MENÜ
Yurt Dışı Eğitimde Son Haberler

ISE Dublin Dil Okulu  ISE Dublin Dil Okulu

Derecelendirme:
Şube Türü Dil Kursu
Ülke/Bölge/Şehir İrlanda / --- / Dublin
Kuruluş Tarihi 2001
Adres 26 Harcourt St, Saint Kevin's, Dublin 2, D02 XK15, Ireland
Web iseireland.ie/...
Mail info@iseireland.ie
Tel info@iseireland.ie
Fax ---

Akredite Olan Kuruluşlar Harita

İdealsas Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Türk Öğrencilere Özel İndirimler


Okul Hakkında Kısaca

The International School of English Dublin; Dublin’in en güzel yerleşimlerinden biri olan Lucan’da yer alan The International School of English Dil Okulu öğrencilerine güzel yüzlü ve profesyonel bir eğitim imkânı sunmaktadır. Her türlü seviyede İngilizce kurs programları verilmektedir. Yetişkinler ve gençler için ayrı programlar sunulmaktadır. Okul Dublin şehir merkezine sadece 12 km uzaklıktadır. İrlanda’nın kültürel ve güzel çevresini keşfederek İngilizce dil eğitiminizi bu okulda tamamlayabilirsiniz.

Yerleşim Yeri Özellikleri

Dublin İrlanda’nın başkenti ve en büyük şehridir. Liffey Nehri’nin ağzında ülkenin doğu kıyısıın orta keminde ve Dublin kontluğunun merkezinde yer almaktadır. Vikinglerin merkezi şehridir. Orta Çağ’dan günümüze irlandanın başkenti konumundadır.
Dünyanın yaşanabilir şehirleri arasında yer almaktadır. Avrupa’da paris ve londra’dan sonra en çok ziyaret edilen şehirlerdendir. Ülke ılıman bir iklime sahiptir. Kışları yumuşak, yazları ise serin geçmektedir.
Dublinde hareketli bir gece hayatı vardır. Bayan ve erkeklere yönelik bekarlığa veda partileri ile ünlüdür. Kültürel alanların çokluğu cezbedici tarihi binalar önemli bir turizm merkezi olmasını sağlamıştır.

Okulun Sunduğu Programlar

Akademik Amaçlı Süper Yoğun İngilizce, Yarı Yoğun İngilizce, Yöneticiler İçin İngilizce, Süper Yoğun İngilizce, Genel İngilizce, Sınavlara Hazırlık Kursları(TOEFL & TOEIC & IELTS),İş İngilizcesi, Birebir Dersler,Cambridge Sınavlarına İngilizce – FCE, CAE, PET, BEC, İngilizce programlar ve Golf ,Üniversitelere Yerleşim, Öğretmen Eğitim Kursları

Konaklama Seçenekleri

ISE Language Centers  tercih edeğiniz yerde birçok farklı konaklama seçeneği sunmaktadır. İster bir yurtta, ister bir dairede kalın ya da aile yanında konaklayarak günlük yaşamı tecrübe etmeye karar verin, ISE Language Centers’in size evinizi aratmayacak konaklama imkanları sağlayacağından emin olabilirsiniz. Konaklama seçenekleri ve ücretleri hakkında ayrıntılı bilgi almak için lütfen iletişime geçiniz! 

Neden Tercih Edilmeli ?

1-Kaliteli hizmet, yüksek düzeyde müşteri memnuniyeti

2-Akademik İtibar

3-ACELS tarafından tanınırlık

4-Yetkili Trinity College London sınav merkezi olması

5-Yerel Kurucular ve Eğitimciler

6-Teknolojik Sınıflar

7-Dünyanın en yaşanabilir şehirlerinden olması

8-Okulun ders dışında sunduğu etkinlikler

Başvuru ve Ayrıntılı Bilgi İçin

Daha fazla bilgi ve broşür için lütfen Bilgi & İstek Formu'muzu doldurunuz. İstenen bilgileri eksiksiz doldurup gönderdikten hemen sonra danışmanlarımız sizinle irtibata geçerek sadece size özel uygun bütçe ve seçenekler sunarak tüm sorularınıza cevap vereceklerdir.

İlgili okula başvurmak için lütfen Üye Giriş kısmından sistemimize üye olup bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz. Başvurunuzdan çok kısa bir süre sonra size özel atanmış danışmanınız sizinle irtibata geçecektir.

Eğer çok vaktiniz yoksa ve hemen bilgi almak istiyorsanız Online Danışmanımız ile irtibata geçebilirsiniz.

TELEFON NUMARANIZI BIRAKIN BİZ SİZİ ARAYALIM!


Öğrenci İzlenimleri

Okula Ait Şubeler
Okul Resmi Şube Adı Şube Derece Ülke Bölge/Eyalet Şehir
ISE Dublin Dil Okulu ISE Dublin Dil Okulu İrlanda --- Dublin