MENÜ
Yurt Dışı Eğitimde Son Haberler

Eurocenters Toronto Dil Okulu  Eurocenters Toronto Dil Okulu

Derecelendirme:
Şube Türü Dil Kursu
Ülke/Bölge/Şehir Kanada / Ontario / Toronto
Kuruluş Tarihi 1960
Adres 111 Peter Street, Toronto, ON M5V 2H1, Kanada
Web https://www.eurocentres.com/tr/dil-okulu-toro...
Mail HumanResources@eurocentres.com
Tel 1 416-542-1626
Fax 1 416-542-1626

Akredite Olan Kuruluşlar Harita

İdealsas Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Türk Öğrencilere Özel İndirimler


Okul Hakkında Kısaca

Eurocenters ; dil deneyimleri veya kültürel geçmişleri ne olursa olsun her öğrencimize güzel bir yerde olağanüstü bir dil kursu sunmaktadır.Dünyanın dört bir yanından gelen öğrenciler, burada ingilizce öğrenmek kültürel ilişkiler geliştirmek ve yaşam için arkadaşlıklar kurmak için  Kanada da dünyanın en büyük finansal ve ticaret metropolünde buluşuyor.Okul eğlence bölgesinin kalbinde yer almaktadır.Ayrıca bir çok alışveriş merkezi, restorantlar, sanatsal aktifite alanları hep yakın çevrededir.Okulumuz konumu ve öğrencilere sunduğu hizmetler ile  dikkat çekmektedir.

Yerleşim Yeri Özellikleri

Kuzey Amerika’nın en büyük beşinci şehri Toronto, heyecanlı gece hayatı, mükemmel restoranları ve istisnai sanat, müzik ve kültürel olanaklarıyla güvenli ve kozmopolit bir şehirdir. Geniş parkları, muhteşem plajları, kusursuz toplu taşıma sistemi ve temizliği Toronto’yu örnek bir şehir yapmaktadır. Ayrıca dünyaca ünlü Niagara Şelalesi yakındadır.

Okulun Sunduğu Programlar

Genel İngilizce Kursları, Sınavlara Hazırlık Kursları,  Mesleki Dil Eğitimi, Öğrenci ve iş programları, Grup programları ,IELTS Hazırlık Kursları , Yarıyıl ve Tam yıl kurslar, Birebir Özel Dersler, TOEIC, 

Konaklama Seçenekleri

Eurocenters Toronto da bulunan okulumuz tercih edeğiniz yerde birçok farklı konaklama seçeneği sunmaktadır. İster bir yurtta, ister bir dairede kalın ya da aile yanında konaklayarak günlük yaşamı tecrübe etmeye karar verin, Eurocenters Torontonun size evinizi aratmayacak konaklama imkanları sağlayacağından emin olabilirsiniz. Konaklama seçenekleri ve ücretleri hakkında ayrıntılı bilgi almak için lütfen iletişime geçiniz! 

Neden Tercih Edilmeli ?

1-En iyi kalite 2-Hızlı ve sürdürülebilir bir öğrenim süreci 3-Kişiye özel hazırlanmış kurs planı 4-Kişisel Rehberlik 5-Dünyanın heryerinden gelen insanlarla tanışma fırsatı 6-Refah ve güvenilik 7-Akademik üstünlük 8-En modern metodoloji 9-En gelişmiş teknoloji 10-Popüler Destinasyon 11-Merkezde bulunan okul 12-Mükemmel altyapı 13-Özenle seçilmiş konaklama 14-Ders sonrası heycan verici sosyal etkinlikler ve geziler 15-Deneyimli bir kuruluştan yaşan tecrübesi

Başvuru ve Ayrıntılı Bilgi İçin

Daha fazla bilgi ve broşür için lütfen Bilgi & İstek Formu'muzu doldurunuz. İstenen bilgileri eksiksiz doldurup gönderdikten hemen sonra danışmanlarımız sizinle irtibata geçerek sadece size özel uygun bütçe ve seçenekler sunarak tüm sorularınıza cevap vereceklerdir.

İlgili okula başvurmak için lütfen Üye Giriş kısmından sistemimize üye olup bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz. Başvurunuzdan çok kısa bir süre sonra size özel atanmış danışmanınız sizinle irtibata geçecektir.

Eğer çok vaktiniz yoksa ve hemen bilgi almak istiyorsanız Online Danışmanımız ile irtibata geçebilirsiniz.

TELEFON NUMARANIZI BIRAKIN BİZ SİZİ ARAYALIM!


Öğrenci İzlenimleri

Okula Ait Şubeler