MENÜ
Yurt Dışı Eğitimde Son Haberler

Eurocenters San Diego Dil Okulu  Eurocenters San Diego Dil Okulu

Derecelendirme:
Şube Türü Dil Kursu
Ülke/Bölge/Şehir ABD / California / San Diego
Kuruluş Tarihi 2015
Adres 415 Broadway, San Diego, California Amerika 92101
Web https://www.eurocentres.com/en/language-schoo...
Mail HumanResources@eurocentres.com
Tel 1 619-233-0355
Fax ---

Akredite Olan Kuruluşlar Harita

İdealsas Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Türk Öğrencilere Özel İndirimler


Okul Hakkında Kısaca

Eurocentres San Diego dil okulu, şehrin hareketli Gaslamp Querter bölgesinde yer almaktadır. Çeşitli uluslararası mutfaklar sunan düzinelerce restoran, şehir merkezindeki büyük alışveriş merkezi, gece kulüpleri, San Diego'nun modern birinci lig beysbol stadyumu ve güzel sahili birkaç dakikalık yürüyüş mesafesindedir. Okul, bilgisayar laboratuvarı ve özel eğitim merkezi olan bir öğrenim merkezi, ücretsiz Wi-Fi ve hafif yemek büfesi olan bir öğrenci oturma salonu sunmaktadır.. Öğrencilerin kültürel farklılıkların ve dil engellerinin üstesinden gelmesine yardımcı oluyor ve bir ömür boyunca yararlanabilecekleri başarılarla dolu unutulmaz bir seyahati garanti etmektedir.

Yerleşim Yeri Özellikleri

San Diego Amerika Birleşik Devletleri’nin en büyük 8. şehri ve Kaliforniya ( California ) eyaletinin en büyük ikinci şehridir.Kaliforniya’nın güneyinde yer alan San Diego, ender güzellikteki manzaraları, ince kumlu plajları, harika iklimiyle, eğlencesiyle, limanlarıyla öğrencilerin ilgisini çeken bir şehirdir.Muhteşem plajları, sahil lokantaları, balinalar ve yunuslar ile derin sularda yelken gezilerini ile ünlüdür.Açık hava aktiviteleri, kültür, iyi yemek, liman hava ve eğlence arayanlar, İngilizce eğitiminiz için San Diego’yu düşünmelisiniz.San Diego güney Kaliforniya’da bir metropol, modern, aydınlık herkes için herkese hitap eden farklı faaliyetler ile doludur. Ayrıca bölgenin Meksika ile sınırı bulunmaktadır.Bu sebepten dolayı şehir İspanyol mimarisinden izler taşımaktadır.

Okulun Sunduğu Programlar

Genel İngilizce Kursları, Sınavlara Hazırlık Kursları,  Mesleki Dil Eğitimi, Öğrenci ve iş programları, Grup programları ,IELTS Hazırlık Kursları , Yarıyıl ve Tam yıl kurslar, Birebir Özel Dersler, TOEIC, 

Konaklama Seçenekleri

Eurocenters San Diego şubesi, tercih edeğiniz yerde birçok farklı konaklama seçeneği sunmaktadır. İster bir yurtta, ister bir dairede kalın ya da aile yanında konaklayarak günlük yaşamı tecrübe etmeye karar verin, Eurocenters San Diego şubesi size evinizi aratmayacak konaklama imkanları sağlayacağından emin olabilirsiniz. Konaklama seçenekleri ve ücretleri hakkında ayrıntılı bilgi almak için lütfen iletişime geçiniz! 

Neden Tercih Edilmeli ?

1-En iyi kalite 2-Hızlı ve sürdürülebilir bir öğrenim süreci 3-Kişiye özel hazırlanmış kurs planı 4-Kişisel Rehberlik 5-Dünyanın heryerinden gelen insanlarla tanışma fırsatı 6-Refah ve güvenilik 7-Akademik üstünlük 8-En modern metodoloji 9-En gelişmiş teknoloji 10-Popüler Destinasyon 11-Merkezde bulunan okul 12-Mükemmel altyapı 13-Özenle seçilmiş konaklama 14-Ders sonrası heycan verici sosyal etkinlikler ve geziler 15-Deneyimli bir kuruluştan yaşan tecrübesi

Başvuru ve Ayrıntılı Bilgi İçin

Daha fazla bilgi ve broşür için lütfen Bilgi & İstek Formu'muzu doldurunuz. İstenen bilgileri eksiksiz doldurup gönderdikten hemen sonra danışmanlarımız sizinle irtibata geçerek sadece size özel uygun bütçe ve seçenekler sunarak tüm sorularınıza cevap vereceklerdir.

İlgili okula başvurmak için lütfen Üye Giriş kısmından sistemimize üye olup bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz. Başvurunuzdan çok kısa bir süre sonra size özel atanmış danışmanınız sizinle irtibata geçecektir.

Eğer çok vaktiniz yoksa ve hemen bilgi almak istiyorsanız Online Danışmanımız ile irtibata geçebilirsiniz.

TELEFON NUMARANIZI BIRAKIN BİZ SİZİ ARAYALIM!


Öğrenci İzlenimleri

Okula Ait Şubeler