MENÜ
Yurt Dışı Eğitimde Son Haberler

GEOS New York Dil Okulu  GEOS New York Dil Okulu

Derecelendirme:
Şube Türü Dil Kursu
Ülke/Bölge/Şehir ABD / New York / New York
Kuruluş Tarihi 1987
Adres 1133 Broadway, Suite 1520 New York, New York, 10010 USA
Web www.geos.net ...
Mail info@geosnyc.com
Tel +1-646-674-0001
Fax +1-646-674-0002

Akredite Olan Kuruluşlar Harita

İdealsas Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Türk Öğrencilere Özel İndirimler


Okul Hakkında Kısaca

Geos’un New York’da iki kampüsü bulunuyor. Her iki kampüs de Manhattan’ın ortasında yer alıyor. Üniversite ve yüksek lisans eğitimi almak isteyen öğrenciler için özel çalışma planı yapılıyor. Midtown Kampusu, ünlü Fifth Avenue’de, görkemli Empire State binasında bulunuyor. Chelsea Campusu ise Madison Park’ın hemen yanında Broadway Caddesi üzerinde. Midtown’da 10, Chealsea’de ise 12 tam donanımlı ve maksimum 14 kişilik sınıflar, ücretsiz interney erişimine sahip 20 bilgisayar, öğrenci dinlenme alanları, ufak mutfak üniteleri, tek başına çalışmak isteyen öğrenciler için kaynak ve malzemeler bulunuyor.

Yerleşim Yeri Özellikleri

 
·     Manzaralar – Times Meydanı, Özgürlük Heykeli, Wall Street, Central Park, Rockerfeller Centre, Madison Avenue, SoHo… kararı siz verin!
 
·     Kültür – New York, Metropolitan Sanat Müzesi, ‘The Guggenheim’ ve Güzel Sanatlar Müzesi gibi dünyanın en iyi müzelerine ev sahipliği yapmaktadır.
 
·     Spor – Eğer beysbol, basketbol, ultur veya buz hokeyi seviyorsanız, New York Yankees, Mets, Giants, Rangers, Islanders, Jets, Mets, Knicks veya ABD Açık ultur turnuvasını ziyaret edin.
 
·     Yemek – Şarküteri dükkanlarından son moda lokantalara, Yankee Stadyumu’ndaki sosisli sandviçten şehir merkezindeki yer fıstığı satıcılarına, New York her ulture ve her bütçeye uygun bir şeyler sunmaktadır.
 
·     Tiyatro – Dünyanın hiçbir yerini Broadway’in evi ile karşılaştıramazsınız. Şehir her zevke, fiyata ve tarza uygun prodüksiyonlar sunmaktadır.
 
·     Alışveriş – New York’ta şık bohem tarzı yaratıcı moda, bitpazarı pazarlıkları ve dünyanın her yerinden gelen tasarımlar bulunmaktadır. Bu nedenle, elinizde Macy’s, orjinal Saks Fifth Avenue, Bloomingdales, FAO Schwartz veya Barney’s’den aldıklarınız ile Madison Caddesi’nde gezin.
 
·     Tarih – George Washington’un ilk ABD başkanlığı için yemin etmesinden, yüzyıllar içinde milyonlarca göçmenin yerleşmesine kadar New York’un zengin tarihini keşfedin
 
·     Ruh – New York’u ziyaret etmek için; ‘New Yorkluların Ruhu’na tanıklık etmekten daha iyi bir neden olabilir mi? New York’un çekiciliğini ve cömertliği her sokak köşesinde, her mağazada ve her metro vagonunda görebilirsiniz.
 

·     Diğerleri – New York ‘hiçbir zaman uyumaz’, herkesin yapacağı veya tecrübe edeceği bir şey vardır. Eğer New York’ta yoksa, o zaman başka hiçbir kozmopolit şehirde yoktur. 

Okulun Sunduğu Programlar

·          Genel İngilizce: Farklı seviyelerden oluşan bu programda sürekli yarıştığınız ve kendinizi daha da geliştirdiğiniz, sizin için en uygun seviyeye sahip grupta olmanız sağlanıyor.Bu program üç farklı planda sunuluyor: Yarı zamanlı, tam zamanlı ve yoğun
 
·          TOEFL IBT Hazırlık Programı: Dil eğitiminden sonra üniversiteye devam etmeyi ya da uluslararası bir kariyer yapmayı düşünen öğrencilerin ihtiyacı olan programdır.
 
·          İş İngilizcesi
 

·          TOEIC Hazırlık Kursu 

Konaklama Seçenekleri

Öğrenciler için aile yanı, öğrenci evleri ve yurt gibi çeşitli konaklama imkanları sunulmaktadır. Konaklama seçenekleri ve ücretleri hakkında ayrıntılı bilgi almak için lütfen sorunuz. 

Neden Tercih Edilmeli ?

    30 yılı aşkın tecrübe
    Sınavlarda yüksek başarı
    Öğrencilerin düzenli olarak ilerlemelerinin test edilmesi
    Kalifiye eğitim kadrosu
    Geniş aktiviteler
    Esnek program yapısı
    Global yapı
    Ücretsiz akademik danışmanlık
    Ücretsiz İnternet
    Eğitimin alındığı ülkenin kültürel ve sosyal aktivitelerine katılım
    Uygun fiyat politikası
    Merkezler arasında transfer olma imkanı
 
 
GEOS New York Okul Olanakları:
 
    Chelsea'de 12, Midtown'da 10 tam donanımlı sınıf
    Ücretsiz internet bağlantısına sahip 20 bilgisayar
    Öğrenci alanı ve küçük mutfak
    Tek başına çalışma için zengin kaynaklar ve malzemeler
    Isıtma ve Klima
    Üniversite ve yüksek lisans öğrencileri için özel çalışma planı
    Samimi ve rahat bir ortam
    Her grup içim iki öğretmenin bulunduğu sınıflar
    2 Kampüs: Chelsea ve Midtown Manhattan

Başvuru ve Ayrıntılı Bilgi İçin

Daha fazla bilgi ve broşür için lütfen Bilgi & İstek Formu'muzu doldurunuz. İstenen bilgileri eksiksiz doldurup gönderdikten hemen sonra danışmanlarımız sizinle irtibata geçerek sadece size özel uygun bütçe ve seçenekler sunarak tüm sorularınıza cevap vereceklerdir.

İlgili okula başvurmak için lütfen Üye Giriş kısmından sistemimize üye olup bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz. Başvurunuzdan çok kısa bir süre sonra size özel atanmış danışmanınız sizinle irtibata geçecektir.

Eğer çok vaktiniz yoksa ve hemen bilgi almak istiyorsanız Online Danışmanımız ile irtibata geçebilirsiniz.

TELEFON NUMARANIZI BIRAKIN BİZ SİZİ ARAYALIM!


Öğrenci İzlenimleri

Okula Ait Şubeler