MENÜ
Yurt Dışı Eğitimde Son Haberler

Eurocenters Vancouver Dil Okulu  Eurocenters Vancouver Dil Okulu

Derecelendirme:
Şube Türü Dil Kursu
Ülke/Bölge/Şehir Kanada / British Columbia / Vancouver
Kuruluş Tarihi
Adres 250, 815 W Hastings St, Vancouver, BC V6C 1B4, Canada
Web https://www.eurocentres.com/en/language-schoo...
Mail HumanResources@eurocentres.com
Tel 1 604-688-7942
Fax ---

Akredite Olan Kuruluşlar Harita

İdealsas Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Türk Öğrencilere Özel İndirimler


Okul Hakkında Kısaca

Okul, dünyanın en güzel şehirlerinden biri olan Vancouver’in merkezinde, uygun bir konumdadır. Büyük markaların mağazaları, alışveriş merkezleri, restoranlar ve deniz kıyısı bir kaç dakikalık mesafededir. Bu modern okulda 22 klimalı sınıf, bir Öğrenme Merkezi, bir bilgisayar odası,WiFi, çatı avlusu ve ek bilgisayarlar, paralı otomatlar ve langırt olan bir öğrenci salonu vardır.

Yerleşim Yeri Özellikleri

Yaklaşık 2 milyon nüfusa sahip olan Vancouver, Kanada’nın güney sahilinde, Pasifik Okyanusu’nun kıyısında bulunan dünyanın en güzel şehirlerinden biridir. Ilıman iklimi, doğal güzellikleri ve bütün yıl boyunca canlı, heyecan verici aktiviteleriyle uluslar arası öğrencilerin en çok tercih ettiği şehirlerdendir. Vancouver'da, spor aktiviteleri, NHL buz hokeyi müsabakaları, profesyonel futbol, şehir gezileri, partiler, tiyatrolar, müze ziyaretleri ile zaman geçirebilir, Seattle'a , Rocky Dağları ve Vancouver Adasına haftasonu gezileri yapabilirsiniz 

Okulun Sunduğu Programlar

Genel İngilizce, İş İngilizcesi, Üst Düzey Yönetici Kursları, Sınavlara hazırlık (IELTS,TOEFL,TOIEC), İş İngilizcesi, Cambridge (FCE, CAE)

Konaklama Seçenekleri

Eurocenters  dil okulumuz tercih edeğiniz yerde birçok farklı konaklama seçeneği sunmaktadır. İster bir yurtta, ister bir dairede kalın ya da aile yanında konaklayarak günlük yaşamı tecrübe etmeye karar verin, Eurocenters’in size evinizi aratmayacak konaklama imkanları sağlayacağından emin olabilirsiniz. Konaklama seçenekleri ve ücretleri hakkında ayrıntılı bilgi almak için lütfen iletişime geçiniz! 

Neden Tercih Edilmeli ?

1-En iyi kalite 2-Hızlı ve sürdürülebilir bir öğrenim süreci 3-Kişiye özel hazırlanmış kurs planı 4-Kişisel Rehberlik 5-Dünyanın heryerinden gelen insanlarla tanışma fırsatı 6-Refah ve güvenilik 7-Akademik üstünlük 8-En modern metodoloji 9-En gelişmiş teknoloji 10-Popüler Destinasyon 11-Merkezde bulunan okul 12-Mükemmel altyapı 13-Özenle seçilmiş konaklama 14-Ders sonrası heycan verici sosyal etkinlikler ve geziler 15-Deneyimli bir kuruluştan yaşan tecrübesi 16-Wifi, Öğrenci Salonu, Kütüphane, Bilgisayar odası

Başvuru ve Ayrıntılı Bilgi İçin

Daha fazla bilgi ve broşür için lütfen Bilgi & İstek Formu'muzu doldurunuz. İstenen bilgileri eksiksiz doldurup gönderdikten hemen sonra danışmanlarımız sizinle irtibata geçerek sadece size özel uygun bütçe ve seçenekler sunarak tüm sorularınıza cevap vereceklerdir.

İlgili okula başvurmak için lütfen Üye Giriş kısmından sistemimize üye olup bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz. Başvurunuzdan çok kısa bir süre sonra size özel atanmış danışmanınız sizinle irtibata geçecektir.

Eğer çok vaktiniz yoksa ve hemen bilgi almak istiyorsanız Online Danışmanımız ile irtibata geçebilirsiniz.

TELEFON NUMARANIZI BIRAKIN BİZ SİZİ ARAYALIM!


Öğrenci İzlenimleri

Okula Ait Şubeler