MENÜ
Yurt Dışı Eğitimde Son Haberler

Eurocentres Barcelona Dil Okulu  Eurocentres Barcelona Dil Okulu

Derecelendirme:
Şube Türü Dil Kursu
Ülke/Bölge/Şehir İspanya / --- / Barselona
Kuruluş Tarihi 1995
Adres Plaça Gala Placidia 22, Entlo. 1ª 8006 Barselona İspanya
Web www.eurocentres.com...
Mail info@eurocentres.com
Tel +41 44 485 50 40
Fax +41 (0)44 481 61 24

Akredite Olan Kuruluşlar Harita

İdealsas Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Türk Öğrencilere Özel İndirimler

KAYIT YAPTIRAN HERKESE ÜCRETSİZ İSPANYA VİZE DANIŞMANLIĞI HİZMETİ VERİYORUZ!


Zincir okullarımızdan Eurocentres Barcelona 2018 Yılı Liste fiyatlarıdır.
Gelebilecek kampanyalar için bizi takip ediniz.
Hafta Sayısı Haftalık Ders Sayısı / Saat Liste Fiyatı İndirimli Fiyat Kazancınız
04 Hafta 20 Ders 616 EUR 616 EUR 0 EUR
08 Hafta 20 Ders 1.176 EUR 1.176 EUR 0 EUR
12 Hafta 20 Ders 1.644 EUR 1.644 EUR 0 EUR
24 Hafta 20 Ders 2.976 EUR 2.976 EUR 0 EUR
36 Hafta 20 Ders 4.464 EUR 4.464 EUR 0 EUR

Okul Hakkında Kısaca

Okul binası Paseo de Gracia ile Avenue Diagonal’ın keşistiği elegan bir bölgede yer alır. Kafeler, galeriler ve restoranlar ile cıvıl cıvıl olan bu bölgedeki okul binasında 10 derslikte eğitim verilmektedir. Okulda bilgisayar ve orak ogrenci salonu da bulunur.

1992 Olimpiyat oyunlarının da düzenlendiği Barcelona ilginç mimarisi, akdeniz havası ve sanatla içice yaşamı ile Avrupa’nın en ilginç kentlerinden birisidir. Las Ramblas, Gaudi’nin Sagrada Familia’sı, dar sokakları ve rengarenk yaşamı ile heyecan verici bir kenttir.

Barselona ziyaretcilerine sayısız faaliyetler, manzaralar ve etkinlikler sunmaktadır ve öğrenciler istediğine katılabilir. Okulumuz bu tarz bilgilendirmeyi sağlamaktadır ve ilgi çeken yerleride tanıtır. Bu tarz bilgilendirme, öğrencilerimize çevreyi ve kültürü tanıtmak ve keşifler yapmaları için yüreklendirmek amacıyla tasarlanmıştır. Okulumuz devamlı sosyal faaliyetleri düzenlemektedir, böylece öğrenciler bir araya toplanıp yeni ve kalıcı arkadaşlıklar kurmaya hazır olurlar.

Yerleşim Yeri Özellikleri

Okul, yol üzeri kafeler, lüks dükkanlar ve bir çok galeri bulabileceğiniz Paseo de Gracia ve Avenue Diagonal’a yakın, Barselona’nın merkezindeki şık bir bölgede yer almaktadır. Okul, iyi olanaklar sunmaktadır ve 11 adet sınıf, WiFi bağlantılı bilgisayarlar ve bir Öğrenme Merkezine sahiptir.

 

Faaliyetler

Flamenko, su sporları, plaj yaşamı, kültürel faaliyetler, haftalık yemekli
İspanyolca flm. Katalonya’daki yerlere geziler: Costa Brava, Figueres’deki
Dali Müzesi, Montserrat yada Tarragona Manastırı.

Okulun Sunduğu Programlar

Genel İspanyolca Kursları: Bu kurslar haftada 20 veya 25 saatlik programlar halinde sunulmaktadır.

Standart İspanyolca Kursu
Yoğun İspanyolca Kursu
Özelleştirilmiş Yoğun İspanyolca Kursu
Akademik Yıl ve Dönem Kursları

Özel Amaçlı Kurslar: Bu seçenekte öğrenciler haftada Özelleştirilmiş Yoğun İspanyolca kursu kapsamında aşağıdaki özel amaçlı kurslar içinden seçtikleri ve seviyelerine uygun olan programdan birisine devam etmektedirler.

Cultural Activity Program
DELE
Bire Bir Kurslar

Uzun süreli eğitim gören öğrenci­ler 4 okulu veya dili birleştirebilir­ler. Uzun süreli eğitim alan öğren­cilerimiz için en iyi teklifmiz Super Saver.

Konaklama Seçenekleri

Öğrenciler için aile yanı, öğrenci evleri ve yurt gibi çeşitli konaklama imkanları sunulmaktadır.

 

Aile yanı konaklama: Aile yanında tam pansiyon, yarım pansiyon veya oda kahvaltı şeklinde konaklama imkanı mevcuttur. Okula 20 ila 30 dakika mesafede bulunurlar.

 

Paylaşımlı daire: Dairelerin çoğu yatak odası, oturma odası, ayrıca küçük mutfağı olan sade, ucuz stüdyolardır. Dairelerin olanakları bir yerden diğerine değişiklik gösterir.

 

Konaklama seçenekleri ve ücretleri hakkında ayrıntılı bilgi almak için lütfen sorunuz.

Neden Tercih Edilmeli ?

Dünya çapında öğrenim görün. Eurocentres 30 okulu ile dört kıtada temsil edilmektedir.

Zamanını siz belirleyin. Kursunuzun ne zaman başlayacağına siz karar verin. Genellikle her dil için her hafta başlayan bir kurs bulunmaktadır.

İlk andan itibaren kendinizi evinizde hissedin. Her bir Eurocentres merkezi size zengin ve sosyal etkinliklerin de yer aldığı ilgi çekici bir program sunar.

Karşılaşabileceğiniz her tür soru ve sorun için daima okulunuzda size yardımcı olabilecek biri olacaktır.

Eurocentres konukseverliğinin tadını çıkarın. Ev sahibi aileleri, ayrıntılı kalite standartlarına uygun olarak özenle seçilir. Sizin için bir aile seçerken, kişisel tercihlerinizi göz önünde bulundurur. Bir öğrenci yurdu ya da otelin size sunacağı özgürlüğü tercih ediyor olabilirsiniz. Neredeyse tüm Eurocentres merkezlerinde bu seçenekler de mevcuttur.

Uluslararası sahnedeki yerinizi güvenle alın. Dünyanın her yerinden gelen, farklı kültürel geçmişleri bulunan ve çok farklı diller konuşan insanlarla birlikte yaşayacak ve eğitim göreceksiniz.

Uzmanlardan eğitim alın. Her sınıfta, özellikle kendi ana dillerini öğretme konusunda nitelikli küçük bir eğitim grubu bulunmaktadır. Proje çalışması ve grup tartışmalarına aktif katılımdan faydalanın. Düşüncelerinizi sürekli biçimde dili kullanarak ifade etmek öğrenmenin en iyi yoludur.

Etkin bir şekilde öğrenin. Sınıflar küçük ve bu nedenle de özellikle verimlidir. Yalnızca 10-14 kişilik sınıflarda, dil öğrenmede kişisel ilerleme kaydetmenizi sağlamak üzere sizinle özellikle ilgilenilecektir.

İlerlemenizi düzenli olarak görerek öğrenin. Eğitmenler, düzenli testler aracılığı ile ilerlemenizi izler ve kişisel geri bildirimde bulunur.

Yalnızca en iyi olan sizin için yeterince iyidir. Dil okullarının en sıkı kalite kontrol otoritesi olan «EAQUALS», Eurocentres merkezlerini düzenli olarak değerlendirmekte ve okulları daima en yüksek derecelerle ödüllendirmektedir.

Daha çok öğrenin, daha az ödeyin. Eurocentres merkezinde ne kadar yoğun ve ne kadar uzun süreli eğitim alırsanız, haftalık ve ders saati ücretiniz o kadar düşük olacaktır. Tasarrufa 120 dersten oluşan dört haftalık Premium kursla başlayabilirsiniz. Sekiz hafta ya da daha uzun süreli kurslarda %20’ye varan indirimler sunmaktadır.
 

Başvuru ve Ayrıntılı Bilgi İçin

Daha fazla bilgi ve broşür için lütfen Bilgi & İstek Formu'muzu doldurunuz. İstenen bilgileri eksiksiz doldurup gönderdikten hemen sonra danışmanlarımız sizinle irtibata geçerek sadece size özel uygun bütçe ve seçenekler sunarak tüm sorularınıza cevap vereceklerdir.

İlgili okula başvurmak için lütfen Üye Giriş kısmından sistemimize üye olup bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz. Başvurunuzdan çok kısa bir süre sonra size özel atanmış danışmanınız sizinle irtibata geçecektir.

Eğer çok vaktiniz yoksa ve hemen bilgi almak istiyorsanız Online Danışmanımız ile irtibata geçebilirsiniz.

TELEFON NUMARANIZI BIRAKIN BİZ SİZİ ARAYALIM!


Öğrenci İzlenimleri

Okula Ait Şubeler