MENÜ
Yurt Dışı Eğitimde Son Haberler

Intrax San Francisco Dil Okulu  Intrax San Francisco Dil Okulu

Derecelendirme:
Şube Türü Dil Kursu
Ülke/Bölge/Şehir ABD / California / San Francisco
Kuruluş Tarihi
Adres 551 Sutter Street San Francisco, CA 94102
Web www.intraxinstitute.edu...
Mail info@intraxinstitute.edu
Tel +1 415 835 9766
Fax +1 415 873 1380

Akredite Olan Kuruluşlar Harita

İdealsas Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Türk Öğrencilere Özel İndirimler


Okul Hakkında Kısaca

 

 

 

 
• Konferans stili yerleşimli veya bağımsız sıralarla 26 sınıf
• Koltukları, piyanosu, bilardo masası, yiyecek içecek makineleri, yemeklerinizi hazırlayabileceğiniz mikrodalga fırınları bulunan 2 öğrenci salonu
• 24 bilgisayarlı 2 bilgisayar laboratuarı
• Yerel üniversite ve yüksekokullar ve staj adayları için yerel iş hayatı hakkında bilgilere sahip bir öğrenci kütüphanesi
• Merkezin her yerinde ücretsiz kablosuz internet
• San Francisco turistik yerleri, toplu taşım araçları, yerel turlar ve Intrax aktiviteleri hakkında bilgi sunan bir aktivite standı
• San Francisco Merkezimiz, ETSSertifikalı Sınav Kayıt Merkezidir ve hem iBT TOEFL hem de TOEIC sınavlarını sunmaktadır.
 
Neden Intrax San Francisco?
• Kültürel çeşitlilik ve kozmopolit atmosferi ile ünlü şehir
• Google, Levi-Strauss, Gap gibi ABD’nin önde gelen global firmalarının ev sahibi
• Ilıman California iklimi
• Alcatraz ve dünyaca ünlü Golden Gate Köprüsü

 

Intrax San Francisco, alışveriş bölgesi Union Square’ın merkezinde, çeşitli restoranlar, ünlü kafeler ve alışveriş merkezlerinin yanında; tiyatrolara, müzelere ve canlı iş merkezlerine yürüme mesafesinde bulunmaktadır. Intrax San Francisco, otobüs, Muni (San Francisco Municipal Railway), Bart (Bay Area Rapid Transit) ve teleferik gibi başlıca toplu taşım araçlarına kolaylıkla ulaşılabilecek mesafededir.

Yerleşim Yeri Özellikleri

Intrax San Francisco, alışveriş bölgesi Union Square’ın merkezinde, çeşitli restoranlar, ünlü kafeler ve alışveriş merkezlerinin yanında; tiyatrolara, müzelere ve canlı iş merkezlerine yürüme mesafesinde bulunmaktadır. Intrax San Francisco, otobüs, Muni (San Francisco Municipal Railway), Bart (Bay Area Rapid Transit) ve teleferik gibi başlıca toplu taşım araçlarına kolaylıkla ulaşılabilecek mesafededir.

Okulun Sunduğu Programlar

>> Dil Eğitimi Programları

Intrax Dil Eğitiminde, öğrencilerine uygun 3 farklı ders planı sunmaktadır. Standart Plan sabah 9.00–13.30 arasında temel sabah programlarını almak isteyen öğrencilerimiz içindir. Yoğun Plan, öğleden sonra odaklı sınıflardan birini alarak öğrenimi genişletmek isteyen öğrencilerimiz içindir. Süper yoğun plan ise tüm günlük Cuma Odaklı sınıflardan oluşmaktadır.

• Genel İngilizce (Haftada 20 Ders)

• Yoğun İngilizce (Haftada 28 Ders)

• Süper Yoğun İngilizce (Haftada 35 Ders)

 

>> TOEFL & TOEIC Sınavlarına Hazırlık Kursları

Deneyimli öğretmenlerden iBT TOEFL ve TOEIC test çözme tekniklerini öğrenmek için TOEFL veya TOEIC Success programını seçebilirsiniz. Bu program dahilinde düzenli ve orijinal deneme testleri alarak gelişiminizi takip edebilirsiniz

 

>> İş İngilizcesi (Business English)

Özellikle iş çevresi odaklı İngilizce öğrenmek istiyorsanız yeni programımız Business English Success programını seçebilirsiniz. Bu program, Intermediate seviyesindeki öğrenciler için özel bir kurs olup, Professional Certificate in Business & Management (PCBM) programına da giriş niteliğindedir.

 

>> Profesyonel Sertifika Programları

Hedefiniz, kariyerinizde başarıyı yakalamak ise Professional Certificate in Business and Management (PCBM) programımız sizin için mükemmel bir seçenek olacaktır. Bu program, Business Communication, Business Management ve Business Marketing konularını içeren 3 bölümden oluşmaktadır. “Business English Success”programından sonra, bu program ile uluslararası öğrenciler için özel olarak hazırlanmış mesleki kavramlar ve mesleki vaka analizlerini öğreniyor olacaksınız. Öğretmenleriniz, derslerde gerçekçi ve güncel örnekler kullanan kalifiye, tecrübeli profesyonellerdir.

 

>> Profesyonel Staj Programları

Professional Internship Program, size hem Kuzey Amerika iş kültürünü tanıma hem de profesyonel iş ortamında İngilizce becerilerinizi geliştirme fırsatı tanır.

 

1. ADIM: Internship Preparation Focus Class (4 hafta)

8–12 haftalık Professional Internship Program’a katılabilmeniz için öncelikle en az 4 haftalık akademik hazırlık kursu almanız gerekmektedir. Hazırlık kursu, Intrax’ın sunduğu temel programlardan birini içerebilir ve Öğleden Sonra Odaklı Staj Hazırlık Sınıfını içermesi gerekir.

 

Staj Hazırlığı müfredatı ile öğrenecekleriniz:

• Kuzey Amerika tarzı özgeçmiş ve niyet mektubu yazma

• Bir koç eşliğinde başarılı mülakat tekniklerinin geliştirilmesi

• Amerika’daki iş ortamı hakkındaki bilgilerinizin geliştirilmesi ve iş arama konusunda beceri kazanma

• Bir çalışan olarak güçlü ve zayıf yanlarınızı tespit edebilme becerisi

 

2. ADIM: Professional Internship Experience (Bir Amerikan firmasında 8–12 haftalık stajyerlik)

4 haftalık zorunlu hazırlık programını tamamladıktan sonra stajınızı yapacağınız güvenilir bir firmaya yerleştirilirsiniz. Staj yapacağınız firma sizden haftalık 20–40 saatlik stajyerlik isteyecektir. Intrax, sizi aşağıdaki alanlarla ilgili firmalardan birine yerleştirecektir:

 

>> Özel Dersler (Private Instruction Program)

Private Instruction Program, öğrencilerimizin öğretmenleri ile çalışabilecekleri ek dersler istemeleri sonucunda oluşturulmuştur. Bu program size uygun bir zamanda sizin seçtiğiniz bir öğretmen ile istediğiniz konu üzerinde çalışabileceğiniz 60 dakikalık bir programdır.

 

>> Öğleden Sonra Kursları (Afternoon Focus Classes)

Yoğun ders programını seçerek ve haftada 8 derslik Afternoon Focus Classes’ı müfredatınıza ekleyerek öğrenme sürecinizi genişletebilirsiniz. Intrax, sizlere çeşitli iletişim ve meslek esaslı Afternoon Focus Classes seçenekleri sunarak programınızı kişiselleştirmenizi sağlar ve hedeflerinize ulaşmanızı garantiler

 

>> Cuma Odaklı Sınıflar (Friday Focus Classes)

Süper Yoğun Planı seçerek programınıza bir tam günlük eğitim daha eklemiş olursunuz. Friday Focus Classes İngilizce dil becerilerinizi tam anlamıyla geliştirmenize yardımcı olur.

 

Konaklama Seçenekleri

>> Öğrenci Yurtları

Amerika’da eğitim alan öğrencilerimize temiz, rahat ve toplu taşım araçlarına yakın yurt seçenekleri sunmaktayız. Yurtlarımız merkezlerimize yürüyerek ya da vasıtayla en fazla 5–45 dakika uzaklıktadır. Yurtta kalan öğrenciler özgür yaşam tarzının da tadını çıkarmış olurlar. Yurtta kalan öğrencilerimize çeşitli olanaklar sunulmaktadır:

• Tek kişilik ya da paylaşımlı oda seçeneği

• Ortak mutfak, çamaşırhane, öğrenci odası, DSL ya da kablosuz internet erişimi olanağı

 

San Francisco Yurt Seçenekleri

> Vantaggio Suites O'Farrell Street

>Vantaggio Suites Cosmo

> Vantaggio Suites Turk Street

> USA Student Residences at the Ansonia

> Park Hotel

> The Spaulding

> The Herbert

> The Biltmore

Yurtlar hakkında detaylı bilgi ve fiyat için İdealsas’ı arayabilirsiniz.

 

>> Aile Yanı Konaklama

• Haftada 14 öğün yemek (kahvaltı ve akşam yemeği)

• Ev sahibi aileler apartmanda, müstakil evde ya da bloklarda yaşarlar

• Aileler merkezlerimize yaklaşık 30–60 dakikalık uzaklıktalar

Neden Tercih Edilmeli ?

Başvuru ve Ayrıntılı Bilgi İçin

Daha fazla bilgi ve broşür için lütfen Bilgi & İstek Formu'muzu doldurunuz. İstenen bilgileri eksiksiz doldurup gönderdikten hemen sonra danışmanlarımız sizinle irtibata geçerek sadece size özel uygun bütçe ve seçenekler sunarak tüm sorularınıza cevap vereceklerdir.

İlgili okula başvurmak için lütfen Üye Giriş kısmından sistemimize üye olup bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz. Başvurunuzdan çok kısa bir süre sonra size özel atanmış danışmanınız sizinle irtibata geçecektir.

Eğer çok vaktiniz yoksa ve hemen bilgi almak istiyorsanız Online Danışmanımız ile irtibata geçebilirsiniz.

TELEFON NUMARANIZI BIRAKIN BİZ SİZİ ARAYALIM!


Öğrenci İzlenimleri

Okula Ait Şubeler