MENÜ
Yurt Dışı Eğitimde Son Haberler

GEOS Calgary Dil Okulu  GEOS Calgary Dil Okulu

Derecelendirme:
Şube Türü Dil Kursu
Ülke/Bölge/Şehir Kanada / Alberta / Calgary
Kuruluş Tarihi 1987
Adres #260, 717 - 7th Ave SW Calgary, Alberta T2P 0Z3 Canada
Web www.geos.net ...
Mail info@geoscalgary.com
Tel +1-403-266-5152
Fax +1-403-266-7393

Akredite Olan Kuruluşlar Harita

İdealsas Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Türk Öğrencilere Özel İndirimler


Okul Hakkında Kısaca

Calgary’de bulunan GEOS okulu şehrin merkezinde, tren istasyonunun tam karşısında yer alıyor. Restoran ve alışveriş merkezlerinden ise sadece birkaç dakika uzaklıktadır. Okulun tam donanımlı 9 sınıfı, ücretsiz internet erişiminin sağlanabileceği 6 bilgisayarı, öğrenci salonu ve etkinlik odası, TV ve Video/DVD araçları bulunuyor. Kanada'da en hızlı büyüyen şehirlerden biri olan Calgary, uluslar arası başkentler gibi olan alt yapısının yanında Rocky Mountains gibi şehrin keşmekeşinden kaçmak için harika seçeneklere de sahip. Calgary, batıya ait köklere sahip gelişen bir büyük şehir ile sıcak bir kasaba misafirperverliğine sahiptir. Kış sporlarıyla ünlüdür.   

Yerleşim Yeri Özellikleri

Batı Kanada’nın en hızlı büyüyen şehridir Calgary. Temmuz ayında yapılan Calgary Stampede adı verilen dünyaca ünlü yaz festivaline ev sahipliği yapar. Rodeo, geçit töreni, chuckwagon yarışları, boğa sürme, konserler, oyunlar ve gezileri de içeren festival herkesi eğlendirir. Bu da şehrin ‘Cowtown’ olarak adlandırılmasının sebebidir. Tüm kovboylar ve kızlar Stampede için gelirler. Calgary 1988 yılında Kış Olimpiyatları’na ev sahipliği yapmıştır. Kanada Olimpiyat Parkı’nda hala tüm yıl boyunca çeşitli yarışmalar düzenlenmektedir. Calgary’de sporun sonu yoktur.  Yakınlardaki Banff, Louise and Jasper kasabaları ziyaret etmek için harika yerlerdir. Ünlü Rocky Dağları şehirden yalnızca 1 saat uzaklıktadır. Eğer yılbaşı zamanı Calgary’de iseniz inanılmaz Işık Festivalini izleyebilirsiniz. Paten kiralayarak Bow River boyunca gezinti yapabilir, parka veya alışverişe giderek rahatlayabilir, eşsiz Eau Claire Market’i ziyaret edebilir, gondola binerek Olimpik müzeyi ziyaret edebilirsiniz. 

Okulun Sunduğu Programlar

Genel İngilizce: Farklı seviyelerden oluşan bu programda sürekli yarıştığınız ve kendinizi daha da geliştirdiğiniz, sizin için en uygun seviyeye sahip grupta olmanız sağlanıyor.Bu program üç farklı planda sunuluyor: Yarı zamanlı, tam zamanlı ve yoğun.
 
Genel İngilizce ile birlikte belirlenen spesifik alanlara yoğunlaşmak isteyen öğrencilerin Torrance’da aşağıdaki özel grup eğitimlerinden birine katılabilmek mümkündür:
 
            - İngilizce + Teknik Kurs
 
            - Çalışma Hayatına Hazırlık
 
            - Yarı özel Dersler
 
            - Yazma Kursu
 
            -  Dinleme Kursu
 
            - Telaffuz Kursu
 
            - Japonca Kursu
 
            - İspanyolca Kursu
 
TOEFL IBT Hazırlık Programı: Dil eğitiminden sonra üniversiteye devam etmeyi ya da uluslararası bir kariyer yapmayı düşünen öğrencilerin ihtiyacı olan programdır.
 
·          Tatil Programları
 

·          Özel Dersler  

Konaklama Seçenekleri

Öğrenciler için aile yanı, öğrenci evleri ve yurt gibi çeşitli konaklama imkanları sunulmaktadır. Konaklama seçenekleri ve ücretleri hakkında ayrıntılı bilgi almak için lütfen sorunuz. 

Neden Tercih Edilmeli ?

    30 yılı aşkın tecrübe
    Sınavlarda yüksek başarı
    Öğrencilerin düzenli olarak ilerlemelerinin test edilmesi
    Kalifiye eğitim kadrosu
    Geniş aktiviteler
    Esnek program yapısı
    Global yapı
    Ücretsiz akademik danışmanlık
    Ücretsiz İnternet
    Eğitimin alındığı ülkenin kültürel ve sosyal aktivitelerine katılım
    Uygun fiyat politikası
    Merkezler arasında transfer olma imkanı
 
GEOS Calgary Okul Olanakları:
 
    Tam donanımlı 9 sınıf
    Ücretsiz internet bağlantısına sahip 6 bilgisayar
    Öğrenci alanı ve etkinlik odası
    TV ve video/DVD araçları
    Isıtma ve Klima
    İletişime odaklı eğitim
    Kendini öğretmeye adamış sertifikalı öğretmenler

    İşe girmeden önce hazırlık kursu 

Başvuru ve Ayrıntılı Bilgi İçin

Daha fazla bilgi ve broşür için lütfen Bilgi & İstek Formu'muzu doldurunuz. İstenen bilgileri eksiksiz doldurup gönderdikten hemen sonra danışmanlarımız sizinle irtibata geçerek sadece size özel uygun bütçe ve seçenekler sunarak tüm sorularınıza cevap vereceklerdir.

İlgili okula başvurmak için lütfen Üye Giriş kısmından sistemimize üye olup bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz. Başvurunuzdan çok kısa bir süre sonra size özel atanmış danışmanınız sizinle irtibata geçecektir.

Eğer çok vaktiniz yoksa ve hemen bilgi almak istiyorsanız Online Danışmanımız ile irtibata geçebilirsiniz.

TELEFON NUMARANIZI BIRAKIN BİZ SİZİ ARAYALIM!


Öğrenci İzlenimleri

Okula Ait Şubeler