MENÜ
Yurt Dışı Eğitimde Son Haberler

Eurocentres Perth Dil Okulu  Eurocentres Perth Dil Okulu

Derecelendirme:
Şube Türü Dil Kursu
Ülke/Bölge/Şehir Avustralya / Western Australia / Perth
Kuruluş Tarihi 2005
Adres Eurocentres Perth, 641 Wellington Street, Perth WA 6000
Web www.eurocentres.com...
Mail info@eurocentres.com
Tel ---
Fax ---

Akredite Olan Kuruluşlar Harita

İdealsas Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Türk Öğrencilere Özel İndirimler


Okul Hakkında Kısaca

Eurocentres Perth, Avustralya'nın önde gelen otel okullarından "The Australian School of Tourism and Hotel Management"(Avustralya Turizm ve Otel İşletmeciliği Okulu) ile aynı binada, iş merkezlerinin göbeğinde yer almaktadır. Otobüs ve tren istasyonları yakındır ve CAT otobüsleri kapının hemen dışında durmaktadır. Okul bilgisayar laboratuvarı, internet ve e-posta erişimi, öğrenci dinlenme odası ve geniş sınıflar gibi modern ve tam donanımlı olanaklar sunar. CRICOS Sağlayıcı Kodu: 01303K

 

 

Okulda bulunan imkânlar

• 12 adet klimalı sınıf
• Öğrenme Merkezi / Kütüphane
• Bilgisayar odası
• İnternet/e-posta erişimi için bilgisayarlı öğrenci salonu/dinlenme odası, Kantin

Yerleşim Yeri Özellikleri

Eurocentres Perth’e

En Yakın Demiryolu İstasyonu: Central Station 5 dakikalık yürüme mesafesinde

En Yakın Havalimanı: tren ile 12 dakika, taksi ile yaklaşık 30 dakika

Otobüs Durağı: 2 dakikalık yürüme mesafesinde

Otobüs Terminali: Wellington Street 2 dakikalık yürüme mesafesinde

 

Perth Hakkında

Sıcakkanlı, rahat ve açık hava yaşam tarzıyla bir Batı Avustralya şehri olan Perth İngilizce öğrenmeyi hayatın deneyimi haline getiriyor. Swan Nehri kıyısında kurulan Perth parklara, bahçelere çeşitli mutfak sanatlarıyla övünen restoranlara ve tüm bunların ötesinde çok sayıda bakir beyaz kumsalları ve kristal mavisi denizi olan bir kıyı şeridine sahiptir. Uzun, sıcak ve kurak yaz ve kısa, ılık ve ortalama sekiz saatlik günışığıyla geçen kış mevsimiyle, Perth, çalışmak için mükemmel ve Orta Avustralya'yı keşfetmek için en iyi başlama noktasıdır!

 

Başlıca gezilecek yerler

Batı Avustralya'nın başkenti Perth, okyanus sahillerinden birkaç kilometre uzakta Swan Nehri kıyılarında uzanmaktadır. Ağır sanayinin olmadığı şehirde hava kirliliği neredeyse sıfır düzeydedir ve şehir pastoral bir Akdeniz iklimine sahiptir.  Şehirde renkli bir gece hayatı, çok sayıda birinci sınıf restoran, çeşitli tiyatro ve konser salonları ile tatil köyü özelliğine sahip uluslar arası bir kumarhane bulunur.

 

Muhteşem iklimiyle Perth, golften hang gliding (uçma sporu) ve su kayağına, çeşitli dünya su sporları olanaklarına sahiptir. Batı Avustralya çok geniştir. Avrupa'nın tamamından daha büyüktür. Büyüklüğünden dolayı, güneyin ılıman ormanlarından merkezin kurak altın yataklarına ve tropik kuzeye kadar muazzam zıtlıkların bir arada olduğu bir yerdir.  Batı Avustralya'da dünyanın geri kalanından daha fazla yabani çiçek türü vardır. Hayvan türleri sevimli koalalardan büyük tuzlu su timsahlarına, kangurulara ve emulara (Avustralya'ya özgü bir devekuşu) kadar uzanır.

 

Güzel Hint Okyanusu kıyısı güneyin sivri kayalarından tropik kuzeyin dünyaca ünlü sörf plajları ve balık tutma alanlarına, parlayan kumlu plajlar, marinalar, güzel limanlar ve mangrovlara (tropik kuşaktaki kıyı ve bataklıklarda yetişen bir bitki türü) kadar uzanır. 

 

Okulun Sunduğu Programlar

SUNULAN PROGRAMLAR

Perth şehrinde aşağıdaki İngilizce kurslarına katılabilirsiniz.

 

Genel Dil Kursu -Temel 20

Genel Dil Kursu -Yoğun 25

Genel Dil Kursu -Çok Yoğun 30

Dil Sömestri veya Yıllık Program

İş İngilizcesi -Yoğun 25

IELTS Hazırlık Kursu -Yoğun 25

Cambridge FCE -Çok Yoğun 30

Cambridge CAE -Çok Yoğun 30

Özel Dersler

 

2010 Yılı Program Başlama Tarihleri

Ocak

04*b

11

18

25

 

Şubat

01*

08

15

22

 

Mart

02*

08

15

22

29*b

Nisan

06

12

19

27*

 

Mayıs

03

10

17

24*

31

Haziran

08

14

21b

28*

 

Temmuz

05

12

19

26*

 

Ağustos

02

09

16

23*

30

Eylül

06

13b

20*

28

 

Ekim

04

11

18*

25

 

Kasım

01

08

15*

22

29

Aralık

06

13

 

 

 

* = Başlama Tarihleri SS/SJ
b = Başlangıç seviyesi başlama tarihleri

Okulun kapalı olduğu tarihler
18. 12. 2010–02. 01. 2011 (Noel)

2010 yılı ulusal ve yerel tatil günleri
26. 01. / 01. 03. / 02. 04. / 05. 04. / 26. 04. /
07. 06. / 27. 09.

 

Konaklama Seçenekleri

Perth’de öğrenciler aile yanında ve öğrenci yurdunda kalabilirler. Öğrenci evleri ulaşımı kolay iş merkezinin göbeğinde ve ailelerin evlerine otobüsle en fazla 50 dakikalık mesafede yer almaktadır.

 

Aile yanında konaklama

Çoğu Eurocentres öğrencisinin tercihi aile yanında kalmaktır. Böylece ülkenin kültürünü ilk elden öğrenecek ve yeni edindiğiniz dil becerilerini onlarla konuşarak geliştirme şansı bulacaksınız. Kaliteli eşyalarla döşenmiş kendinize ait bir odanız olacak. Okullarımızın çoğu size kendi banyosu ve duşu olan özel oda seçeneği sunar. Yemekler için yarım ya da tam pansiyonu seçebilirsiniz. Vejetaryen yemeği gibi özel istekleriniz varsa lütfen kayıt formunda belirtin. Kalacak yerinizi ayarlarken her türlü isteğinizi karşılamaya çalışacağız

 

Öğrenci Yurdu

Eurocentres’in kaliteli konutlarla yıllık anlaşması vardır. Belirli konularda kalitelerini kontrol etmekteyiz. İyi ilişkilerimiz sayesinde cazip fiyatlar ve kaliteli hizmetten yararlanabilirsiniz. Öğrenci rezidansında önemli olan dünyanın her yerinden öğrenciler arasındaki iletişimdir. Kısa sürede arkadaş edinecek ve birlikte iyi vakit geçireceksiniz. Tek kişilik odada kalacak ve kendi öğünlerinizden sorumlu olacaksınız.

 

KONAKLAMA ÜCRETLERİ

Aile Yanı Yarım Pansiyon,  

Tek kişilik Oda

Haftalık 225 AV$

Yurt Konaklama, Tek kişi,

Yemeksiz

Haftalık 238 AV$

Konaklama Bulma Ücreti: 175 Avustralya Doları

 

Neden Tercih Edilmeli ?

Başvuru ve Ayrıntılı Bilgi İçin

Daha fazla bilgi ve broşür için lütfen Bilgi & İstek Formu'muzu doldurunuz. İstenen bilgileri eksiksiz doldurup gönderdikten hemen sonra danışmanlarımız sizinle irtibata geçerek sadece size özel uygun bütçe ve seçenekler sunarak tüm sorularınıza cevap vereceklerdir.

İlgili okula başvurmak için lütfen Üye Giriş kısmından sistemimize üye olup bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz. Başvurunuzdan çok kısa bir süre sonra size özel atanmış danışmanınız sizinle irtibata geçecektir.

Eğer çok vaktiniz yoksa ve hemen bilgi almak istiyorsanız Online Danışmanımız ile irtibata geçebilirsiniz.

TELEFON NUMARANIZI BIRAKIN BİZ SİZİ ARAYALIM!


Öğrenci İzlenimleri

Okula Ait Şubeler