MENÜ
Yurt Dışı Eğitimde Son Haberler

GEOS Toronto Dil Okulu  GEOS Toronto Dil Okulu

Derecelendirme:
Şube Türü Dil Kursu
Ülke/Bölge/Şehir Kanada / Ontario / Toronto
Kuruluş Tarihi 1987
Adres 59 Adelaide Street East, Ground Floor Toronto, Ontario, Canada M5C 1K6
Web www.geos.net ...
Mail info@geostoronto.com
Tel +1-416-599-2120
Fax +1-416-599-2214

Akredite Olan Kuruluşlar Harita

İdealsas Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Türk Öğrencilere Özel İndirimler


Okul Hakkında Kısaca

Okul şehir merkezinde, metro, otobüs ve tren istasyonlarının yakınında bulunuyor. Ünlü Yonge Sokağı’ndan (dünya üzerindeki en uzun sokak) sadece bir blok ötede ve alışveriş mekanları, popüler spor merkezleri (NHL, NBA, MLS, MLB) ve eğlence yerlerinden birkaç adım uzaklıktadır. GEOS burada tam donanımlı 8 sınıfa, ücretsiz internet erişiminin sağlanabileceği 8 bilgisayara, öğrenci salonu ve küçük bir mutfağa ve TV olanaklarına sahip. 

Yerleşim Yeri Özellikleri

Toronto 4.7 milyondan fazla nüfusuyla Kanada’nın en büyük ve en çok kültürel çeşitliliğe sahip şehridir. Dünyanın en saygın film festivallerinden Toronto Film Festival’e ev sahipliği yapan şehir, Kuzey Amerika’nın en büyük ikinci Chinatown’a sahiptir. Danford Caddesi’nde Little Italy, Korea Town ve lezzetli Yunan yemeklerini bulabilirsiniz. Her yıl Caribana ve Canadian National Exhibition gibi büyük organizasyonların düzenlendiği şehir inanılmaz güzellikteki Niagara Şelalesi’ne de 30 dakikalık sürüş mesafesindedir. Eğer Toronto'nun tarihi ile ilgileniyorsanız, Casa Loma kalesinden X-Men filminin çekildiği bölgelere kadar merakınızı gidermek için de birçok fırsat vardır. Toronto birçok alışveriş alanına sahiptir ve bunların çoğu okula dakikalar uzaklığındadır. Dünyanın en uzun caddesi olan Yorkville Street ve Eaton Merkezi de bunlara dahildir. eğer doğayı seviyorsanız ikinci eviniz olacak olan Kortright Centre'ı yalnızca birkaç dakika kuzeyde bulacaksınız. 

Okulun Sunduğu Programlar

·          Genel İngilizce: Farklı seviyelerden oluşan bu programda sürekli yarıştığınız ve kendinizi daha da geliştirdiğiniz, sizin için en uygun seviyeye sahip grupta olmanız sağlanıyor.Bu program üç farklı planda sunuluyor: Yarı zamanlı, tam zamanlı ve yoğun
 
·          Özel Dersler
 
·          Tatil Programları
 
·          TOEIC / TOEFL Hazırlık Programları: Dil eğitiminden sonra üniversiteye devam etmeyi ya da uluslararası bir kariyer yapmayı düşünen öğrencilerin ihtiyacı olan programdır.
 
·          Fransızca için Özel Ders
 

·          Japonca için Özel Ders 

Konaklama Seçenekleri

Öğrenciler için aile yanı, öğrenci evleri ve yurt gibi çeşitli konaklama imkanları sunulmaktadır. Konaklama seçenekleri ve ücretleri hakkında ayrıntılı bilgi almak için lütfen sorunuz. 

Neden Tercih Edilmeli ?

    30 yılı aşkın tecrübe
    Sınavlarda yüksek başarı
    Öğrencilerin düzenli olarak ilerlemelerinin test edilmesi
    Kalifiye eğitim kadrosu
    Geniş aktiviteler
    Esnek program yapısı
    Global yapı
    Ücretsiz akademik danışmanlık
    Ücretsiz İnternet
    Eğitimin alındığı ülkenin kültürel ve sosyal aktivitelerine katılım
    Uygun fiyat politikası
    Merkezler arasında transfer olma imkanı
 
 
GEOS Toronto Okul Olanakları:
 
    Tam donanımlı 8 sınıf
    Ücretsiz internet bağlantısına sahip 8 bilgisayar
    Öğrenci alanı ve etkinlik odası
    TV
    Isıtma ve Klima
    Staj programı
    Gönüllülük Programı

    Öğrenim için konforlu bir ortam 

Başvuru ve Ayrıntılı Bilgi İçin

Daha fazla bilgi ve broşür için lütfen Bilgi & İstek Formu'muzu doldurunuz. İstenen bilgileri eksiksiz doldurup gönderdikten hemen sonra danışmanlarımız sizinle irtibata geçerek sadece size özel uygun bütçe ve seçenekler sunarak tüm sorularınıza cevap vereceklerdir.

İlgili okula başvurmak için lütfen Üye Giriş kısmından sistemimize üye olup bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz. Başvurunuzdan çok kısa bir süre sonra size özel atanmış danışmanınız sizinle irtibata geçecektir.

Eğer çok vaktiniz yoksa ve hemen bilgi almak istiyorsanız Online Danışmanımız ile irtibata geçebilirsiniz.

TELEFON NUMARANIZI BIRAKIN BİZ SİZİ ARAYALIM!


Öğrenci İzlenimleri

Okula Ait Şubeler