MENÜ
Yurt Dışı Eğitimde Son Haberler

Eurocentres Valencia Dil Okulu  Eurocentres Valencia Dil Okulu

Derecelendirme:
Şube Türü Dil Kursu
Ülke/Bölge/Şehir İspanya / --- / Valensiya
Kuruluş Tarihi 1995
Adres Bachiller 7 46010 Valencia İspanya
Web www.eurocentres.com...
Mail info@eurocentres.com
Tel +41 44 485 50 40
Fax +41 (0)44 481 61 24

Akredite Olan Kuruluşlar Harita

İdealsas Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Türk Öğrencilere Özel İndirimler


Okul Hakkında Kısaca

2000 yıldan fazla tarihi, sayısız anıt heykele ve İspanya’nın üçüncü en büyük şehrine ait müzelere yansımıştır. Valensiya tüm yıl boyunca ılıman bir iklime sahiptir ve sayısız bahçelerle plajlar huzurlu ve sakin bir ortam oluşturmaktadır. Pek çok festivalin düzenlendiği çok kültürlü bir şehir. Valensiya, Barselona ve Madrid’den trenle 4 saatten daha az bir mesafededir. Okul, şehrin üniversite bölgesinde, en güvenli ve en zengin semtlerden birinde, merkezi bir konumda yer almaktadır. Okulda 14 adet klimalı, tam donanımlı sınıf, bilgisayarlı Öğrenme Merkezi, kütüphane ve WiFi bağlantısı olan bir öğrenci salonu vardır.

Yerleşim Yeri Özellikleri

Valencia ziyaretcilerine sayısız faaliyetler, manzaralar ve etkinlikler sunmaktadır ve öğrenciler istediğine katılabilir. Okulumuz bu tarz bilgilendirmeyi sağlamaktadır ve ilgi çeken yerleride tanıtır. Bu tarz bilgilendirme, öğrencilerimize çevreyi ve kültürü tanıtmak ve keşifler yapmaları için yüreklendirmek amacıyla tasarlanmıştır. Okulumuz devamlı sosyal faaliyetleri düzenlemektedir, böylece öğrenciler bir araya toplanıp yeni ve kalıcı arkadaşlıklar kurmaya hazır olurlar.

Okulun Sunduğu Programlar

Pazarlama, İşletme, Turizm, Grafk Tasarım vs. alanlarında
staj programı. İspanyolca + aşçılık ve İspanyolca + uçurtma sörfü kursları. Daha fazla bilgi için danışmanınıza baş­
vurun.

 

Genel İspanyolca Kursları: Bu kurslar haftada 20 veya 25 saatlik programlar halinde sunulmaktadır.

Standart İspanyolca Kursu
Yoğun İspanyolca Kursu
Özelleştirilmiş Yoğun İspanyolca Kursu
Akademik Yıl ve Dönem Kursları

Özel Amaçlı Kurslar: Bu seçenekte öğrenciler haftada Özelleştirilmiş Yoğun İspanyolca kursu kapsamında aşağıdaki özel amaçlı kurslar içinden seçtikleri ve seviyelerine uygun olan programdan birisine devam etmektedirler.

Cultural Activity Program
DELE
Bire Bir Kurslar
 

Konaklama Seçenekleri

Aile yanı konaklama: Aile yanında tam pansiyon, yarım pansiyon veya oda kahvaltı şeklinde konaklama imkanı mevcuttur. Genelde şehir merkezine ve okula yakın mesafededir.

 

Otel/Hostel/Yurt konaklama: İstek üzerine okul tarafından ayarlanabilmektedir.

Neden Tercih Edilmeli ?

Dünya çapında öğrenim görün. Eurocentres 30 okulu ile dört kıtada temsil edilmektedir.

Zamanını siz belirleyin. Kursunuzun ne zaman başlayacağına siz karar verin. Genellikle her dil için her hafta başlayan bir kurs bulunmaktadır.

İlk andan itibaren kendinizi evinizde hissedin. Her bir Eurocentres merkezi size zengin ve sosyal etkinliklerin de yer aldığı ilgi çekici bir program sunar.

Karşılaşabileceğiniz her tür soru ve sorun için daima okulunuzda size yardımcı olabilecek biri olacaktır.

Eurocentres konukseverliğinin tadını çıkarın. Ev sahibi aileleri, ayrıntılı kalite standartlarına uygun olarak özenle seçilir. Sizin için bir aile seçerken, kişisel tercihlerinizi göz önünde bulundurur. Bir öğrenci yurdu ya da otelin size sunacağı özgürlüğü tercih ediyor olabilirsiniz. Neredeyse tüm Eurocentres merkezlerinde bu seçenekler de mevcuttur.

Uluslararası sahnedeki yerinizi güvenle alın. Dünyanın her yerinden gelen, farklı kültürel geçmişleri bulunan ve çok farklı diller konuşan insanlarla birlikte yaşayacak ve eğitim göreceksiniz.

Uzmanlardan eğitim alın. Her sınıfta, özellikle kendi ana dillerini öğretme konusunda nitelikli küçük bir eğitim grubu bulunmaktadır. Proje çalışması ve grup tartışmalarına aktif katılımdan faydalanın. Düşüncelerinizi sürekli biçimde dili kullanarak ifade etmek öğrenmenin en iyi yoludur.

Etkin bir şekilde öğrenin. Sınıflar küçük ve bu nedenle de özellikle verimlidir. Yalnızca 10-14 kişilik sınıflarda, dil öğrenmede kişisel ilerleme kaydetmenizi sağlamak üzere sizinle özellikle ilgilenilecektir.

İlerlemenizi düzenli olarak görerek öğrenin. Eğitmenler, düzenli testler aracılığı ile ilerlemenizi izler ve kişisel geri bildirimde bulunur.



Yalnızca en iyi olan sizin için yeterince iyidir. Dil okullarının en sıkı kalite kontrol otoritesi olan «EAQUALS», Eurocentres merkezlerini düzenli olarak değerlendirmekte ve okulları daima en yüksek derecelerle ödüllendirmektedir.



Daha çok öğrenin, daha az ödeyin. Eurocentres merkezinde ne kadar yoğun ve ne kadar uzun süreli eğitim alırsanız, haftalık ve ders saati ücretiniz o kadar düşük olacaktır. Tasarrufa 120 dersten oluşan dört haftalık Premium kursla başlayabilirsiniz. Sekiz hafta ya da daha uzun süreli kurslarda %20’ye varan indirimler sunmaktadır.

Başvuru ve Ayrıntılı Bilgi İçin

Daha fazla bilgi ve broşür için lütfen Bilgi & İstek Formu'muzu doldurunuz. İstenen bilgileri eksiksiz doldurup gönderdikten hemen sonra danışmanlarımız sizinle irtibata geçerek sadece size özel uygun bütçe ve seçenekler sunarak tüm sorularınıza cevap vereceklerdir.

İlgili okula başvurmak için lütfen Üye Giriş kısmından sistemimize üye olup bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz. Başvurunuzdan çok kısa bir süre sonra size özel atanmış danışmanınız sizinle irtibata geçecektir.

Eğer çok vaktiniz yoksa ve hemen bilgi almak istiyorsanız Online Danışmanımız ile irtibata geçebilirsiniz.

TELEFON NUMARANIZI BIRAKIN BİZ SİZİ ARAYALIM!


Öğrenci İzlenimleri

Okula Ait Şubeler