MENÜ
Yurt Dışı Eğitimde Son Haberler

HIA San Diego Dil Okulu  HIA San Diego Dil Okulu

Derecelendirme:
Şube Türü Dil Kursu
Ülke/Bölge/Şehir ABD / California / San Diego
Kuruluş Tarihi
Adres 123 Camino De La Reina W-200 San Diego, CA 92108
Web www.hiausa.com...
Mail contact@hiausa.com
Tel 1-619-501-8091
Fax 1-619-501-9027

Akredite Olan Kuruluşlar Harita

İdealsas Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Türk Öğrencilere Özel İndirimler


Okul Hakkında Kısaca

Human International Academy (HIA) size İngilizcenizi geliştirme konusunda yardımcı olmayı hedef edinmiş, San Diego'da bulunan bir dil okuludur. Intensive English, TOEFL, TOEIC, English & Volunteer, English & Sports, American Culture ve Business kurslarımızdan istediğinizi seçebilirsiniz. İngilizce programlarımız, California’da eğitim görmek isteyen öğrenciler için idealdir ve rahat bir ortamda profesyonel öğretmenlerden eğitim alma şansına sahiptirler. Human International Academy, sizleri hayatta mücadeleci biri olarak hazırlamanın yanında, Amerikan üniversite ve kolejlerinde başarılı olmanız için gerekli her şeyi sağlamaya hazırdır.  

Yerleşim Yeri Özellikleri

San Diego'daki kampüsümüz, 200'den fazla mağaza ve restorana sahip Fashion Valley alışveriş merkezine yakın olup, Mission Valley'de San Diego'nun merkezinde yer almaktadır. Fashion Valley otobüs ve tramvay durakları, okula çok yakın mesafede olup, San Diego'nun her yerine kolay ulaşım sağlamaktadır.  

Okulun Sunduğu Programlar

GENEL İNGİLİZCE (Haftada 15 saat)
YARI YOĞUN İNGİLİZCE (Haftada 20 saat)
YOĞUN İNGİLİZCE (Haftada 25 saat )
Programa, İngilizce becerilerini geliştirmek isteyen öğrenciler ve profesyoneller katılabilir. Amaç; İngilizce'de daha iyi bir noktaya ulaşmak için gerekli becerilere sahip olmaktır. Temel kurslar; Okuma ve yazma, dinleme ve konuşmadır. Temel eğitimler konusunda özel derse ihtiyacı olanlara haftalık düzenlemeler üzerinden odak kursları tavsiye edilmektedir. 20 ve 25 saatlik kurslar için seçmeli derslerse şunlardır: Telaffuz ve dilbilgisi, Amerikan kültürü (konuşma sınıfı), İş iletişimi, TOEIC ve Akademik yazma.  
 
 
HUMAN INTERNATIONAL ACADEMY ÖZEL PROGRAMLAR
İngilizce ve Spor Programları (Sörf, Tenis, Golf)
 
İNGİLİZCE & SÖRF
Güney California, harika bir sörf deneyimi için en iyi yerlerden biridir. Bütün sörf seviyeleri için uygundur. Öğrencinin başarısı ve güvenliği önceliklerimizdir.
 
İNGİLİZCE & TENİS
Bu program başlangıçtan ileri seviyeye kadar bütün tenis seviyeleri için geçerlidir. Bu öğrencilerin, eğitmenden birebir eğitim aldıkları, uygulamalı bir programdır.
 
İNGİLİZCE & GOLF

Bu program, başlangıç seviyesinden ileri düzeye kadar bütün golf seviyeleri için geçerlidir. Öğrenciler, vuruş teknikleri, temel bilgiler, terminoloji, kurallar ve saha eğiti almaktadırlar. Bu öğrencilerin, eğitmenden birebir eğitim aldıkları, uygulamalı bir programdır. Golf kursu, okuldan yürüme mesafesinde yer almaktadır.  

Konaklama Seçenekleri

Öğrenciler için aile yanı, öğrenci evleri ve yurt gibi çeşitli konaklama imkanları sunulmaktadır. Konaklama seçenekleri ve ücretleri hakkında ayrıntılı bilgi almak için lütfen sorunuz. 

Neden Tercih Edilmeli ?

Amerika'nın en iyi şehrinde mükemmel bir eğitim ortamının tadını çıkarırlar. HIA tüm yıl boyunca İngilizce programlar sunar. Düzenli programlarımız arasında, Yoğun İngilizce, Amerikan Kültürü, TOEFL hazırlığı, İngilizce & Gönüllülük ve Mesleki İngilizce. HIA aynı zamanda İngilizce eğitimini sörf, su topu, golf ve tenis gibi sporlarla birleştiren özel programlar da sunar. 

Başvuru ve Ayrıntılı Bilgi İçin

Daha fazla bilgi ve broşür için lütfen Bilgi & İstek Formu'muzu doldurunuz. İstenen bilgileri eksiksiz doldurup gönderdikten hemen sonra danışmanlarımız sizinle irtibata geçerek sadece size özel uygun bütçe ve seçenekler sunarak tüm sorularınıza cevap vereceklerdir.

İlgili okula başvurmak için lütfen Üye Giriş kısmından sistemimize üye olup bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz. Başvurunuzdan çok kısa bir süre sonra size özel atanmış danışmanınız sizinle irtibata geçecektir.

Eğer çok vaktiniz yoksa ve hemen bilgi almak istiyorsanız Online Danışmanımız ile irtibata geçebilirsiniz.

TELEFON NUMARANIZI BIRAKIN BİZ SİZİ ARAYALIM!


Öğrenci İzlenimleri

Okula Ait Şubeler
Okul Resmi Şube Adı Şube Derece Ülke Bölge/Eyalet Şehir
HIA San Diego Dil Okulu HIA San Diego Dil Okulu ABD California San Diego