MENÜ
Yurt Dışı Eğitimde Son Haberler

FSU Amerika  FSU Amerika

Derecelendirme:
Şube Türü Üniversite
Ülke/Bölge/Şehir ABD / Michigan / Detroit
Kuruluş Tarihi 1884
Adres 410 Oak Street, Alumni 113, Big Rapids, MI 49307
Web www.ferris.edu/...
Mail statewide@ferris.edu
Tel (231) 591-2340
Fax (231) 591-3539

Akredite Olan Kuruluşlar Harita

İdealsas Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Türk Öğrencilere Özel İndirimler


Okul Hakkında Kısaca

1884 yılında kurulan Ferris Sate Üniversitesi'nin Big Rapids Kampüsünde 13.087 öğrenci eğitim görmektedir. Profesyonel ve Teknolojik çalışmaların kapsamlı bir şekilde yürütüldüğü FSU'da ayrıca Ferris Koleji ve Güzel Sanatlar ile Tasarım Kendall Kolejlerinde 170'den fazla doktora, yüksek lisans, lisans ve ön lisans alanlarında farklı eğitim programları sunulmaktadır.

Yerleşim Yeri Özellikleri

Kampüs dışında öğrenciler için spor ve eğlence etkinlikleri sunulmakta olup alışveriş yapmak yüzlerce mağazaya sahiptir. Ayrıca Grand Rapids yemek yeneiblir, sadece bir saatlik mesafedeki Michigan Gölü'nde plaj keyfi sadece yaşanabilir.

Okulun Sunduğu Programlar

Ferris State Üniversitesine ait kampüslerde Sağlık Bilimleri, Fen-Edebiyat, İşletme, Eğitim ve İnsan Hizmetleri, Optometri, Eczacılık ve Teknoloji alanlarında neredeyse bütün programlar sunulmaktadır.

Konaklama Seçenekleri

Öğrenciler için aile yanı, öğrenci evleri ve yurt gibi çeşitli konaklama imkanları sunulmaktadır. Konaklama seçenekleri ve ücretleri hakkında ayrıntılı bilgi almak için lütfen sorunuz.

Neden Tercih Edilmeli ?

Başvuru ve Ayrıntılı Bilgi İçin

Daha fazla bilgi ve broşür için lütfen Bilgi & İstek Formu'muzu doldurunuz. İstenen bilgileri eksiksiz doldurup gönderdikten hemen sonra danışmanlarımız sizinle irtibata geçerek sadece size özel uygun bütçe ve seçenekler sunarak tüm sorularınıza cevap vereceklerdir.

İlgili okula başvurmak için lütfen Üye Giriş kısmından sistemimize üye olup bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz. Başvurunuzdan çok kısa bir süre sonra size özel atanmış danışmanınız sizinle irtibata geçecektir.

Eğer çok vaktiniz yoksa ve hemen bilgi almak istiyorsanız Online Danışmanımız ile irtibata geçebilirsiniz.

TELEFON NUMARANIZI BIRAKIN BİZ SİZİ ARAYALIM!


Öğrenci İzlenimleri

Okula Ait Şubeler
Okul Resmi Şube Adı Şube Derece Ülke Bölge/Eyalet Şehir
FSU Amerika FSU Amerika ABD Michigan Detroit