MENÜ
Yurt Dışı Eğitimde Son Haberler

French in Normandy Rouen Dil Okulu  French in Normandy Rouen Dil Okulu

Derecelendirme:
Şube Türü Dil Kursu
Ülke/Bölge/Şehir Fransa / --- / Rouen
Kuruluş Tarihi 1992
Adres 26 bis Rue Valmont de Bomare, 76100 Rouen, France
Web www.frenchinnormandy.com/...
Mail ---
Tel 33 2 35 72 08 63
Fax 33 2 35 72 08 64

Akredite Olan Kuruluşlar Harita

İdealsas Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Türk Öğrencilere Özel İndirimler


Okul Hakkında Kısaca

Okul modern ve birinci sınıf çalışma ortamları ile öğrencilere rahat ve samimi bir ortam sunmaktadır. French in Normandy Fransızca dil okulu, nitelikli ve uzman eğitmen kadrosuna sahiptir. Toplamda 12 sınıfı bulunan okulun bir de kütüphanesi vardır. Her sınıfta maksimum 10 öğrenci Fransızca eğitim almaktadır. Okulun ayrıca 30 bilgisayarlı laboratuvarı ve ücretsiz internet bağlantısı bulunmaktadır. Öğrenciler ders sonraları ve hafta sonları sosyal aktivite ve gezilere katılmaktadır.Ayrıca okulun kendine ait binası ve bir otoparkı bulunmaktadır.French in Normandy Fransızca dil okulunda yurt, aile yanı ve otel konaklama seçenekleri mevcuttur. Yurt, okula oldukça yakın olup, 10 dakikalık yürüme mesafesinde yer almaktadır.

Yerleşim Yeri Özellikleri

Rouen, güzel ve tarihi Normandiya bölgesinin başkentidir.Rouen büyük bir şehri cazip kılan her şeye sahiptir ve buna rağmen bir çok yeri yürüme mesafesindedir.Merkezi konumu sayesinde hem tarihi mekanlara, hem Fransız sahillerine, hem de  alışveriş yapabileceğin yerlere çok daha kolay ulaşabilirsin veya metro/otobüsle kısa sürede ulaşılabilir.Rouen bölgede ve diğer bölgelerde heyecan verici yolculuklara çıkmak için harika bir başlangıç noktasıdır.

Rouen’den Paris’e doğrudan ekspres tren vardır, yani başkent sadece bir saat uzaklıktadır!Rouen’den Paris’in 3 havalimanına, ayrıca Eurostar ve Thales trenlerine doğrudan erişim vardır; böylece kaldığınız zaman zarfında diğer ülkeleri kolayca gezebilirsiniz.

Okulun Sunduğu Programlar

1-Genel Fransızca 2-Bireysel ve Karma Kurslar 3-İş ve uzmanlığa yönelik Fransızca kursları 4-Genel Grup Programları 5-Yoğun ve Yarı Yoğun Kurslar 6-Delf,Dalf Karma Kursu 7-Birebir dersler 8-Junior Programları 9-Öğretmen Eğitim Kursları 

Konaklama Seçenekleri

French in Normandy tercih edeğiniz yerde birçok farklı konaklama seçeneği sunmaktadır. İster bir yurtta, ister bir dairede kalın ya da aile yanında konaklayarak günlük yaşamı tecrübe etmeye karar verin, French in Normandy’in size evinizi aratmayacak konaklama imkanları sağlayacağından emin olabilirsiniz. Konaklama seçenekleri ve ücretleri hakkında ayrıntılı bilgi almak için lütfen iletişime geçiniz! 

Neden Tercih Edilmeli ?

1-Prestijli Language Travel Dergisi’nin 2008, 2009,2010 ve 2011 STAR AWARD ödülünün SAHİBİ

2-Devlet onaylı bir okul ve IALC uluslararası kalite birliği üyesi

3-Az öğrencili sınıflar

4-Nitelikli, deneyimli ve dinamik eğitmenler tarafından verilen yüksek kaliteli eğitim

5-Yenilikçi kurs seçenekleri

6-Mükemmel tesis imkanları

7-Çeşitli sosyal programlar

8-Harika konaklama seçenekleri

9-Kişisel ilgi garantisi                                                                                                                                                                                                                   10-Harika ve değerli coğrafi konum

Başvuru ve Ayrıntılı Bilgi İçin

Daha fazla bilgi ve broşür için lütfen Bilgi & İstek Formu'muzu doldurunuz. İstenen bilgileri eksiksiz doldurup gönderdikten hemen sonra danışmanlarımız sizinle irtibata geçerek sadece size özel uygun bütçe ve seçenekler sunarak tüm sorularınıza cevap vereceklerdir.

İlgili okula başvurmak için lütfen Üye Giriş kısmından sistemimize üye olup bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz. Başvurunuzdan çok kısa bir süre sonra size özel atanmış danışmanınız sizinle irtibata geçecektir.

Eğer çok vaktiniz yoksa ve hemen bilgi almak istiyorsanız Online Danışmanımız ile irtibata geçebilirsiniz.

TELEFON NUMARANIZI BIRAKIN BİZ SİZİ ARAYALIM!


Öğrenci İzlenimleri

Okula Ait Şubeler
Okul Resmi Şube Adı Şube Derece Ülke Bölge/Eyalet Şehir
French in Normandy Rouen Dil Okulu French in Normandy Rouen Dil Okulu Fransa --- Rouen