MENÜ
Yurt Dışı Eğitimde Son Haberler

Eurocentres London Central Dil Okulu  Eurocentres London Central Dil Okulu

Derecelendirme:
Şube Türü Dil Kursu
Ülke/Bölge/Şehir İngiltere / --- / Londra
Kuruluş Tarihi 1979
Adres 56 Eccleston Square London SW1V 1PH, UK
Web www.eurocentres.com...
Mail info@eurocentres.com
Tel +44 (0) 207 963 8450
Fax +44 (0) 207 963 8479

Akredite Olan Kuruluşlar Harita

İdealsas Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Türk Öğrencilere Özel İndirimler

KAYIT OLAN HERKESE ÜCRETSİZ İNGİLTERE VİZE DANIŞMANLIĞI HİZMETİ VERİYORUZ!


01 - 13 hafta arası kurslara % 20 İNDİRİM // 14 Hafta ve üzerine ise % 30 İNDİRİM
Kampanya 31 EKİM 2018'e kadar kayıt olanlar içindir.
Hafta Sayısı Haftalık Ders Sayısı / Saat Liste Fiyatı İndirimli Fiyat Kazancınız
04 Hafta 20 Ders / 15 Saat 1.120 GBP 896 GBP 224 GBP
08 Hafta 20 Ders / 15 Saat 2.160 GBP 1.728 GBP 432 GBP
12 Hafta 20 Ders / 15 Saat 3.120 GBP 2.496 GBP 624 GBP
24 Hafta 20 Ders / 15 Saat 5.520 GBP 3.864 GBP 1.656 GBP
36 Hafta 20 Ders / 15 Saat 8.280 GBP 5.796 GBP 2.484 GBP

Okul Hakkında Kısaca

Mükemmel okul binası 19. yüzyıldan kalmadır ve Victoria İstasyonuna yakın güzel bir bahçe içinde yer almaktadır. 17 adet oldukça büyük, geniş sınıf ve öğrenmeyi zevke dönüştüren, internet ve dil laboratuvarlarına sahip modern bir öğrenme merkezi vardır. Büfe ve aralarda dinlenmek için kablosuz internet bağlantısı olan konforlu öğrenci alanları vardır. IELTS sınavları burada yapılır.

 

Okulda bulunan imkânlar

• 17 adet oldukça büyük ve geniş sınıf

• Konferans salonu / toplantı odası

• Öğrenme merkezi

• Ücretsiz internet erişimi olan bilgisayar odası

• Öğrenci kafesi ve salonu

• WiFi

 

Yerleşim Yeri Özellikleri

Okulumuz Victoria tren, otobüs ve tüp istasyonlarından sadece birkaç dakika uzaklıktadır. En yakın metro istasyonu Victoria’dır.

Okulun Sunduğu Programlar

Londra Merkez'de İngilizce kurslarına katılabilirsiniz.

Temel 20 Genel İngilizce Kursu

Premium Kurslar

Genel Dil Kursu (Yoğun 25)

Genel Dil Kursu (Çok Yoğun 30)

İş İngilizcesi (Yoğun 25)

Hukuk İngilizcesi (Yoğun 25)

IELTS Hazırlık Kursu (Yoğun 25)

IELTS Hazırlık Kursu (Çok Yoğun 30)

Dil Sömestri veya Yıllık Program

Özel Dersler

 

Temel Kurs
Akşamüzeri kendinize zaman ayırabilmek için derslerinizi sabaha alın. Orada bulunduğunuz süre içinde kenti keşfetme fırsatını kullanın! Haftada 20 x 50 dakikalık sabah dersleri, ek olarak öğrenim merkezinde 5 saat bireysel çalışma. Core Programme (Çekirdek Program), sınıf öğretmeniniz tarafından düzenlenen kişiye özgü bir programla dil yeteneğinizi her yönden geliştirir. Yoğun Kurs 25 ya da Çok Yoğun Kurs 30 programlarımıza göz atın.
 
Genel Dil Kursu
Tüm dil bilginizi iletişimsel uygulamayla etkin biçimde kullanarak ya da kişisel ya da mesleki ilgi alanınızda uzmanlaşarak dil hakimiyetinizi güçlendirin. Dile getirebildiğiniz ya da yazabildiğinizden çok daha fazlasını bildiğinizi mi hissediyorsunuz? Bölüm dersleri sırasında çok çeşitli bağlamlarda kendinizi çok daha iyi ifade edebilmeyi öğreneceksiniz: telefonda, tartışmalarda, sosyal ortamlarda, meslektaşlarınızla, yolculuk ya da etkinlik organize ederken. Dilinizi etkin biçimde kullanın, kendinize olan güveninizi arttırın ve dili giderek ana diliniz gibi kullanmaya başlayın.
 
İş İngilizcesi 
İş idaresi, toplantılar, telefonda insanlara karşı yaklaşım ve çok daha fazlasının sunulduğu mesleki eğitim ile dil öğrenimini birleştirin. Günümüzün rekabete dayalı iş dünyasında etkin şekilde iletişim kurabilmek zorunludur. Uzmanlaşmış sınıflarımızda, size uluslararası çevrede ticaret yapmaya hazırlanmanın en iyi yolunu sunuyoruz. Dersler, becerileri bir araya getirerek söz dağarcığı, tartışmalar, yaşanabilir durumlar ve rol çalışmalarına yer vermektedir. İletişim becerileri: toplantılar, görüşmeler, sunumlar, telefon görüşmeleri ile e-posta, mektup ve faks yazışmalarını içerir.
 
Hukuk İngilizcesi
Görüşmeler ve toplantılar, mahkeme kovuşturmaları, ceza hukuku, ticaret hukuku ve medeni hukuk alanlarında konuları güvenle ele alabilmeniz için ihtiyacınız olan sözcük dağarcığı ve dil becerilerini öğrenin. İstenmesi halinde, kurs öğrencilerinin Cambridge ILEC (International Legal English Certificate) sınavına hazırlanmasına yardımcı olabilmektedir.
 
Premium Kurs 
Çok boş zamanı olmayan profesyoneller için ideal bir kurstur. Küçük kurs grupları ve bireysel ihtiyaçları karşılamaya yönelik eğitim yöntemiyle etkili ve hızlı öğrenme garanti edilir. Her kurs iki öğretmen tarafından verilir ve derslerden sonar gerek duyduğunuzda onlarla iletişime geçmeniz mümkündür. Kursa katılım için en az 21 yaşında olmak gerekmektedir.
 
IELTS Hazırlık Kursu
Üniversite kabul sınavı: Uluslararası İngilizce Dil Yeterliliği Sistemi (IELTS) Akademik bağlamda dinleme, konuşma, okuma ve yazma becerilerinin test edilmesi. İngiltere ve Avustralya üniversiteleri için giriş koşuludur. Üniversite eğitiminiz için ihtiyacınız olan metinleri okuma ve inceleme, dersleri ve seminerleri anlama ve akademik tartışmalara katılma becerilerini kazanın. IELTS, İngiltere, Avustralya ya da Yeni Zelanda üniversitelerine girişte gerekli olan bir testtir. Bu dersler sırasında hedef puanınıza ulaşmanızı sağlayacak bolca uygulama yapma ve yardım alma olanağı bulacaksınız. Bunun yanı sıra, bir üniversite programı bulmanız konusunda rehberlik hizmetinden yararlanabilecek ve başvurunuzu yaparken de yardım alabileceksiniz.
 
Özel Ders
Grup kursunu her hafta beş derslik ya da daha fazla özel dersle takviye ederek sizin için önemli konuları hızlı ve en etkili biçimde öğrenin (örn. Çalıştığınız alanla ilgili kelime haznesi, belirli zayıf noktaların düzeltilmesi). Öğretmeniniz kişisel gereksinimlerinizin en iyi biçimde karşılanmasını sağlayacaktır. Bir modül haftada beş özel dersten oluşur. Modüllere Eurocentres kurslarına ek olarak ya da ayrıca kayıt olmak mümkündür.

Konaklama Seçenekleri

KONAKLAMA SEÇENEKLERİ

Aile Yanı, Yarım Pansiyon, Bölge 3 – 4

Haftalık 159 Sterlin

Aile Yanı, Yarım Pansiyon, Bölge 1 – 2

Haftalık 190 Sterlin

Öğrenci Yurdu, Lüks Stüdyo Tipi, Yemeksiz

Haftalık 280 Sterlin

Neden Tercih Edilmeli ?

Başvuru ve Ayrıntılı Bilgi İçin

Daha fazla bilgi ve broşür için lütfen Bilgi & İstek Formu'muzu doldurunuz. İstenen bilgileri eksiksiz doldurup gönderdikten hemen sonra danışmanlarımız sizinle irtibata geçerek sadece size özel uygun bütçe ve seçenekler sunarak tüm sorularınıza cevap vereceklerdir.

İlgili okula başvurmak için lütfen Üye Giriş kısmından sistemimize üye olup bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz. Başvurunuzdan çok kısa bir süre sonra size özel atanmış danışmanınız sizinle irtibata geçecektir.

Eğer çok vaktiniz yoksa ve hemen bilgi almak istiyorsanız Online Danışmanımız ile irtibata geçebilirsiniz.

TELEFON NUMARANIZI BIRAKIN BİZ SİZİ ARAYALIM!


Öğrenci İzlenimleri

Okula Ait Şubeler