MENÜ
Yurt Dışı Eğitimde Son Haberler

GEOS Los Angeles South Bay Dil Okulu  GEOS Los Angeles South Bay Dil Okulu

Derecelendirme:
Şube Türü Dil Kursu
Ülke/Bölge/Şehir ABD / California / Los Angeles
Kuruluş Tarihi 1987
Adres 21235 Hawthorne Blvd. Suite 206/208 Torrance, CA, 90503 USA
Web www.geos.net ...
Mail info@geosla.net
Tel +1-310-792-7270
Fax +1-310-792-7280

Akredite Olan Kuruluşlar Harita

İdealsas Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Türk Öğrencilere Özel İndirimler


Okul Hakkında Kısaca

Okul Torrance’ın iş ve eğlence mekanlarının kalbinde Del Amo Fashion Mall’un karşısında yer almaktadır. Otobüsle Redondo Sahili’nden sadece 10 dakika uzaklıktadır. GEOS burada tam donanımlı 7 sınıfa, ücretsiz internet erişimine sahip 4 bilgisayara, ortak bir öğrenci salonuna, mutfak ve bağımsız çalışma için kaynay ve materyallere sahip. 

Yerleşim Yeri Özellikleri

·          Torrance Güney California’da, Los Angeles’a ve uzun Hermosa Beach’e  çok yakındır. Harika bir atmosferi vardır.
 

·          Yıl boyunca ılık bir havaya sahiptir ve 147 binlik bir nüfusu vardır. Yıl boyunca konser, sergi, panel gibi pek çok etkinliğe ev sahipliği yapar. 

Okulun Sunduğu Programlar

Genel İngilizce: Farklı seviyelerden oluşan bu programda sürekli yarıştığınız ve kendinizi daha da geliştirdiğiniz, sizin için en uygun seviyeye sahip grupta olmanız sağlanıyor.Bu program üç farklı planda sunuluyor: Yarı zamanlı, tam zamanlı ve yoğun
 
Genel İngilizce ile birlikte belirlenen spesifik alanlara yoğunlaşmak isteyen öğrencilerin Torrance’da aşağıdaki özel grup eğitimlerinden birine katılabilmek mümkündür:
 
İngilizce + Teknik Kurs
Las Vegas’ta Turizm Otelcilik Kursu
Yazma Kursu
Dinleme Kursu
Telaffuz Kursu
 
GMAT Hazırlık Programı
 
TOEFL ibt Hazırlık Programı: Dil eğitiminden sonra üniversiteye devam etmeyi ya da uluslararası bir kariyer yapmayı düşünen öğrencilerin ihtiyacı olan programdır.
 
Üniversiteye Geçiş (University Pathways): Dünya üzerindeki pek çok GEOD Dil Okulu, tanınan üniversitelerle ve teknik kurumlarla anlaşmalar yapmıştır.Bu program yeterli GEOS dil seviyesine geldiğinizde doğrudan bu kurumlara geçebilmenizi sağlamaktadır. Bu kurumlara dışarıdan bir aday olarak başvurduğunuzda uluslararası bir dil yeterlilik sınavından (TOEFL, IELTS gibi) istenilen puanı getirmeniz gerekir. Ancak GEOS Torrance’da yeterli eğitimi alan öğrenciler aşağıdaki kolejlere geçiş yapabilirler. Bu da GEOS’un bir başka avantajıdır:
 
International College of Beauty
The International School of Hospitality
Shepard University
Cinema Make-Up School
 
Özel Dersler 

Konaklama Seçenekleri

Öğrenciler için aile yanı, öğrenci evleri ve yurt gibi çeşitli konaklama imkanları sunulmaktadır. Konaklama seçenekleri ve ücretleri hakkında ayrıntılı bilgi almak için lütfen sorunuz. 

Neden Tercih Edilmeli ?

    30 yılı aşkın tecrübe
    Sınavlarda yüksek başarı
    Öğrencilerin düzenli olarak ilerlemelerinin test edilmesi
    Kalifiye eğitim kadrosu
    Geniş aktiviteler
    Esnek program yapısı
    Global yapı
    Ücretsiz akademik danışmanlık
    Ücretsiz İnternet
    Eğitimin alındığı ülkenin kültürel ve sosyal aktivitelerine katılım
    Uygun fiyat politikası

    Merkezler arasında transfer olma imkanı 

Başvuru ve Ayrıntılı Bilgi İçin

Daha fazla bilgi ve broşür için lütfen Bilgi & İstek Formu'muzu doldurunuz. İstenen bilgileri eksiksiz doldurup gönderdikten hemen sonra danışmanlarımız sizinle irtibata geçerek sadece size özel uygun bütçe ve seçenekler sunarak tüm sorularınıza cevap vereceklerdir.

İlgili okula başvurmak için lütfen Üye Giriş kısmından sistemimize üye olup bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz. Başvurunuzdan çok kısa bir süre sonra size özel atanmış danışmanınız sizinle irtibata geçecektir.

Eğer çok vaktiniz yoksa ve hemen bilgi almak istiyorsanız Online Danışmanımız ile irtibata geçebilirsiniz.

TELEFON NUMARANIZI BIRAKIN BİZ SİZİ ARAYALIM!


Öğrenci İzlenimleri

Okula Ait Şubeler