiniz.En yüksek dağ zirveleri ve Avrupa’daki en iyi kar, uluslararası kozmopolit şehirler, hoş deniz manzaraları, dünyaca ünlü müzeler, Orta Çağ şehirleri—ve hepsine de kolayca ulaşabilmek mümkün.Bir başka ayrıcalık ise kusursuz toplu taşıma hizmeti ve muhteşem yiyeceklerdir.

Okulun Sunduğu Programlar

Genel Fransızca Kursu, Özel Ders, İş Fransızcası, Sınav Hazırlık Kursları, DELF A2 DELF B1, DELF B2

Konaklama Seçenekleri

Eurocenters Lozan dil okulumuz gideceğiniz yerde birçok farklı konaklama seçeneği sunmaktadır. İster bir yurtta, ister bir dairede kalın ya da aile yanında konaklayarak günlük yaşamı tecrübe etmeye karar verin, Eurocenters Lozan’in size evinizi aratmayacak konaklama imkanları sağlayacağından emin olabilirsiniz. Konaklama seçenekleri ve ücretleri hakkında ayrıntılı bilgi almak için lütfen iletişime geçiniz! 

Neden Tercih Edilmeli ?

1-En iyi kalite 2-Hızlı ve sürdürülebilir bir öğrenim süreci 3-Kişiye özel hazırlanmış kurs planı 4-Kişisel Rehberlik 5-Dünyanın heryerinden gelen insanlarla tanışma fırsatı 6-Refah ve güvenilik 7-Akademik üstünlük 8-En modern metodoloji 9-En gelişmiş teknoloji 10-Popüler Destinasyon 11-Merkezde bulunan okul 12-Mükemmel altyapı 13-Özenle seçilmiş konaklama 14-Ders sonrası heycan verici sosyal etkinlikler ve geziler 15-Deneyimli bir kuruluştan yaşan tecrübesi

Başvuru ve Ayrıntılı Bilgi İçin

Daha fazla bilgi ve broşür için lütfen Bilgi & İstek Formu'muzu doldurunuz. İstenen bilgileri eksiksiz doldurup gönderdikten hemen sonra danışmanlarımız sizinle irtibata geçerek sadece size özel uygun bütçe ve seçenekler sunarak tüm sorularınıza cevap vereceklerdir.

İlgili okula başvurmak için lütfen Üye Giriş kısmından sistemimize üye olup bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz. Başvurunuzdan çok kısa bir süre sonra size özel atanmış danışmanınız sizinle irtibata geçecektir.

Eğer çok vaktiniz yoksa ve hemen bilgi almak istiyorsanız Online Danışmanımız ile irtibata geçebilirsiniz.

TELEFON NUMARANIZI BIRAKIN BİZ SİZİ ARAYALIM!


Öğrenci İzlenimleri

Okula Ait Şubeler