MENÜ
Yurt Dışı Eğitimde Son Haberler

Eurocentres Dublin Dil Okulu  Eurocentres Dublin Dil Okulu

Derecelendirme:
Şube Türü Dil Kursu
Ülke/Bölge/Şehir İrlanda / --- / Dublin
Kuruluş Tarihi
Adres 4 North Great George’s St 1 Dublin İrlanda
Web www.eurocentres.com...
Mail info@eurocentres.com
Tel +41 44 485 50 40
Fax +41 (0)44 481 61 24

Akredite Olan Kuruluşlar Harita

İdealsas Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Türk Öğrencilere Özel İndirimler


Okul Hakkında Kısaca

Eurecentres Dublin okulumuz, Dublin Alpha College of English’in üyesi olup O’Connel caddesinden biraz uzakta, merkezde konumlanmıştır. Okulda 18 sınıf, kendi kendine çalışma merkezi, dinleme merkezi, ücretsiz internet ve e-mail kullanımı ve bina içinde kablosuz internet bağlantısı mevcuttur.

Eurocentres Dublin öğrencilerine çeşitli aktiviteler sunmaktadır. Bunlardan bazıları; öğleden sonra video ve kitap kulübü, sinema ve tiyatro ziyaretleri, pub geceleri, köpek yarışı akşamları, futbol maçları ve düzenli hafta sonu gezileri şeklinde sıralanabilir.Genç, cana yakın ve hareketli nüfusuyla dinamik, canlı bir metropol. Pek çoğu geleneksel İrlanda müziği sunan çok çeşitli pub’lar, sanat galerileri, müzeler, tiyatrolar ve konser olanakları. Dublin’de her zaman süregelen bir şeyler vardır—ve halkı her zaman size ayıracak vakit bulur.

Yerleşim Yeri Özellikleri

Dublin ziyaretcilerine sayısız faaliyetler, manzaralar ve etkinlikler sunmaktadır ve öğrenciler istediğine katılabilir. Okulumuz bu tarz bilgilendirmeyi sağlamaktadır ve ilgi çeken yerleride tanıtır. Bu tarz bilgilendirme, öğrencilerimize çevreyi ve kültürü tanıtmak ve keşifler yapmaları için yüreklendirmek amacıyla tasarlanmıştır. Okulumuz devamlı sosyal faaliyetleri düzenlemektedir, böylece öğrenciler bir araya toplanıp yeni ve kalıcı arkadaşlıklar kurmaya hazır olurlar.

Okulun Sunduğu Programlar

Genel, Specialised intensive, Specialised Super İntensive, Akademik yıl ve birebir İngilizce mevcuttur.

Specialised Kurs; Cambridge (FCE) sınav hazırlık kursları, İş İngilizcesi, Hava Trafik Kontrol için alan İngilizcesi ve Öğretmenler için metot İngilizcesi içermektedir.

 

Havacılık & Hava Trafği Kontrolü, Bankacılık, İşletme, Hukuk, Tıp, Askeri Organizasyon & Operasyon, Satış & Pazarlama, Seyahat &Turizm gibi özel amaç­lara yönelik İngilizce. Daha fazla bilgi için danışmanınıza başvurun.

Konaklama Seçenekleri

Öğrenciler için aile yanı, öğrenci evleri ve yurt gibi çeşitli konaklama imkanları sunulmaktadır.

Yanında kalabileceğiniz farklı aile türleri mevcuttur. Örneğin, çocuklu ailelerin, emekli çiftlerin ya da yaşlı bayanların yanında konaklamak mümkündür. Aileler, tarafımızdan özenle seçilir ve düzenli olarak denetlenir. Yatak odaları temiz ve rahatdırlar ve her öğrenciye sessiz çalışma odası sağlanacaktır.

 

Konaklama seçenekleri ve ücretleri hakkında ayrıntılı bilgi almak için lütfen sorunuz.

Neden Tercih Edilmeli ?

Dünya çapında öğrenim görün. Eurocentres 30 okulu ile dört kıtada temsil edilmektedir.

Zamanını siz belirleyin. Kursunuzun ne zaman başlayacağına siz karar verin. Genellikle her dil için her hafta başlayan bir kurs bulunmaktadır.
 
 
İlk andan itibaren kendinizi evinizde hissedin. Her bir Eurocentres merkezi size zengin ve sosyal etkinliklerin de yer aldığı ilgi çekici bir program sunar.
 
 
Bize her zaman güvenebilirsiniz. Karşılaşabileceğiniz her tür soru ve sorun için daima okulunuzda size yardımcı olabilecek biri olacaktır.
 
Eurocentres konukseverliğinin tadını çıkarın. Ev sahibi ailelerimizi, ayrıntılı kalite standartlarına uygun olarak özenle seçiyoruz. Sizin için bir aile seçerken, kişisel tercihlerinizi göz önünde bulunduruyoruz. Bir öğrenci yurdu ya da otelin size sunacağı özgürlüğü tercih ediyor olabilirsiniz. Neredeyse tüm Eurocentres merkezlerinde bu seçenekler de mevcuttur.
 
 
Uluslararası sahnedeki yerinizi güvenle alın. Dünyanın her yerinden gelen, farklı kültürel geçmişleri bulunan ve çok farklı diller konuşan insanlarla birlikte yaşayacak ve eğitim göreceksiniz.
 
 
Uzmanlardan eğitim alın. Her sınıfta, özellikle kendi ana dillerini öğretme konusunda nitelikli küçük bir eğitim grubu bulunmaktadır. Proje çalışması ve grup tartışmalarına aktif katılımdan faydalanın. Düşüncelerinizi sürekli biçimde dili kullanarak ifade etmek öğrenmenin en iyi yoludur.
 
 
Etkin bir şekilde öğrenin. Sınıflarımız küçük ve bu nedenle de özellikle verimlidir. Yalnızca 10–14 kişilik sınıflarda, dil öğrenmede kişisel ilerleme kaydetmenizi sağlamak üzere sizinle özellikle ilgilenilecektir.
 
 
İlerlemenizi düzenli olarak görerek öğrenin. Düzenli testler aracılığı ile ilerlemenizi izliyor ve kişisel geri bildirimde bulunuyoruz.
 
Yalnızca en iyi olan sizin için yeterince iyidir. Dil okullarının en sıkı kalite kontrol otoritesi olan «EAQUALS», Eurocentres merkezlerini düzenli olarak değerlendirmekte ve okullarımızı daima en yüksek derecelerle ödüllendirmektedir.
 
 
Daha çok öğrenin, daha az ödeyin. Eurocentres merkezinde ne kadar yoğun ve ne kadar uzun süreli eğitim alırsanız, haftalık ve ders saati ücretiniz o kadar düşük olacaktır. Tasarrufa 120 dersten oluşan dört haftalık Premium kursla başlayabilirsiniz. Sekiz hafta ya da daha uzun süreli kurslarda %20’ye varan indirimler sunuyoruz. Teklifimizi diğerlerininki ile karşılaştırın!

Başvuru ve Ayrıntılı Bilgi İçin

Daha fazla bilgi ve broşür için lütfen Bilgi & İstek Formu'muzu doldurunuz. İstenen bilgileri eksiksiz doldurup gönderdikten hemen sonra danışmanlarımız sizinle irtibata geçerek sadece size özel uygun bütçe ve seçenekler sunarak tüm sorularınıza cevap vereceklerdir.

İlgili okula başvurmak için lütfen Üye Giriş kısmından sistemimize üye olup bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz. Başvurunuzdan çok kısa bir süre sonra size özel atanmış danışmanınız sizinle irtibata geçecektir.

Eğer çok vaktiniz yoksa ve hemen bilgi almak istiyorsanız Online Danışmanımız ile irtibata geçebilirsiniz.

TELEFON NUMARANIZI BIRAKIN BİZ SİZİ ARAYALIM!


Öğrenci İzlenimleri

Okula Ait Şubeler