MENÜ
Yurt Dışı Eğitimde Son Haberler

Eurocenters Paris Dil Okulu  Eurocenters Paris Dil Okulu

Derecelendirme:
Şube Türü Dil Kursu
Ülke/Bölge/Şehir Fransa / --- / Paris
Kuruluş Tarihi 1960
Adres 13 Passage Dauphine, 75006 Paris, Fransa
Web https://www.eurocentres.com/tr/dil-okulu-pari...
Mail HumanResources@eurocentres.com
Tel 33 1 40 46 72 00
Fax 33 1 40 46 72 00

Akredite Olan Kuruluşlar Harita

İdealsas Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Türk Öğrencilere Özel İndirimler


Okul Hakkında Kısaca

Okulumuz tarihi modern bir binaya sahiptir.Eurocentres Paris Fransızca dil okulu Qartier Latin’in merkezinde sessiz bir bölgede bulunmaktadır.13 adet sınıfı ile modernleştirilmiş bir yapıya sahip olan Fransız dil okulu tam donanımlı ferah ve aydınlık dersliklere sahiptir.Eurocenters ; dil deneyimleri veya kültürel geçmişleri ne olursa olsun her öğrencimize güzel bir yerde olağanüstü bir dil kursu sunmaktadır. Öğrencilerin kültürel farklılıkların ve dil engellerinin üstesinden gelmesine yardımcı oluyor ve bir ömür boyunca yararlanabilecekleri başarılarla dolu unutulmaz bir seyahati garanti etmektedir.

Yerleşim Yeri Özellikleri

Eurocentres Paris Fransızca dil okulu Qartier Latin’in merkezinde sessiz bir bölgede bulunmaktadır.Paris, heyecanlı gece hayatı, mükemmel restoranları ve istisnai sanat, müzik ve kültürel olanaklarıyla güvenli ve kozmopolit bir şehirdir.Paris i ziyaret eden öğrenciler sayısız faaliyetler, etkinlik programları ve manzaralardan faydalanabilmektedirler. Fransızca eğitimi almaya gelen öğrenciler dilediklerine bireysel olarak katılabilirler.Euro Centresbu tarz bilgilendirmeleri yapmaktadır. Çevreyi kültürel farklılıkları ve keşif yapabilmeleri için onları cesaretlendirmektedir. Sosyal faaliyetler aksatılmadan düzenlenmemektedir. Bu sayede eğlenirken Fransızca öğrenebilmeyi öğrenciler arkadaşlıklarıyla harmanlayarak başarabilmektedirler.

Okulun Sunduğu Programlar

Genel Fransızca Kursu, İş Fransızcası, DELF (A1-A2), DELF (B1-B2)

Konaklama Seçenekleri

Eurocenters Paris dil okulu tercih edeğiniz yerde birçok farklı konaklama seçeneği sunmaktadır. İster bir yurtta, ister bir dairede kalın ya da aile yanında konaklayarak günlük yaşamı tecrübe etmeye karar verin, Eurocenters Paris dil okulu size evinizi aratmayacak konaklama imkanları sağlayacağından emin olabilirsiniz. Konaklama seçenekleri ve ücretleri hakkında ayrıntılı bilgi almak için lütfen iletişime geçiniz! 

Neden Tercih Edilmeli ?

1-En iyi kalite 2-Hızlı ve sürdürülebilir bir öğrenim süreci 3-Kişiye özel hazırlanmış kurs planı 4-Kişisel Rehberlik 5-Dünyanın heryerinden gelen insanlarla tanışma fırsatı 6-Refah ve güvenilik 7-Akademik üstünlük 8-En modern metodoloji 9-En gelişmiş teknoloji 10-Popüler Destinasyon 11-Merkezde bulunan okul 12-Mükemmel altyapı 13-Özenle seçilmiş konaklama 14-Ders sonrası heycan verici sosyal etkinlikler ve geziler 15-Deneyimli bir kuruluştan yaşan tecrübesi

Başvuru ve Ayrıntılı Bilgi İçin

Daha fazla bilgi ve broşür için lütfen Bilgi & İstek Formu'muzu doldurunuz. İstenen bilgileri eksiksiz doldurup gönderdikten hemen sonra danışmanlarımız sizinle irtibata geçerek sadece size özel uygun bütçe ve seçenekler sunarak tüm sorularınıza cevap vereceklerdir.

İlgili okula başvurmak için lütfen Üye Giriş kısmından sistemimize üye olup bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz. Başvurunuzdan çok kısa bir süre sonra size özel atanmış danışmanınız sizinle irtibata geçecektir.

Eğer çok vaktiniz yoksa ve hemen bilgi almak istiyorsanız Online Danışmanımız ile irtibata geçebilirsiniz.

TELEFON NUMARANIZI BIRAKIN BİZ SİZİ ARAYALIM!


Öğrenci İzlenimleri

Okula Ait Şubeler