MENÜ
Yurt Dışı Eğitimde Son Haberler

GEOS Montreal Dil Okulu  GEOS Montreal Dil Okulu

Derecelendirme:
Şube Türü Dil Kursu
Ülke/Bölge/Şehir Kanada / Quebec / Montreal
Kuruluş Tarihi 1987
Adres 1350 Sherbrooke Street West, Suite 800 Montreal, Quebec, Canada H3G 1J1
Web www.geos.net ...
Mail info@geosmontreal.com
Tel +1-514-847-0841
Fax +1-514-847-8305

Akredite Olan Kuruluşlar Harita

İdealsas Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Türk Öğrencilere Özel İndirimler


Okul Hakkında Kısaca

Okul, şehrin gençler arasında en popüler olan yerinde, yüksek bir iş merkezinin 8. katındadır. Metro, otobüs ve tren istasyonlarının yakınında, McGill ve Concordia Üniversitelerine birkaç dakika yürüme mesafesindedir. Etrafı ise pek çok restoran ve çeşit çeşit dükkanla çevrilidir. GEOS Montreal’de tam donanımlı 8 derslik, ücretsiz internet erişiminin sağlanabileceği 8 bilgisayar, öğrenci salonu ve mutfak, TV ve Video/DVD araçları bulunuyor. 

Yerleşim Yeri Özellikleri

Nehirler, dağlar ve yemyeşil parklarla çevrili bir alanda bulunan Montreal, dünyada Fransızca’nın konuşulduğu 2. büyük şehirdir. Üstelik iki dili de (İngilizce ve Fransızca) anadil olarak kullanır. Kış geldiğinde Montreal’de yapılacak en heyecan verici şey patenlerinizi kapıp Montreal’in devasa parklarında ve meydanlarında buz pateni yapmak olacak. Montreal’in öğrencileri bir an bile boş bırakmayacak dopdolu bir etkinlik takvimi var. Birkaçını sıralamak gerekirse: Montreal Bisiklet Festivali, Montreal Bira Festivali, Montreal Bienali, Formula 1 Montreal Grand Prix, Kızılderililerin tarihi ve geleneklerinin altının çizildiği Montreal First People Festival, inanması güç havai fişek gösterilerine ev sahipliği yapan International Fireworks Festival, Montreal International Jazz Festival, dünyanın en büyük komedi festivali olan 700 kadar performans sanatçısı ve stand-up show ustalarının convention merkezlerinde ya da büyük tiyatrolardaki inanılmaz gösterilerinin sunulduğu Just For Laughs Festival, korku ve fantastik sinemaseverlerin göz bebeği Fantasia Film Festival, International Festival of Films on Art ve daha buraya sığdıramadıklamız. Montreal bitmeyen bir serüven gibidir. 

Okulun Sunduğu Programlar

Genel İngilizce: Farklı seviyelerden oluşan bu programda sürekli yarıştığınız ve kendinizi daha da geliştirdiğiniz, sizin için en uygun seviyeye sahip grupta olmanız sağlanıyor.Bu program üç farklı planda sunuluyor: Yarı zamanlı, tam zamanlı ve yoğun
 
Genel İngilizce/Genel Fransızca ile birlikte belirlenen spesifik alanlara yoğunlaşmak isteyen öğrencilerin Montreal'da aşağıdaki özel grup eğitimlerinden birine katılabilmek mümkündür:
 
Telaffuz Kursu
 
Turizm Otelcilik Kursları
 
Yarı Özel Dersler
 
İş İngilizcesi
 
İş Fransızcası
 
Yazma Kursu
 
Akşam Kursu- İngilizce
 
Akşam Kursu Fransızca
 
Japonca Kursu
 
TOEIC / TOEFL/ IELTS Hazırlık Programları: Dil eğitiminden sonra üniversiteye devam etmeyi ya da uluslararası bir kariyer yapmayı düşünen öğrencilerin ihtiyacı olan programdır.
 
Genel Fransızca Kursu
 
Özel Dersler
 
Genç Öğrenci Programı 

Konaklama Seçenekleri

Öğrenciler için aile yanı, öğrenci evleri ve yurt gibi çeşitli konaklama imkanları sunulmaktadır. Konaklama seçenekleri ve ücretleri hakkında ayrıntılı bilgi almak için lütfen sorunuz. 

Neden Tercih Edilmeli ?

    30 yılı aşkın tecrübe
    Sınavlarda yüksek başarı
    Öğrencilerin düzenli olarak ilerlemelerinin test edilmesi
    Kalifiye eğitim kadrosu
    Geniş aktiviteler
    Esnek program yapısı
    Global yapı
    Ücretsiz akademik danışmanlık
    Ücretsiz İnternet
    Eğitimin alındığı ülkenin kültürel ve sosyal aktivitelerine katılım
    Uygun fiyat politikası
    Merkezler arasında transfer olma imkanı
 
 
GEOS Montreal Okul Olanakları
 
    Tam donanımlı 8 sınıf
    Ücretsiz internet bağlantısına sahip 8 bilgisayar
    Öğrenci alanı ve Mutfak
    TV ve video/DVD araçları
    Isıtma ve Klima
    Şehrin tam merkezinde yer alması
    İngilizce ve Fransızca öğrenme imkânı
    Samimi bir ortam
    Tüm öğrencilerle birebir çalışma
    Gönüllülük programı, staj programı, dil değişimi, ücretsiz kahve saatleri

    İşe girmeden önce hazırlık kursu 

Başvuru ve Ayrıntılı Bilgi İçin

Daha fazla bilgi ve broşür için lütfen Bilgi & İstek Formu'muzu doldurunuz. İstenen bilgileri eksiksiz doldurup gönderdikten hemen sonra danışmanlarımız sizinle irtibata geçerek sadece size özel uygun bütçe ve seçenekler sunarak tüm sorularınıza cevap vereceklerdir.

İlgili okula başvurmak için lütfen Üye Giriş kısmından sistemimize üye olup bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz. Başvurunuzdan çok kısa bir süre sonra size özel atanmış danışmanınız sizinle irtibata geçecektir.

Eğer çok vaktiniz yoksa ve hemen bilgi almak istiyorsanız Online Danışmanımız ile irtibata geçebilirsiniz.

TELEFON NUMARANIZI BIRAKIN BİZ SİZİ ARAYALIM!


Öğrenci İzlenimleri

Okula Ait Şubeler